Мамина квіточка• 10 июня 2023
Кто отправлял клубнику новой почтой?
Как доезжает?
Замороженная селедка• 10 июня 2023
Це як шоколадки в ковід Укрпоштою відправляли, то ви в сезон полуницю.......
Садоводница• 10 июня 2023
Треба передавати у відрі рейсовим автобусом, щоб приймаюча сторона зустріла
Садоводница• 10 июня 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
А чого шоколадки? :)))
Садоводница• 10 июня 2023
Ответ дляНепонятно
Я можу розказати як якщик яєць доїжає
Ну чувак же вулик бджіл пересилав..
Непонятно• 10 июня 2023
Ответ для100pudov
це прикол7)
Захожу перед Пасхою років 7 тому на укрпошту, все відділення суєтиться, щось миє, бігає з швабрами, хтось відправив ящик яєць укрпоштою
Це прооооосто издаріки
Лиса Патрикевна• 10 июня 2023
Ответ дляgem-nli
Жуткая история. Нашли хоть отправителя с соответствующими мерами?
Понятия не имею.наверное да,на почте ведь есть данные отправителя
Замороженная селедка• 10 июня 2023
Ответ дляСадоводница
А чого шоколадки? :)))
А я знаю?
Якщо уявити глухе село і подумати, що там нема шоколаду. Але як може бути відділення Укрпошти і не бути шоколаду? 🤷♀️
Те саме з полуницею.
Автор, може грошей на полуницю якось передайте?
Те саме з полуницею.
Садоводница• 10 июня 2023
А взагалі, в якомусь 2000 році на новорічний обмін подарунками на Клумбі хтось Укрпоштою морську свинку прислав. Вона ще й живою доїхала на диво.
Непонятно• 10 июня 2023
Автор, крім жартів то тут була тема і багато людей писали що нормально доїжає, я думаю якщо попакувати малими боксами і в коробку то буде ок, залежить ще від сорту полуниці
Садоводница• 10 июня 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
А я знаю?
Те саме з полуницею.
Та ну, то домашня рідненька полуниця і невідомо яка з ринку - велика різниця
Два-три тижні і фсьо• 10 июня 2023
Ответ дляНепонятно
Я можу розказати як якщик яєць доїжає
Омлетом?
Сиамская сороконожка• 10 июня 2023
Ответ дляНепонятно
Це прооооосто издаріки
При совке родственники отправляли нам укрпочтой яйца,доходили все целые, их просто нужно уметь паковать
Сиамская сороконожка• 10 июня 2023
Автор клубника нормально доедет. Сейчас клубника дубовая,ее еще попробуй разрежь. Главное лоток полностью набить чтоб не болталась она там внутри. Ну и лучше в 2 коробки,одна в другую
Ксерокопия ночи• 10 июня 2023
Ответ дляСадоводница
Совсем чокнутые. Надо их почтой отправить.
Туся муся• 10 июня 2023
Ответ дляНепонятно
Я колись спаржу отримувала із Луцька у Львів. Але новою поштою. Нормально доїхала, хоч я і хвилювалася. Але ж то спаржа.
Сиамская сороконожка• 10 июня 2023
Ответ дляСадоводница
Именно. Домашнюю не стоит она раздавится,а специально выращеную сейчас сорта специально под длительное хранение созданы
Сиамская сороконожка• 10 июня 2023
Ответ дляТуся муся
Саженцы и деревья почтой отправляют и ничего
Ms. Скромность• 10 июня 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Чего шоколадки саме? Все прочитала
Непонятно• 10 июня 2023
Ответ дляТуся муся
Та скільки там їхати 200 км і що спаржі буде. Ну та й полуниці нічого не буде, не знаю чого всі так ржуть, вона до нас фіг зна звідки долітає взимку, все залежить від сорту
Кукусик• 10 июня 2023
Пам´ятаю як дівчинка дуже просила відправити сало на Новій пошті. Їй відмовили. Через те що була зима, а в них стоять уфо обігрівачі, оператор каже: ’уявіть, хтось поставить уфо біля вашого сала і воно потече, все ваша посилка пропала і ще й інші також попортить’.
От реально в таких ситуаціях шкода тих операторів на пошті...
Ну є ж список речей які не можна відправляти, блін
Садоводница• 10 июня 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Ну це відома історія, її мусолили весь рік. Отримувач цього чудового подарунка не писала особистих даних відправника, щоб її не затюкали, бо вона була вагітна, може, під дією гормонів було прийняте таке неадекватне рішення
Сиамская сороконожка• 10 июня 2023
Ответ дляКусачая Я
Тут з базару боїшся не донести
Завидую вашей клубнике на базаре. У нас вся деревянная,еще и лежит неделю спокойно.
ПростоБелка• 10 июня 2023
Ответ дляСадоводница
Новою поштою.