Сіґеле-міґеле• 11 июня 2023

Хочу поділитися уловом своїм

Це лише частина - на 3,3 тис взяла мішок речей і ще й 2 садових баскета. Багато трварів для дому було цікавих.
автор Сіґеле-міґеле • 11 июня 2023
Ответ дляКотики-муркотики
Эти шкарпеды и сарафан это хорошие вещи?)
Багато жінок такі носять, вони абсолютно в новому стані, не ношені. Ви забули, що в країні війна, за 80 грн лумаю, що комусь би були, як знахідка. Шкіряні повністю, мегазручні.

руки_Крюги• 11 июня 2023
Автор, не ображайтесь, але я вас не розумію. Є купа магазинів, де на 3 тисячі багато чого нового можна купити. НОВОГО!
Замріяна• 11 июня 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Вони ну дуууже старомодні. А ці каблуки це просто жесть
Хропочка з гривкою• 11 июня 2023
Шорти зелені класні
автор Сіґеле-міґеле • 11 июня 2023
Ответ дляВумна вутка
У меня ребенок 12 лет назад такую рубашку носил. Теперь понятно, откуда парни не стильными выростают😢
І зараз такі носять, уявляєте, і 40 років тому носили, і 60 теж.
Inna_A• 11 июня 2023
Ответ дляруки_Крюги
Так у автора речі з бірками! І видно же, що нове
Котики-муркотики• 11 июня 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Какая находка?археологическая?)))вот диву даюсь,беженцам жертвовала вещи,такое бы постыдилась давать даже кому то,чтоб человек не обиделся
Тётя Хрюша• 11 июня 2023
Ответ дляInna_A
Шорти і теніска абсолютно нормальні і нічого не застарілі. А сукня теж зараз актуальна, повертаються бретельки, да і носять зараз те, що було раніше. Мода циклічна, зараз є абсолютно все.
ви і мода - зовсім різне
Совбез• 11 июня 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Але ж вони страшні

Усатая полосатая• 11 июня 2023
Ответ дляПлакалаВАвто
Блин, а я обрадовалась. Думала реально улов. Хотела фото нашего вчерашнего улова выставить...
Покажите, интересно.
olgabaluta• 11 июня 2023
Автор, я не хочу обидеть Вас, поверьте. У меня самой «болезнь покупателя», набираю вещи пакетами/коробками, потом не ношу. Ну честно, лучше несколько модных дорогих оригинальных вещей в сезон, чем мешок из стока… Платье совершенно не актуальное, Вы в нем будете как дама далеко за 50, решившая выгулять наряды молодости! 🌹
Inna_A• 11 июня 2023
Ответ дляТётя Хрюша
ви і мода - зовсім різне
Добре)) мода це не ходити як всі, як інкубатори з ТЦ)
автор Сіґеле-міґеле • 11 июня 2023
Ответ дляЗамріяна
В таких мештах ще хтось ходить?
А чом би і ні? Ви звідки пишете, з Канн, Ніци? Озирніться навкруги.
Гл. Амурная• 11 июня 2023
Ответ дляПлакалаВАвто
В мене реальний улов
А те, що на фото - ну просто речі
автор Сіґеле-міґеле • 11 июня 2023
Ответ дляСовбез
Не було же діти 3,3 тисячі?
Що?
Гигиенишвили• 11 июня 2023
чтобы здесь не заплевали. не знаю что должно произойти.
Ради развлечения, девочки, создайте однажды тему из вещей последней коллекции какого-гибудь приличного бренда, как купленное на хенде, любопытно почитать будет)
Тётя Хрюша• 11 июня 2023
Ответ дляInna_A
у вас із крайності в крайність
руки_Крюги• 11 июня 2023
Ответ дляInna_A
Мішок нових речей в секонді? Сумніваюсь. Може пару є з етикетками. Та я ка різниця, секонд є секонд.
Совбез• 11 июня 2023
Ответ дляInna_A
І що,що нове? Секенд завалений новими речами в п´ятницю під -80%, але ж то носили років 20 назад

автор Сіґеле-міґеле • 11 июня 2023
Ответ дляКотики-муркотики
А шкарпеды и сарафан вообще лет 10 назад такие носили..в свое время на помойку покраше шкарпеды вынесла
А краще б комусь віддали. Сарафани такі в цьому році скрізь штампують
Гигиенишвили• 11 июня 2023
для тех кто ничего кроме Хуманы не знает, скажите куда можно попробовать заглянуть?
Киев
Котики-муркотики• 11 июня 2023
Ответ дляInna_A
Никто не говорит,что оно старое,но в других странах эти остатки на благотворительность дают.только у нас столетний хлам в 3 дорога продают.и какой смысл?если в обычном магазе за эту же сумму можно купить
Совбез• 11 июня 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
А що навкруги? У вас були зайві гроші на хлам
автор Сіґеле-міґеле • 11 июня 2023
Ответ дляПлакалаВАвто
Можете, я колись такою рибалкою заядлою була, жила там.
Вумна вутка• 11 июня 2023
Ответ дляКотики-муркотики
Я беженец, но я б обиделась, простите🤭мы не люди что ли, чтоб нам хлам всякий утилизировать😆
Котики-муркотики• 11 июня 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Кому,такое стыдно кому то предлагать
olgabaluta• 11 июня 2023
Ответ дляКотики-муркотики
Я отдала на благотворительность гораздо более актуальные и дорогие вещи 😉
Совбез• 11 июня 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Де скрізь?
Inna_A• 11 июня 2023
Ответ дляСовбез
А те, що половина налетіла на автора, що воно все ношене в т.д. А речі нові! Видно ж, навіщо псувати людині настрій! Ви пройдіться по тц, абсолютно такі самі речі теж вісять як нові колекції по дуже великим цінам. І набагато гірші.
Котики-муркотики• 11 июня 2023
Ответ дляВумна вутка
Вот и я о том же