задумчивая мордочка• 10 июня 2023
Чи просити надбавку?
Я б попросила ще на таро розкидати, але то таке)
Дано: прийшла в компанію тільки після декрету, думала, що все забула, тож вирішила просити 25 000. При підписанні контракту , побачила що мені підняли до 35 000. Я прийшла у серпні. У грудні мені ще підвищили зарплату до 42 000.
Зараз в мене з’явилось більше обов’язків , бо пішла одна людина з мого відділу і залишились ми 2 з колегою. В нього багато опиту і він більш менеджер, коли я більш технік. Тож виконую 90% роботи. В серпні буде рік як я в компанії і я точно знаю, що в мого колеги зп мінімум 60 000. От думаю в серпні просити підвищення, як би то мовити на рік, як я в компанії. Як ви вважаєте? Чи я зажерлась і варто дочекатись вже грудня і залишити як є наразі.
Результат:
вже голосів:
24 (77.42%)
Питати про підвищення в серпні
7 (22.58%)
Чекати грудня
задумчивая мордочка
• 10 июня 2023
Ответ дляУдальонка
Я колись йшла і мотивацією просила підвищення
Добавили 200 ує
Так, але такі часи скрутні, що якось боязно )) якщо я запитаю, мене ж не звільнять через це, вірно?
Удальонка• 10 июня 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
Ні
Заздалегідь текст мотиваційний вивчіть і з позитивом вперед
Тримаю свічку• 10 июня 2023
Автор просити звичайно, за це не вдарять. У мене 20 000 і я не наважуюсь все просити , а зараз ще взяли нову людину на допомогу мені, тепер взагалі не знаю як.
Айболитная• 10 июня 2023
Люди, где и кем вы работаете, чтоб получать столько? Врач, Киев, 18000 грн и все мозги съедают и еще отпуск положенный будет без оплаты - денег нету в больнице и зарплата с сентября - минималка - денег нету на зарплаты, и еще много сокращений. Как жить?
Скажений гудзик• 10 июня 2023
Так, можна спробувати. Судячи з того, що вам піднімали з/п, керівництво алекватне. В моєму випадку - у нас жлоби, просіть/не просіть толку не буде.
Тишком нишком• 10 июня 2023
Я просила поднять за ещё в январе, отказали, с апреля начала опять долбить ( реально работы больше) и вот в мае докинули 200 долларов.
Так что за спрос не уволят