Работать надо• 09 июня 2023
Руzzгие хотят обвинить Зеленского в подрыве дамбы.
По этой ссылке видео.
Огромные средства сейчас брошены на то,чтобы обвинить Зеленского в подрыве ГЭС. Комментарии на Ютьюбе под другими подобными видео прилагаю в фото( за качество извините ). Нужно как-то пытаться с нашей стороны делать что-то, чтобы остановить этот вал, жаловаться на комментарии на Ютьюбе, банит в Инсте, кто что может.
Если вы не заняты работой - внесите свой вклад, по возможности.
Вакханалия этих сатанистов уже достала.
Ответ дляВиктория_1807
Смешно читать. Киев и другие города обычное население отбило, или все-таки организованный и подготовленые военные с оружием и техникой?
Не взяли нас за 3 дня, как хотели, уроды.
Київ і пригород - першими встали на дорозі орків звичайні люди, зброю у військоматах видавали всім бажаючим. Про подвиг мешканців Василькова, які дали бій кацапському десанту, ходять легенди.
Організовані військові з´явились під кінець першого тижня. Велика подяка тим хто під свою відповідальність почав супротив без кивка зверху. Тепер наша влада їм ’дуже дякує’ за це. Наприклад, відкривши справу проти генерала Кривоноса, який захищав Жуляни.
Ответ дляОксана-004e
Энергодар люди сами с вилами на танки кидались, в тро даже орудия не выдавали первые дни. Люди сами баррикады гордили, но куда голыми руками против танков? Я живу на той стороне и всегда говорила - можно не бояться русни, неужели наши допустят оккупации такого стратегического объекта как атомка?
Ахаха, отдали за 3 дня, нате, забирайте. Теперь террор устраивают. И за это я должна зелёное шобло благодарить? Нет уж, усритесь зеботы, гореть им всем в аду. И смерти простых украинцев на их руках так же, как и на пуйле
вы повторяетесь...
переходите к следующей странице
Ответ дляШеллар
І саме головне поки зеленський хизувався на вулицях Києва в оточенні охоронців екіпірованних до зубів, ці люди які відбивали Київ були БЕЗ БУДЬ ЯКОГО захисту!! То питання кому ті понти треба були коли хлопці на вулицях без броників були?
Оксана-004e• 09 июня 2023
Ответ дляNat-li
вы повторяетесь...
переходите к следующей странице
Не могу, меня на царство выдвигают.
Сообщение удаляют, но мне не лень его опять написать, я сохранила, знала что удалят.
А вы сами кто с ириной? Матрешки с пидораши?
Оксана-004e• 09 июня 2023
Зайдите одесский форум почитайте, там вашего зелю все с дерьмом мешают, люди злые шо капец. Хуже не будет
Ирина-bbd0• 09 июня 2023
Ответ дляШеллар
А откуда такое большое кол-во зброи нежданчиком взялось в воинкоматах? Засады всякие с джавелинами ? Дрг по всей Украине? Неужели Вы с Оксанкой подготовили схроны? ))))
Ирина-bbd0• 09 июня 2023
Ответ дляJave
А вы ж все так ждали.что увидите его жующим галстук.да?)))
Не срослось!))))
Оксана-004e• 09 июня 2023
Ответ дляNat-li
ща еще сонаты с реверансами припрутся
надо тикать, нема сечі уже одно и тоже читать
Тикайте быстрее
Ирина-bbd0• 09 июня 2023
Оксана-004e вы с балутой социальщицей по всем форумам подрабатываете?))))
Ответ дляИрина-bbd0
Не срослось!))))
Ще раз питання поки зеленський хизувався на вулицях Києва в оточенні охоронців екіпірованних до зубів, ці люди які відбивали Київ були БЕЗ БУДЬ ЯКОГО захисту!! То питання кому ті понти треба були коли хлопці на вулицях без броників були?
Відповідь на питання буде? Він заховався за спинами неекіпірованних хлопців і виставляв себе скажем так недалеким маніпулятором..краще б жував краватку
Ирина-bbd0• 09 июня 2023
Ответ дляNat-li
ща еще сонаты с реверансами припрутся
Кстати.интересно оставть тему и почитать кого коронуют ИТОГО)
Ирина-bbd0• 09 июня 2023
Ответ дляNat-li
натовские негры-наемники!
уууу! хавайся в жито!
🤣🤣🤣🤣 чур я биндера !!!!!
Ирина-bbd0• 09 июня 2023
Ответ дляJave
А Вам правда не ясны такие элементарные вещи или Вы шутите?))) Честно скажите)
Ответ дляИрина-bbd0
Та Ви що? Все власноруч боневтік із завхозом)), ну може ще лисий із кварталу.
То пусте, що джевеліни почали закупати у 2018 році, а з приходом Зе припинили як і виробництво Нептунів. Головне ж подивитися в очі та перестати стріляти, і всі проблеми будуть вирішені.
Ирина-bbd0• 09 июня 2023
Ответ дляJave
Не...краще те.що кроватку жуе главкрыса в бункере))))
Renesmeе 16• 09 июня 2023
Ответ дляШеллар
Зе зробив все, щоб здати країну, але не вийшло. Прорахувалися, такого супротиву населення не очікував ніхто, ось і прийшлось на ходу переписувати роль.
Наша українська пліснява відкриттям кримінальних справ на військових, підняттям цін на електроносії, розкраданням гуманітарки, змінами в оподаткуванні грають виключно на руку ворогу.
Ви щось переплутали, кримінальні справи на військових 10тисяч відкривав Порошенко. Війна називалася ато, руські братья, переселенців які не хотіли жити в банановій республіці гонили кругом
Ответ дляШеллар
Краще розкажіть, як марина ночами ТРОшників кормила. Мені ця історія більше подобається.
Ирина-bbd0• 09 июня 2023
Ответ дляШеллар
Не.то Вы с Ксюшей под покровом ночи.шоб мы не догадались схроны организовывали. Чото как-то слабо у Вас Вышло! Могли бы лучше справиться и освободить всю Украину за три дня!
Шах вам и мат!
Ответ дляИрина-bbd0
Ні, мені не зрозумілі були ті дії.. краще б те екіпірування віддав військовим хоча б життя врятував би комусь, і це було свідченням дії лідера нації, якого хвилює скільки людей загине..а так лише трагікомедію влаштовував на вулицях
Оксана-004e• 09 июня 2023
Ответ дляNat-li
Лучше расскажите зачем зеля в золотом приказал отойти нашим с позиций, перестать стрелять?
Зачем он активно подвига - мир в глазах путина, просто перестать стрелять, какая разница? Это же его нарративы?
Ирина-bbd0• 09 июня 2023
Ответ дляJave
Влаштував на вулицях ваш путин! Чото я не вижу ни одной темы от подружек с проклятием в адрес россии и плешивого мразья. Зато Украину обливать дерьмом орды прилазят .
И значит так.один раз.повторять не буду -я расстреливала бы за воровство сегодня военки.за коррупцию с яйцами по 17 грн.но это не дает права ни одному ватноголовому мразью тут вякать и обгаживать сражающихся украинцев!
Renesmeе 16• 09 июня 2023
Ответ дляОксана-004e
Краще давайте поговоримо чому підписались Мінські
Ответ дляИрина-bbd0
Ви смішна.. давайте поб´ємось об заклад, що путіну ніфіга не буде..він доживе своє життя в комфорті і цей світ не зможе притягти його до відповідальності ..на жаль.. до речі, я завжди програю спори, буду надіятись що і цей програю, бо так сумно дивитися коли гинуть 20-21 річні хлопці в тей час коли з однієї сторони мумії, яким вже давно час на тей світ а з нашої сторони, політична влада, яка являє собою дуже нерозумних дилетантів .. і не має в них шансів переграти на політ арені русню..тобто війну ми виграємо тільки ціною життів наших воїнів