Смажена полуничка• 10 июня 2023
Я стала токсичною матір´ю
Я сама це розумію, але нічого вдіяти не можу.
Доньці 14 років, все, що вона робить- не так. Вона все робить, не прикладаючи розумових чи фізичних зусиль. Я постійно її за це шпиняю, звинувачую.
Я можу обзивати, орати, псіхувати- у відповідь- агресивна поведінка.
Як вийти з цього замкнутого кола?
Перша скрипка• 10 июня 2023
Лечиться автор,вам...иначе останетесь как моя мать одинокая,без семьи,от которой все сбегут
Оновлена версія• 10 июня 2023
Ну, что сказать? Или вы меняете свое поведение, или испортите отношения с дочкой и дочкину жизнь. Вы ж помните, что все мы родом из детства, да?
Пэрисхилтонша• 10 июня 2023
Автор, я була з цим же питанням у психолога, відповідь: говорити спокійно, без звинувачень, не нав´язувати свою думку, пояснювати, радити тільки коли просить поради, не кричати, не псіхувати.
Прагматик флегма• 10 июня 2023
Я така сама.
Нічого ч не добюсь крім ненависті.
Пробую сконцентруватися на собі. Ми не в змозі змінити характер, лінь і ТД.
Просто прийміть хоч це дуже важко.
Нічого ч не добюсь крім ненависті.
Просто прийміть хоч це дуже важко.
Губи до вух• 10 июня 2023
’Вона все робить, не прикладаючи розумових чи фізичних зусиль’ - это я так живу и наслаждаюсь жизнью. А должна наоборот? Страдать? Чтобы все тяжело давалось, с усилиями, умственными и физическими )
Но хорошо что автор хоть сама понимаете, что в Вас самом проблемы. Так есть шансы недоразрушить отношения с дочкой до точки невозврата.
Медсестричка• 10 июня 2023
Не всім можна народжувати дітей,не готові люди,а необдумано це роблять.От і результат.
Кундалина• 10 июня 2023
Автор, я была такая же. Потом поняла, что сама себе врежу в результате. И просто забила. В конце концов, это уже не дети, что-то и сами понимать должны. Теперь я просто подсказываю последствия, тк они пока сами не понимают. Типа - доченька, напоминаю, если не мыться ежедневно, будет вонь и угроза воспаления. Если не убирать пыль в комнате, у тебя опять начнутся обструкции. И все, ухожу. И если пошла помылась, обязательно говорю что-то приятное, какая ты красивая, чистая....
Планшетница• 10 июня 2023
Ви заздрите своїй доньці, за те що, як вам здається, їй все легко дається. Але чи це дійсно так? Вона підліток, в неї зараз гормони бушують, а їй так не пощастило з матір´ю, яка замість виявляти розуміння, сама поводиться як неврівноважений підліток.
Вчіться визнавати свої помилки і просити пробачення у доньки. Бо, як тільки вона почне заробляти власні гроші, ви її більше не побачите. Будете на форумі жалітися на невдячну доньку
Мира всем• 10 июня 2023
У меня мать такая Замечаю такое и за собой! Это отравляет жизнь вокруг всем
Планшетница• 10 июня 2023
Ответ дляКундалина
Автор не писала, що донька нечупара чи типу того. Автор писала, що доньці все вдається легко, і автора через це викручує.
Кундалина• 10 июня 2023
Ответ дляПланшетница
Не важно, она писала, что делает не так, спустя рукава. Моя вообще не делает. Главное - как реагировать.
Мира всем• 10 июня 2023
Ответ дляПланшетница
Автор написала что дочка делает все абы как при лагает усилий не умственных не физических и делает в итоге все не правильно потому что ребенок не вникает ему не интересно и не нужно это
Смажена полуничка
• 10 июня 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Напишіть приклад, що вона таке робить. І як треба робити.
Попросила розібратись як купити шкільний квиток- вона цього не зробила, переплатили 20€.
Попросила виносити сміття- вона цього не зробить поки я не гавкну
В кімнаті- безлад, в шкафу- все пом´яте, одяг- де прийшла, там і залишила...
Планшетница• 10 июня 2023
Ответ дляМира всем
Про ’в итоге все не правильно’ автор не писала.
’Доньці 14 років, все, що вона робить- не так. Вона все робить, не прикладаючи розумових чи фізичних зусиль. Я постійно її за це шпиняю, звинувачую’
Ви накладаєте свою ситуацію,де дитина нічого не хоче робити. А у автора немає такої проблеми, у неї проблема у своїй голові
З царем в голові• 10 июня 2023
В ній ви бачете себе і свої помилки. Вам треба більше часу та уваги приділити дитині і її зрозуміти. Головне щоб під рукою не було тз ’добрих порадників’ які вливали дитині в уши протиріччя..
Ответ дляПланшетница
Почитайте выше и не додумывайте за автора. Дочки у нас одинаковые в итоге.
Непозбувна Бентега• 10 июня 2023
Наче це я написала. Моїй 12 і це якийсь жах...
нічого не хоче допомагати вдома, це ми лише просимо її достати та скласти посуд з пмм. Розказує, що її однолітків нічого по дому не за ставляють робити.
Все робить аби як, не думаючи взагалі.
Митися не хоче, ходить воняє. Майже щодня говоримо їй помитись та скористуватись антиперспірантом.
Все робить аби як, не думаючи взагалі.
Планшетница• 10 июня 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Недавно чула як психолог, здається Карпачов, писав,що для підліткового віку безлад у кімнаті - це нормально. А якщо ви побачите там ідеальний порядок, це вже привід бити тривогу
Сіґеле-міґеле• 10 июня 2023
Ответ дляПланшетница
Так. Я аутист. В мене так і було. Але це всіх влаштовувало.
Планшетница• 10 июня 2023
Ответ дляЯ_первая
Можна скільки завгодно звинувачувати дитину, але тут головна проблема в тому, що доросла жінка не може нормально висловити свої почуття. Автор сама пише ’Я постійно її за це шпиняю, звинувачую. Я можу обзивати, орати, псіхувати...’ Тобто сама поводиться як неврівноважений підліток.
У мене самої 2 дітей: 10 та 12 років. Теж змусити помитися та прибрати речі - ще та задачка. Так, буває важко, і часто я просто сама прибираю, щоб не витрачати енергію на суперечки. Бо це ж для мене важлива чистота, тому я можу інколи і прибрати, якщо бісить бардак. А якщо дорослий починає істерити, він показує свою безпорадність і незрілість, ніби намагається помінятися місцями з дитиною
Тушьмушьнюшь• 10 июня 2023
Ответ дляПланшетница
Значить, я спокійна) У моєї також безлад: одяг, книги, зошити...все валяється.
Мира всем• 10 июня 2023
Ответ дляПланшетница
У голові доньки проблема що вана робить все не так Не можна на чорне сказати біле
Навіщо перекручувати речі які очевидні ? Щоб що? Вигородити дитину яка лінуються і не хоче робити як належить ? Автору треба не нервуватися приймати заспокійливе і дитині толдичити як належіть робити а інакше виросте людина якій на все і на всіх фіолетово
Це як сказати дитині - прибери свої речі гарно а вона робить як попало , автор кричить і зривається ! А дитині потрібні аргументи , навіщо речі складають гарно, бо це речі які ти вдягаєш на які витрачають кошти, за якими треба слідкувати, так же слідкувати як за зубами чи за ногами щоб вони були чисті і не воняли і не залишитись без зубів чи з грибком