Дуже дуже вумна• 11 июня 2023
Тюль - де купити? Щоб не переплачувати
Ранковий базар• 11 июня 2023
Ответ дляВидящие_помогите
Текстиль контакт, якщо в Києві або в салоні штор під замовлення.
Та щось ТК зажрався... ціни ого-го! Вибір поганенький. Я останні рази на Троєщині купувала.
Продаю витрішки• 12 июня 2023
Ответ дляРанковий базар
Це саме на ринку? А там і штори є? Можна на довжину купляти?
Ранковий базар• 12 июня 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Так, там де центральний вхід. Штори теж купувала там. І пошив вони теж пропонують - в кожного є майстер, з яким вони працюють.
ЗаведУющая• 12 июня 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Бачила тюль в магазині леруа мерлен. Гляньте у них на сайті
90% асортименту з Аліекспрес і Шейну.
Лише з націнками.