Ну ниче се• 10 июня 2023
Маю кровожерливого кота
Кіт. Молодий, трохи більше року
Нормальний характер, не має до нього претензій,крім однієї, але великої - ловить птахів.
Приватний будинок, двір, сад
Робить це регулярно.
Ось тільки що 😟 притяг пташку в хату під ліжко, то виганяла
Мені і птахів шкода, і кота любимо дуже
Це в мене один він такий ?
До того ж були звичайно коти - але такого не робили. Як ваші ?
Не випускати на вулицю, не варіант
Знайде шпарину, відкриє двері навіть - вийде любим способом.
Приватний будинок, двір, сад
Робить це регулярно.
Мені і птахів шкода, і кота любимо дуже
Це в мене один він такий ?
Не випускати на вулицю, не варіант
Все буде Україна• 11 июня 2023
Ответ дляОксана_12
Ну в природі людина теж в печері жила та лопухом терлася.
У нас в селе кошки спасают от этих птиц. Горлицы, скворцы, воробьи и тд, их тьма просто, размножаются со скоростью звука.
Ответ дляМамаша в бигудях
Наденьте ему ошейник с бубеньчиком, такие продаются. Только чтобы плотно облегал шею, не зацепился. Будет отгонять жертв))
Хотя мой кот все 22 года ловил птиц, мышей ежедневно. Но что поделаешь, это природа.
Еще повесится на том ошейнике....
Это природа, ничего не поделаешь