Вітаю спільнота. Після вчорашнього обстрілу здали нерви. Підкажіть чи реально ще зараз знайти безкоштовне житло хоча б на певний час? Не обов´язково Польща. Хочаб куди, аби від постійного хвилювання за дітей. Вчора вважала себе найгіршою мамою в світі, бо й досі не убезпечила дітей
Татьяна@..• 09 июня 2023
Якщо є телеграми, подивіться группу евакуація
Там є з поселенням,але думаю можна спитати за кошти чи безкоштовно
Ответ дляN_atash_a
Польша если выезжаете впервые, можно по программе 40+, это проживание с питанием 120 дней, ищите курортные места, где есть мини отели. Мы жили в Закопане с августа до ноября.
А якщо ми були а Польщі тиждень як туристи і повернулися в Україну. Як біженці не оформлялися