Рожайтретьего• 09 июня 2023
Як зрозуміти що це за харчовий продукт?
Дівчата, мирного і спокійного вечора і ночі.
Затіяла ген уборку і на кухні в пакеті якийсь білий порошок як мука, правда колір з жовтим відтінком.
Спробувала на смак і не розумію на що схоже.
Думаю або сухе молоко, або крохмал або чоловіка протеїн.
Дівчата, як зрозуміти?
Допоможіть будь ласка.
Дівчата, як зрозуміти?
Допоможіть будь ласка.
Малая Налегке• 09 июня 2023
Ответ дляРожайтретьего
Він на смак ніякий, так?
Смотрите, если через пакет щепоткой захватить немного, то крахмал и сухое молоко будут как бы скрипеть. А протеин - нет. Попробуйте сделать так.
Рожайтретьего
• 09 июня 2023
Ответ дляЗупка_цем
Не крахмал. Или протеин или молоко сухое. Или клей для обоев-похоже
На кухні клей точно не може бути.
Рожайтретьего
• 09 июня 2023
Ответ дляМалая Налегке
поскрипує. спробувала правда не через пакет, а сам порошок. і руки пальці стали липкі.
Рожайтретьего
• 09 июня 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
Не молоко, оно более белое, даже сливки. Скорее протеин
дякую.
Рожайтретьего
• 09 июня 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Сухе молоко солодке, ви б його не спутали ні з чим.
цей порошок не солодкий. я спробувала пальцями потерти і пальці липкі стали.
Советничаю тут• 09 июня 2023
Ответ дляРожайтретьего
Якшо він на вигляд як мука, це може бути пшенична клейковина. Не купляли такого?
Советничаю тут• 09 июня 2023
Якщо його замісити з краплею води, що виходить? Воно тягнеться, чи розсипається?
Рожайтретьего
• 09 июня 2023
Ответ дляСоветничаю тут
ні