Сіґеле-міґеле• 11 июня 2023

Хочу поділитися уловом своїм

Це лише частина - на 3,3 тис взяла мішок речей і ще й 2 садових баскета. Багато трварів для дому було цікавих.
Не против• 11 июня 2023
Ответ дляВумна вутка
Я беженец, но я б обиделась, простите🤭мы не люди что ли, чтоб нам хлам всякий утилизировать😆
Вы серьезно? Шорты, рубашка мальчику подростку это хлам? Вы в какой стране?

автор Сіґеле-міґеле • 11 июня 2023
Ответ дляInna_A
Шорти і теніска абсолютно нормальні і нічого не застарілі. А сукня теж зараз актуальна, повертаються бретельки, да і носять зараз те, що було раніше. Мода циклічна, зараз є абсолютно все.
Сукню не брала, в мене їх штук 30, та й мала мені, мене привабив її принт, актуальний.
Совбез• 11 июня 2023
Ответ дляInna_A
А те, що половина налетіла на автора, що воно все ношене в т.д. А речі нові! Видно ж, навіщо псувати людині настрій! Ви пройдіться по тц, абсолютно такі самі речі теж вісять як нові колекції по дуже великим цінам. І набагато гірші.
Із мішка пару нових речей це улов?
Хропочка з гривкою• 11 июня 2023
Ответ дляolgabaluta
Я отдала на благотворительность гораздо более актуальные и дорогие вещи 😉
Ага, ага, вони для вас були тільки актуальними і дорогими, а для когось хлам, який взяти стидно
Котики-муркотики• 11 июня 2023
Ответ дляolgabaluta
Так и я о том же,тоже только нормальное отдавала,а не со времен царя гороха)))
автор Сіґеле-міґеле • 11 июня 2023
Ответ дляЗалатавая
о да
меня этот коник всегда бесил
как таракан ей богу
Який коник?
Не против• 11 июня 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Який коник?
Коник-стрибунець
Вумна вутка• 11 июня 2023
Ответ дляНе против
Да, дети комплексуют в таком.
автор Сіґеле-міґеле • 11 июня 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Що таке шкарпеди? Ви на якій мові вєщаєте?
Так в селах чула, що спілкуються старі жінки, коли дитиною була.

Ванна Тазиковна• 11 июня 2023
Ответ дляГл. Амурная
В мене реальний улов
А те, що на фото - ну просто речі
А что это за рыба?
Хропочка з гривкою• 11 июня 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
так он яка в них мода у селі
Не против• 11 июня 2023
Ответ дляВумна вутка
Да, дети комплексуют в таком.
Какие у вас закомплексованные дети, вот это реальная проблема.
Чавонадо• 11 июня 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Який коник?
Горбоконик
Не против• 11 июня 2023
Давайте, выясним где в конце концов Конык? А может то собака.
Купи слона• 11 июня 2023
Много да дурного. Туфли реально жесть.
автор Сіґеле-міґеле • 11 июня 2023
Ответ дляруки_Крюги
Автор, не ображайтесь, але я вас не розумію. Є купа магазинів, де на 3 тисячі багато чого нового можна купити. НОВОГО!
Ці речі нові. Я купила чоловіку 2 поло сорочки, 2 футболки, дочці - балетки ( це така річ, яку одягають 3-4 рази на рік, а потім виростають, а коштує вона мін 700-800 грн, а за 60 грн - суперпокупка, або кеди - за 90 грн бігати по лісах замість мініму 600 грн., речі сину на фото, човники сестрі і 2 кошики садові. На 3 тисячі в ТЦ я б купила 3 поло какашкінської якості, а на нормальну якість би і не вистачило. Нові шорти син за 240 грн за день - на смітник, асці нові за 120 і 80 - не так шкода. Звідки такі стереотипи. Я не можу дощволити собі дитині шоти за 20-30$, бо не бачу сенсу. Це розхідники.
автор Сіґеле-міґеле • 11 июня 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Шорти зелені класні
Так - бавовна і льон - 120 грн. Класно на море ввечері в ресторан з поло. Хто мені такі продасть за 120?
автор Сіґеле-міґеле • 11 июня 2023
Ответ дляЗамріяна
Вони ну дуууже старомодні. А ці каблуки це просто жесть
А що не так з каблуками?
Копирайторша• 11 июня 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Это сток или где вы покупали эти хорошие новые вещи?

Не против• 11 июня 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
А коник де?
автор Сіґеле-міґеле • 11 июня 2023
Ответ дляКотики-муркотики
Какая находка?археологическая?)))вот диву даюсь,беженцам жертвовала вещи,такое бы постыдилась давать даже кому то,чтоб человек не обиделся
Хороші дуже босоніжки, моя б тьотя з радістю носила б, але завеликі.
Котики-муркотики• 11 июня 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Подсказать секрет?)покупаете ростовку в том же озар компани,свой размер себе оставляете,остальное продаете чуть ниже цены магаза,вы с одежкой бесплатной+еще денюжку сверх имеете чуть)))
Кондуктор маршрутки• 11 июня 2023
Авторе, це дуже добре, що ви радієте тим речам. Для мене це навпаки, суцільне розчарування. Волію, краще нічого не купувати. Зараз так і роблю
автор Сіґеле-міґеле • 11 июня 2023
Ответ дляСовбез
Але ж вони страшні
Де, невже страшніші за сучасні тренди?
Незламна• 11 июня 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Перестаньте виправдовуватися , Ви придбали те що вважали за потрібне для себе, поділилися інформацією, може ще комусь буде цікаво, от і все
Кому не таке, хай йдуть купують яке хочуть
Скажіть де купували, може я собі щось знайду цікаве?
автор Сіґеле-міґеле • 11 июня 2023
Ответ дляolgabaluta
Автор, я не хочу обидеть Вас, поверьте. У меня самой «болезнь покупателя», набираю вещи пакетами/коробками, потом не ношу. Ну честно, лучше несколько модных дорогих оригинальных вещей в сезон, чем мешок из стока… Платье совершенно не актуальное, Вы в нем будете как дама далеко за 50, решившая выгулять наряды молодости! 🌹
Почииайте мої пости. Наряди моєї молодрсті повертабться, до речі. Жаль розлала. Сукню сфоткала сестрі показати принт - на нашу перемогу, а хто дружить з швейною машинкою, з неї б можна було шось цікаве зробити
автор Сіґеле-міґеле • 11 июня 2023
Ответ дляГл. Амурная
В мене реальний улов
А те, що на фото - ну просто речі
Вау 👍
автор Сіґеле-міґеле • 11 июня 2023
Ответ дляТётя Хрюша
у вас із крайності в крайність
Так, а озирніться навкруги - інкубатор 95%
60 метрів сметани• 11 июня 2023
Автор, а мені все сподобалось. Де купили? Із усього тільки туфлі на підборах не носила б і сарафан на тонких бретелях вимагає легкої фігури,красиву лінію плечей. Але з джинсовою курточкою було б чудово. Це літо, речі на сезон, ви правильно все зробили. Тільки чи вгодили сестрі і іншим кому купували? Мої вередують. Чоловік гарно носить те що сам придбав, донька любить сама вибрати.
автор Сіґеле-міґеле • 11 июня 2023
Ответ дляГигиенишвили
чтобы здесь не заплевали. не знаю что должно произойти.
Ради развлечения, девочки, создайте однажды тему из вещей последней коллекции какого-гибудь приличного бренда, как купленное на хенде, любопытно почитать будет)
Обгадять, 100%. Грамотні фото нагуглять - промовчать, або поумнічають, ніби знатоки брендів. Як тут уже умнічали 2, чи 3 експертки.