Червона калина• 10 июня 2023

Колір педикюру, що так шокувало майстра?

Минулого разу обрала червоний, ну вона так дивно сказала: ого червоний так круто виглядає!
Я якось не звернула увагу, а цього разу обрала синій, вона двічі перепитала, здивувалась і каже: всі обирають нюдовий, або нейтральний, спокійний а ви сиииииній?
Якщо шось майстер працює на дому і ми закордоном, але місцеві всерівно до неї не зодять і до того вдома вона в салоні працювала. Чесно, не розумію в чому дивина
автор Червона калина • 10 июня 2023
Ответ дляГостра на язик
Ой, я люблю темные , синие, сейчас так. Да с мозолями и что там еще найдут
У вас крошки на коврику, видно поганий пилосос, п ви замість того щоб заробити на хороший педикюрами займаєтесь
Сорі, не стрималась
Захекалася читать• 10 июня 2023
Ответ дляЧервона калина
Ну у вас виховання страшне, але ж я не роблю вам зауваження
Точніше взагалі відсутнє
Хата на мати• 10 июня 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Автор, носите на здоровье.
Я например всю жизнь бросские цвета не любила, сейчас стала эксперементировать, но на чужих ножках всегда смотрится красиво.
Ноги у вас аккуратные, пальчики нормальные, меньше слушайте язв.
Мне пришлось фото увеличивать чтоб увидеть там несколько несчастных волосков.
Ей богу девки, если кто то из вас ещё неистово бреет пальцы на ногах, мне вас жаль.
выщипываем)) иногда....
дамаАмстердама• 10 июня 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
Удалено администрацией...
А тема про що?
Захекалася читать• 10 июня 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Автор, носите на здоровье.
Тут половина закомплексованих дам
Lena-0282• 10 июня 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Для начала вам бы волосы удалить ....
Страшные ноги
Фу какая вы
Гостра на язик• 10 июня 2023
Ответ дляЧервона калина
Сорі, не стрималась
Точно)))
Поросенка• 10 июня 2023
Ответ дляНебоброїдка
Как у трупяка.....извените.
Не извеняем🤩
Захекалася читать• 10 июня 2023
Ответ дляМамОмужа
Подуріли, напали, чому не видалене світле волосся на пальцях ноги, КАРЛ, ноги Хто його там буде бачити у босоніжках? Всі перехожі прямо падають на пузо і ретельно розглядають між лямками босоніжок чи видалене волосся. Такі прям ідеальні, мабуть лише вдома сидять, не виходять, бо на вулицях бачу геть інше
Побачити б зараз ноги цих ’доглянутих’)
Гостра на язик• 10 июня 2023
Какая хорошая тема, все уже перестали бояться апокалипсиса , ящерки и кинулись обсуждать ногти )
Захекалася читать• 10 июня 2023
Ответ дляЧервона калина
Ахахаха
Шо шо?
Це коли хотіла ’блєснуть умом’ і не вийшло🤣 я не можу)))
Свідок Перемоги• 10 июня 2023
Ответ дляЧервона калина
Господи, та шо ж таке?
Та чого ви над собою не працюєте? Хіба япитала куди мені ходити хіба питала чи вам подобається робота майстра? Ким ви себе вважаєте даючи такі поради чужиммлюдям?
Ви хоч в курсі що нормальні люди слухають порад інших якщо вони є прикладом для них в тому чи іншому що радять, ким ви можете бути для мене?
Вы серьезно?
Те вам плохо сделал мастер, а виноваты другие люди, что видят это?

Вместо того чтоб огрызаться (не льстите себе вы не тролите, а огрызаетесь) лучше б послушали советы и замечания.

Вы не согласны что педикюр сделан отвратительно? (Цвет вообще дело десятое)
Вы не согласны что волосы надо удалить на пальцах?

Ну ок. Главное чтоб вам нравилось.
КошкинДом• 10 июня 2023
Не люблю длинные ногти на больших пальцах, да и вообще на ногах
Млинці зі смайликом• 10 июня 2023
Ответ дляАннуитет
Мне кажется, вам больше светлые оттенки подойдут
Я френч делаю на ногах почти всегда
Всі раді
І я трошки
КошкинДом• 10 июня 2023
Ответ длядамаАмстердама
Пальці волосаті
Мне вообще как мужская нога
дамаАмстердама• 10 июня 2023
Ответ дляЗахекалася читать
Ще раз, читайте уважно!Прислівникові сполуки ’за кордоном’, ’за кордон’ правильно писати окремо: перебувати за кордоном, їхати за кордон. Разом пишемо тільки іменник ’закордон’, уживаний у розмовній мові, та його словоформи, наприклад: Закордон залишився в пам´яті...
Пусин Кукин• 10 июня 2023
У меня тоже волосики на пальцах и педикюр красный. Ещё бы я неуверенных баб слушала, автор не парьтесь
Гостра на язик• 10 июня 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Вы серьезно?

Ну ок. Главное чтоб вам нравилось.
А зачем удалять волосы на пальцах? Вам мешают чужие волосы? Я никогда их не замечаю у других да и не стараюсь заметить )
Аннуитет• 10 июня 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
Всі раді
І я трошки
Я не вам писала, не заметили?
Захекалася читать• 10 июня 2023
Ответ длядамаАмстердама
Точно не там де вас.
Прислівникові сполуки ’за кордоном’, ’за кордон’ правильно писати окремо: перебувати за кордоном, їхати за кордон. Разом пишемо тільки іменник ’закордон’, уживаний у розмовній мові, та його словоформи, наприклад: Закордон залишився в пам´яті...
Сідайте-п,ять!
Раздражевская• 10 июня 2023
Ответ дляЧервона калина
І?
Автор, майстер у Вас так собі. Тому не звертайте уваги на її коментар. Так собі - тому що кутикула не повністю приведена до ладу, покриття неакуратне по краях.
А по волоссю Вам вірно написали - воно не ліпиться з педікюром. Або вже нічого не робіть. Або перед педікюром ноги приведіть до ладу - бо завдяки педікюру більше кидатиметься в очі. Особливо з таким яскравим.
А на нозі у мене було як у Вас. Чи подряпини, чи алергія роздерта. Допоміг міромістин з пантенллом - пантестин. Там інша назва буде. Швидко зажило.
Млинці зі смайликом• 10 июня 2023
Ответ дляМост_Устал
А коли виставляють олені, не бриті і не голені? Коко Шанель считала женщин с немытой головой грязнулями и не леди,а так такое ...
Кому яке діло до тієї голови сторонньої людини? Ну і нехай вважала
Нехай ходять як хочуть
За собою слідкуйте
Мира всем• 10 июня 2023
Ответ дляЧервона калина
Мене абсолютно нічого не злить, мене веселять люди в яких трабли з манерами а вони вказують що їм не подобаються чиїсь ноги і так наче я б від цього мала б на себе руки накласти,
Можу собі уявити ваші ноги
Ні, вам би навчитись адекватно реагувати на критику та зауваження. Не помітили, що більшості не приємно дивитися на волохаті пальці? І не треба казати, що вам пофіг на думку оточуючих, бо саме в них ви спитали думку про педикюр
Не служанка• 10 июня 2023
Коліп як колір.
Я і чорний можу нанести. А можу помарачевий чи червоний. Під настрій.
Млинці зі смайликом• 10 июня 2023
Ответ длядамаАмстердама
А тема про що?
Обісрати нігті автора?
миссАрфография• 10 июня 2023
Красивый лак!
дамаАмстердама• 10 июня 2023
Ответ дляЗахекалася читать
Сідайте-п,ять!
Вчіть мову і не ганьбітся!
дамаАмстердама• 10 июня 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
Обісрати нігті автора?
Ні, звичайно. Про погоду на завтра))
Мост_Устал• 10 июня 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
Нехай ходять як хочуть
За собою слідкуйте
Я не хожу в противоборство, я пытаюсь выжить. Выглядить прилично. Если на мои ноги кто-то обращает внимание и они им нравятся. Я рада. И людям,и себе приятно.
Рятівник Малібу• 10 июня 2023
Боже какие все добрые и участливые😂
Автор,мне лично все равно на тренды,я покрываю таким как просит душа,а не как считает кто-то. У меня в основном нюд,который периодически сменяется темным или красный. Летом мне хочется яркого вырви глаз. Хочу и делаю)