Залатавая• 11 июня 2023
Івано-Франківськ де купити гумові чоботи дитячі і жіночі?
Впринципі все питання. Підскажіть конкретні магазини з гарним вибором, бо будемо там проїздом і треба гумове взуття.
Залатавая
• 11 июня 2023
Ответ дляНай хоч раз
Если не найдете, гляньте сайт производителя.
Бачу їх магазин в Хмельницкому. А мені в Франківську треба офлайн варіант
Най хоч раз• 11 июня 2023
Ответ дляЗалатавая
Так я пишу, если не найдете, у вас будет возможность заказать с нета.
Залатавая
• 11 июня 2023
Ответ дляНай хоч раз
Дякую. Там є гарний варіант
Vlada-Maria• 11 июня 2023
Ответ дляЗалатавая
на центральний ринок ідете (на п’ятачок) - там цілий ряд з гумовим взуттям