Червона калина• 10 июня 2023
Колір педикюру, що так шокувало майстра?
Минулого разу обрала червоний, ну вона так дивно сказала: ого червоний так круто виглядає!
Я якось не звернула увагу, а цього разу обрала синій, вона двічі перепитала, здивувалась і каже: всі обирають нюдовий, або нейтральний, спокійний а ви сиииииній?
Якщо шось майстер працює на дому і ми закордоном, але місцеві всерівно до неї не зодять і до того вдома вона в салоні працювала. Чесно, не розумію в чому дивина
Захекалася читать• 10 июня 2023
Ответ длядамаАмстердама
Вчіть мову і не ганьбітся!
Дякую за пораду)
Млинці зі смайликом• 10 июня 2023
Ответ дляМост_Устал
Я не хожу в противоборство, я пытаюсь выжить. Выглядить прилично. Если на мои ноги кто-то обращает внимание и они им нравятся. Я рада. И людям,и себе приятно.
А якщо не подобаються? Що робити? Застрелитися? Чи бігом перефарбувати? Щоб всі сказали: «Вау!»?
Ви для кого їх фарбуєте? для себе, чи якоїсь невідомої людини?
Червона калина
• 10 июня 2023
Ответ дляМира всем
Ні, вам би навчитись адекватно реагувати на критику та зауваження. Не помітили, що більшості не приємно дивитися на волохаті пальці? І не треба казати, що вам пофіг на думку оточуючих, бо саме в них ви спитали думку про педикюр
Ну ви ж чомусь не навчились не давати поради яких у вас не просять, а чому?
Млинці зі смайликом• 10 июня 2023
Ответ дляМост_Устал
Ну якщо выглядИть, то це дуже сумно
Мост_Устал• 10 июня 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
У меня гигиенический маникюр. Возраст уже не для синих ногтей. Есть слово уместно. Цвет и цвет. Волосы на пальцах не эстетично и этот вопрос решаем. Начать можно с этого. Цвет синий иссиня-черный дело вкуса.
Млинці зі смайликом• 10 июня 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Боже какие все добрые и участливые😂
Автор,мне лично все равно на тренды,я покрываю таким как просит душа,а не как считает кто-то. У меня в основном нюд,который периодически сменяется темным или красный. Летом мне хочется яркого вырви глаз. Хочу и делаю)
Та нєєє
Ну ви що! І не побігла колір змінювати, якщо якась невідома тітка написала, що їй не сподобалось? Нєєє, тут щось не так
Свідок Перемоги• 10 июня 2023
Ответ дляГостра на язик
А зачем удалять волосы на пальцах? Вам мешают чужие волосы? Я никогда их не замечаю у других да и не стараюсь заметить )
Я тоже не замечаю если их не видно. Но у мужиков очень видно. И у автора видно
Гостра на язик• 10 июня 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Ну и пусть
Млинці зі смайликом• 10 июня 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
І вам що до того? Ви з нею спати збираєтесь? Як і з тими чоловіками, що з волоссям на пальцях?
Млинці зі смайликом• 10 июня 2023
Ответ дляМост_Устал
От! Це діло смаку!
А «уместно» чи ні - це ге вам вирішувати.
Колір нігтів, їх довжина, волосся на ногах - особиста справа
Попразендовна• 10 июня 2023
Оце причепилися. Яка вам різниця, де у кого волосся є? В якомусь законі написано, що не має бути волосся на пальцях або на ногах? Це особистий вибір кожного, ходити з волоссям там чи ні. Подуріли на своїй ’ухоженности’. Кому це взагалі здалося?
Млинці зі смайликом• 10 июня 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
капец, чого вони такі довгі
Вас це дратує? Особисто? Не дає спати і не дає спокою?
Млинці зі смайликом• 10 июня 2023
Ответ дляПопразендовна
От да
Таке враження, що спати з автором збираються, або заміж взяти
Мост_Устал• 10 июня 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
От! Це діло смаку!
Та хоть косы заплетать. Вчера стоптанные пятки смотрела у молодой алкашки. Тоже так парочка в стиле бодипозитив. Есть какая-то эстетика, но сейчас и в говнах новая норма.
Червона калина
• 10 июня 2023
Свідок Перемоги• 10 июня 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
От! Це діло смаку!
Тогда зачем свое личное дело на всеобщее обозрение выставлять?
Свідок Перемоги• 10 июня 2023
Ответ дляЧервона калина
Які такі?
И тут видно что педикюр не делался наверное вообще.
Вам только покрыли лаком и все?
Млинці зі смайликом• 10 июня 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Щоб ви подивилися і пройшли далі
Не подобається- не дивіться
А то типу: я ненавиджу борщ, але все одно дивлюся рецепти як його приготувати, готую і їм. І це мене дратує, я від цього страждаю
Не подобається- не дивіться
Млинці зі смайликом• 10 июня 2023
Ответ дляМост_Устал
А навіщо ви дивитися на тих алкашів?
Червона калина
• 10 июня 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Вам только покрыли лаком и все?
У вас завжди педикюр в однаковому стані і в день коли зробили і через два тижні?
Одяг та сумки• 10 июня 2023
странный мастер. Я делаю на среднем и указательном ногти короче мой мастер знает и ей всеравно- главное мани/мани. Также люблю яркое и мне всеравно что уже нюд 3 года в моде. Ну и естественно цвет должен под цвет одежды/обуви/сумочки хоть немного в тон
Червона калина
• 10 июня 2023
Ответ дляОдяг та сумки
)
Млинці зі смайликом• 10 июня 2023
Ответ дляЧервона калина
Драсьті! Стиць - пердиць! Тут всі «ухожєниє»! Педікюр раз в 3-5 днів! Бо комусь на вулиці не сподобається!
Як діти. Чесне слово
Млинці зі смайликом• 10 июня 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
для мене довгі
Так не робіть собі такі.
Автору норм
Червона калина
• 10 июня 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
для мене довгі
Ви збираєтесь ходити з моїми нігтями?
Одяг та сумки• 10 июня 2023
Ответ дляЧервона калина
ну сандалі/сумку можна і однакового кольору, мозок не купили?- анонимно тільки гадити можите?так слабо мабуть.
Червона калина
• 10 июня 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
Як діти. Чесне слово