Тирамісу на терасі• 12 июня 2023

девочки, хелп! помогите найти аналог платья. нравится?

оригинальную цену не потяну. выглядит простенько, но смотрится бомба. ткань нежнейшая. очень нежно женственно смотрится.
вы все можете. подскажите аналог, пожалуйста)
Результат:
вже голосів: 106
58 (54.72%) нравится
36 (33.96%) не нравится
12 (11.32%) спи моя красавица
автор Тирамісу на терасі • 12 июня 2023
Ответ дляtarveldy
Канєшно , куди мені дівчині з Троєщина до вас біла пані , я ж в своєму житті бачила лише що там я бачила?
єх,була б я біла пані, то не шукала б аналогів)))
мені то його і вдягати навіть нікуди, але кортить
tarveldy• 12 июня 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
так бренды делают накрутку не так за ткань и даже не за качество пошива, а за бренд. странно что для вас это новость))) да, мне тоже не понять как кожзам обувь, узкая и не удобная, но бредовая, может стоить 4 тысячи долларов или обычный хоть и качественный котон, которого в турции тьма, 2 тысячи.
там дело в дизайне и модном доме. это составляет 70% цены
точно такое же платье украинскогого производства начинающей швеи будет стоить 1000 грн)
Для мене це не новина, я просто цього не розумію, от не розумію і все. Працюючі багато років у ЛП , знаючи цю кухню я досі не розумію чому ті бренди не використовують дорогі тканини.
Я навіть більше скажу, що деякі дизайнери роблять підробки якісніші за оригінали (ціна там не менша) але ж тоді зрозуміло за що
tarveldy• 12 июня 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Були б ви не біла пані, не писали б мені маячню.

ПС, купіть тканину і замовте, ви навіть лейбочку можете таку замовити , і буде вам бренд, вкладетесь у 200 баксів спокійно , а якщо маєте час та натхнення то Алі, те що 40-50 баксів може бути пристойно але то лотерея
автор Тирамісу на терасі • 12 июня 2023
Ответ дляtarveldy
просто колись їх бабусі й дідусі зробили ім´я на новаторстві, якості, дизайні. так вони й увійшли у світове визнання та закріпились. ось і весь секрет. так, є багато кращих дизайнерів з набагато кращою якістю, але вони невідомі, тому не можуть собі дозволити гілячити ціни.
автор Тирамісу на терасі • 12 июня 2023
Ответ дляtarveldy

хорошо, уговорили, я біла пані)))))
так то нужно хорошую швею искать, ткань. что тоже нелегко. и бывает вроде и хорошо пошито, но не сидит. мне как то не везло с одеждой на заказ. заказала связать свитер платье. вложилась в пряжу , доплатила даже больше чем просили, а по итогу ошиблась вязальщица с замерами и сделала короче на 5 см по всем параметрам. извинились, деньги сказала не вернёт, но довязать сможет. а куда мне было довязывать, как раз война началась, не до платья было. до сих пор лежит недоразумение в шкафу за шесть с чем-то тысяч гривен
ТочноБудет• 12 июня 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
вот именно. Стиль тихая роскошь)
это вам не цыганский дольче габбана и гучи)
Не нравитмся, потому, что я люблю цыганский дольче габбана))
tarveldy• 12 июня 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Ну не дідуі і бабусі, якщо цікаво то є книга журналістки не пам´ятаю ім´я, книга називається ’Висока мода’ вона не художня, там шлях домів моди, там дійсно ім´я створювалось талантом і важкою працею і доречі в післявоєнні часи , а цей ?
Ну ок, у пошуку не допоможу, а кава сама себе не вип´є
ТочноБудет• 12 июня 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Удалено администрацией...
Автор, якщо вам цінний не тільки бренд - їдете в магазин тканин, де є широкий асортимент, купуєте відріз тканини, яка сподобалась і замовляєте у швачки пошив. Фасон не складний і подібну тканину купить не проблема
tarveldy• 12 июня 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
хорошо, уговорили, я біла пані)))))
Так, не легко, всі кого б могла порекомендувати підвязали з пошивом, але ваше плаття не складне , і з тим як відретушоване фото в реалі може бути сюрприз
Як маєте час та натхнення, то в якомусь зара-резервед-нм точно знайдете
FashionSets• 12 июня 2023
Можливо щось сподобається, запитуйте https://www.kidstaff.com.ua/myannouncements-168454...
Copy-Paste• 12 июня 2023
Ральф Лорен за 80, також віскоза
Це все що пінтерест схожого знайшов по картинці.
Можливо інші допоможуть, бо я на такі сукні увагу не звертаю. Не моє
Copy-Paste• 12 июня 2023
Ответ дляFashionSets
Вам здається, що це схоже з тим що шукає автор?
Серйозно?
tarveldy• 12 июня 2023
Ответ дляCopy-Paste
Ральф Лорен за 80, також віскоза
Крій той самий
автор Тирамісу на терасі • 12 июня 2023
Ответ дляtarveldy
та це зрозуміло, що все починалося з таланту і праці. але зараз вони померли і лишилися спадкоємці(або наймані робітники цієї сфери), які зовсім не такі як свої пращури. ім´я залишилось, а вже та неперевершена якість, яка була колись, ні. що саме неприємне, що вони не бояться зробити помилку і випустити гівняну модель. ім´я будинку моди всеодно буде вирішуючим.
за цей бренд я не знаю, але якщо попит є, то чому б і не встановити високу ціну
автор Тирамісу на терасі • 12 июня 2023
Ответ дляCopy-Paste
Ральф Лорен за 80, також віскоза
о спасибочки! надеюсь мой размер остался, сейчас гляну
автор Тирамісу на терасі • 12 июня 2023
Ответ дляТочноБудет
о да, непревзойденный стиль))))))) как раз по скидке для вас)))))
ТочноБудет• 12 июня 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Вы попросили указать причину, по которой не нравится. Для чего? Чтобы поумничать?
автор Тирамісу на терасі • 12 июня 2023
Ответ дляCopy-Paste
Ральф Лорен за 80, також віскоза
а ссылку можете скинуть, пожалуйста? не находит что то. а на самом сайте лаурена его нет
tarveldy• 12 июня 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Бояться, бо це репутація, і ці будинки тримаються саме на репутації , бо як скомпрементують себе що не відмитися, то навіть китайці купувать не будуть , а це їх основний заробіток , великі гроші заробляються лише на маспошиві і ліцензії
автор Тирамісу на терасі • 12 июня 2023
Ответ дляCopy-Paste
Серйозно?
зараз продаж і так впав, люди хоч якось намагаються продати й утримати свій бізнес. може не мене, а когось з порадниць зацікавить. треба підтримати українських продавців)))
автор Тирамісу на терасі • 12 июня 2023
Ответ дляТочноБудет
извините)
Copy-Paste• 12 июня 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
https://editorialist.com/p/floral-wrap-dress-polo-...
Ось але також не дає купити(
bilochko• 12 июня 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
А чому ви так зневажливо? Є типаж жінок, яким личать сукні, що ви показали, але їх мало. Так само є типаж, якому личить стиль ДГ.
Copy-Paste• 12 июня 2023
Спробуйте по назві сукні пошукати
Може десь ще є
автор Тирамісу на терасі • 12 июня 2023
Ответ дляCopy-Paste
Спробуйте по назві сукні пошукати
Може десь ще є
так і роблю, вже знайшла схожі варіанти, дякую!
автор Тирамісу на терасі • 12 июня 2023
Ответ дляCopy-Paste
Ось але також не дає купити(
дякую вам! на тому сайті багато суконь які сподобались! і взагалі, зрозуміла у якому напрямку шукати)
Ms. Искренность• 12 июня 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Ссылка по кнопке ’купить’ ведет на страницу сайта saksfifthavenue (открывается через анонимайзер) с этим платьем, где оно полностью распродано.
автор Тирамісу на терасі • 12 июня 2023
Ответ дляMs. Искренность
ага, но можно его найти на других продавалках плюс я уже нашла похожие, так что проблема почти решена!
Copy-Paste• 12 июня 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Alianna88• 12 июня 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
если кому то не нравится, напишите, пожалуйста, чем именно? интересно
Фасон і тканина дають ефект радянського сарафана для відпочиваючих.