Кава з адреналіном• 10 июня 2023

Питання про кросівки. Чи не буде в таких спекотно?

Шукаю собі кросівки для міста. Десь приміряти немає можливості. Знайшла ось такі, але не знаю чи не будуть вони парити. Може хтось має такі або бачив вживу: чи не важкі вони? Чи добре вони вентилюються?
Дякую)
Вумна, аж страшно• 10 июня 2023
Не знаю, где вы живете, мне на юге уже на них жарко смотреть. Шлепки ношу)

автор Кава з адреналіном • 10 июня 2023
Ответ дляВумна, аж страшно
Я весь час в кросівках)
ФФФФристайла• 10 июня 2023
Буде в жару спекотно. Треба шукати крупну сітку без підкладки. Наприклад як в нб 530
Kot_v_meshke• 10 июня 2023
Мне кажется, будут парить. В жару вся закрытая обувь будет парить.
ЕлькиПальки• 10 июня 2023
Летом очень жарко будет в них. Это так апрель-май, сентябрь
Щепотка_совести• 10 июня 2023
Будет
Они уплотненные
Почемучка• 10 июня 2023
У мене є три пари літніх тканинних кросівок і от реально не парить тільки в одних. То ж треба знати конкретну модель і специфіку потіння конкретної людини. Поки не спробуєш - не дізнаєшся)))
Стрекоза любви• 10 июня 2023
Автор, буде спекотно в ноги. Взагалі, звичайно, кому як зручно. Чоловік мій не любить відкрите взуття влітку. Йому комфортно в кросівках.
Где тут 0?• 10 июня 2023
в таких точно жарко

барабанщица• 10 июня 2023
Мне кожа пумы были комфотны, но из дорогих, с твердой стелькой, а такие вообще неналазят
В курсі діла• 10 июня 2023
Адидас лучше на лето макул

Найки не очень для лета
Виннипуховна• 10 июня 2023
Автор, а вы носки надеваете? Я надела кеды и короткие носки и так намучила ноги, разодрала до мяса пятки, до сих пор заживают и это еще прохладно было...
МинерАлочка• 10 июня 2023
Ответ дляФФФФристайла
Плюсую, купила такі на літо собі
Княгиня пітьми• 10 июня 2023
В жару у всьому жарко,але не всі люблять відкрите взуття
Люблю ВалЄру• 10 июня 2023
Ответ дляВумна, аж страшно
Капец как можно носить закрытую обувь в +25
автор Кава з адреналіном • 10 июня 2023
Ответ дляФФФФристайла
Дякую)
Я розумію, що вони зараз в тренді, але мені не подобається сама модель.
От якби щось з такої сітки, але трішки акуратніше
автор Кава з адреналіном • 10 июня 2023
Ответ дляВ курсі діла
Адидас лучше на лето макул

Найки не очень для лета
Дякую, я розглядала і Адідас, але теж немає змоги приміряти.
Скиньте, будь ласка, фото Адідасів з хорошою вентиляцією. Дякую)
ФФФФристайла• 10 июня 2023
Ответ дляКава з адреналіном
Дякую)
Це треба ходити і дивитись, на картинці одне, а в реалі часто товста підкладка.
автор Кава з адреналіном • 10 июня 2023
Ответ дляФФФФристайла
Так, це 100%. Тому питаю тут, може хто з власного досвіду може порадити якісь легенькі і дихаючі.

navariya• 10 июня 2023
Ответ дляПочемучка
Своя думка:
1. Заглянути на оф. сайт виробника.
2. Ознайомитись з асортиментом.
3. звернути увагу, що у поважних виробників є взуття для різного використання. Наприклад, є дихаюче, легке, під дощом будете в калюжі.
А є недихаюче - і вода не зашкодить вам. (це приклад).
Сіґеле-міґеле• 10 июня 2023
Что бы носить кроссовки летом - они должны быть оригиналом, это для начала. Конкретно на фото у меня большие сомнения в оригинальности.
автор Кава з адреналіном • 10 июня 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Це орігінал. Принаймні, так заявляє магазин.
Сіґеле-міґеле• 10 июня 2023
Ответ дляКава з адреналіном
Какой магазин? Сколько просят за эту модель?
navariya• 10 июня 2023
Ответ дляВиннипуховна
Носки...
Когда-то, некто, сказала - а кто их носит из девушек...
В вашем случае - скорее всего - не ваша это была обувь - неудобная((
автор Кава з адреналіном • 10 июня 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Здається, 2500 грн.
navariya• 10 июня 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Тогда шлёпки, и собирать пыль, грязь - если без машины...
Виннипуховна• 10 июня 2023
Ответ дляnavariya
Носки...
У меня почти во всей так, такая пятка, когда нормальной длины носок, то норм +- а вот короткий чтобы с джинсами короткими норм было, нет...И лейкопластырь получается надо клеить выше обуви вид так себе...
Виннипуховна• 10 июня 2023
Ответ дляnavariya
Носки...
А что не носят)? Я без них не могу, еще жарче чем без них и ногам хуже. Специально льняные с дырочками купила)
navariya• 10 июня 2023
Ответ дляКава з адреналіном
Хороша вентиляція?
Подивіться в сторону Merrell Moab (взагалі там широкий вибір у Merrell)
Сіґеле-міґеле• 10 июня 2023
Ответ дляКава з адреналіном
Здається, 2500 грн.
Гугл поиск по картинке выдает только фейки с припиской демисезонные. Так что сами смотрите...