sweet1234• 10 июня 2023

Чим цікавились ваші дітки в 1,5 ігри, іграшки?

ViktoryjaG• 10 июня 2023
Коляска, мягкая кукла, умный телефон, юла, пирамидка, кубики, прыгунец, толокар, сортер
Natal_ka91• 10 июня 2023
Давненько було, але пам´ятаю, що купляла якісь дерев´яні розвивалки, ксилофони, книжечки розвиваючі
Байрактарочка• 10 июня 2023
Майже нічим, а з того що пропонувала максимум на хвилину була цікавість, любив просто бігати.
Якась зацікавленість до іграшок, пазлів і тп з’явилася десь після двох років.
автор sweet1234 • 10 июня 2023
Ответ дляБайрактарочка
такаж історія бачу що зараз нема змісту в цих іграшках
Байрактарочка• 10 июня 2023
Ответ дляsweet1234
Значить такий тип характеру і темпераменту. Я була в розпачі і іноді психувала, а не варто. Дитина скажемо так «набігалась» і потім з’явилась цікавість до якихось занять, але по пару хвилин. Зараз 3 роки і досі довго не грається чимось одним і не сидить на місці. Вдома і на розвиваючих заняттях трохи чимось пограється - потім побігає)
На вулиці коли всі Малі діти починали з того шо просто сиділи в піску колупались - мій малий ганяв скрізь. Зараз і в піску поколупається, і машинками пограється.

Насправді краще так, ніж коли дитина постійно сидить і її важко розворушити. Але це досить важко батькам))
SameTo• 10 июня 2023
Моей как раз полтора года. Игрушек много, но особого интереса к ним нет. Она ходит хвостиком за мной и: помогает разгружать/загружать стиральную машинку, залазит в тумбочку на кухне и смотрит как я готовлю, хватает лопатки и ложки, пытается помешать еду ими. Сама иногда может посидеть с бизи кубом. Сортер только со мной, машинки катает с братом, мячик любит побросать.
Байрактарочка• 10 июня 2023
Ответ дляSameTo
Багато іграшок краще не залишати на видному місці. Краще до 5 іграшок на підлозі, а інше сховати в недоступне місце і періодично міняти.
Бо коли багато іграшок у дитини немає концентрації на чомусь одному і вона нічим не грається.

А побутові дії з мамою - це дуже круто, найкраща розвивашка. Мій син теж дуже любить допомагати і я це заохочую. Хоч і самій зробити шось швидше і чистіше, але дитині цікаво і весело. Хто я така шоб обмежувати його в цьому?
автор sweet1234 • 10 июня 2023
Ответ дляБайрактарочка

я вас дуже розумію в мене такаж донька
SameTo• 10 июня 2023
Ответ дляБайрактарочка

Більшість іграшок взагалі в ігровій, куди вона і не ходить))) в залі необхідний мінімум) я за те, щоб не обмежувати дитину в пізнанні світу (в безпечних рамках) і дійсно, спільні заняття з дітьми, хай і побутові, це круто) старший і досі любить готувати зі мною
Байрактарочка• 10 июня 2023
Ответ дляSameTo
Це дуже круто! Вам респект великий ❤️