Работать надо• 09 июня 2023
Руzzгие хотят обвинить Зеленского в подрыве дамбы.
По этой ссылке видео.
Огромные средства сейчас брошены на то,чтобы обвинить Зеленского в подрыве ГЭС. Комментарии на Ютьюбе под другими подобными видео прилагаю в фото( за качество извините ). Нужно как-то пытаться с нашей стороны делать что-то, чтобы остановить этот вал, жаловаться на комментарии на Ютьюбе, банит в Инсте, кто что может.
Если вы не заняты работой - внесите свой вклад, по возможности.
Вакханалия этих сатанистов уже достала.
Ирина-bbd0• 09 июня 2023
Ответ дляJave
Удалено администрацией...
А для Вас оккупация Крыма и Донбасса это тьху? И смерти наших военных в котлах тоже тьху?
Вот именно.что недалёким борщи варить.а не лезть своим лиуемерием тут рассказывать как кому воевать.
’Ябы.мыбы...’ что Вы лично бы????
Rosa Blanca• 09 июня 2023
Ответ дляcheryl
Тобто зе не винен??? А хто має відповісти за беззахисну Каховку, яку окупували вже 24 лютого 2022????
Взагалі список неповний лише тому, що кравчук уник відповідальності природнім шляхом. А так відповідати і відповідати. Чомусь люди думають, що окупація може бути лише зовнішня, а про внутрішню не здогадуються. Штірліца не дивились, тому важко уявити, що окупанти можуть займати навіть всі ключові посади. Театр кругом.
Ответ дляИрина-bbd0
’Ябы.мыбы...’ что Вы лично бы????
А скільки у нас військових загинуло в 2014-2015 та з моменту 24.02.2022..
А ви ведете себе як боневтік і відповідаєте навіть в його манері. Ви військових до чого приплітаєте і приериваєтесь ними? Тому що власних заслуг не маєте?
Отож питання чи винен зе в катастрофі на ГЕС, опосередкованно винен, так як би він належнл виконував свою роботу окупації Каховки не було б
Ответ дляsvetlapanna
Я это помню..Как он унижал пороха. тоже помню и мне это не импонировало.
А ермак то отдельная история.Чонгар, вагнеровцы..
Я тогда сказала. что ермак это русский агент, но кому мое мнение сдалось
Как же американская и британская разведка общаются с Ермаком?
какие плохие разведки
Ответ дляRosa Blanca
Звичайно і кравчук з кучмою мають відповісти за здачу ядерної зброї, тимошенко - за ракети віддані на болота, якими нас зараз вбивають. Але відсутність захисту стратегічних об´єктів, як то Каховська гес, запорізька аес, як не крути то відповідальність діючої влади, тобто зе. Дуже хочеться вірити що він відповість по повній, хоча кого я обманюю.....
Оксана-004e• 09 июня 2023
Ответ дляJave
Если бы ГЭС не захватили, не было бы этой трагедии. А почему захватили так легко и быстро?
Ответ дляJave
До чого тут ракети? Каховська ГЕС була підірвана з середини. Розумієте що це значить? Пояснюю: не було б здачі Півдня України, росіЯни ніколи б не зайшли Каховську ГЕС, Запорізьку АЕС і відповідно ГЕС не підірвали б з середини а АЕС не розкрали б обладнання
Розкажіть краще скільки вбито від ракет людей, скільки розрухи, скільки біди, наче вони з неба нас не кошмарять щодня, не звйшли б але і не зупинились би.