Irina_dulgerova• 12 июня 2023

Як пережити і стати на ноги

Дівчата , розлучаюсь з чоловіком … є двоє дітей 3 роки і 11 … як стати на ноги ?
Розкажіть як ви діяли для того щоб як омога скоріше облаштувати побут та стати на ноги .
Робота в мене є , але житла немає , молодша дитина в садочок не ходе у зв’язку з обставинами в країні (з дітьми сидів чоловік до цього ) боюсь що невпораюсь сама ((( страшно
Біле пальто• 12 июня 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Автор, мало даних. У вас є гроші на перший час, є куди піти, до батьків , наприклад? Чи забезпечить сума заробітку зйом і життя? Чи працюють садочки у вашій місцевості. !!!На старшу молодшу б не лишала.
Ви, напевно, не мені 😜
булоТАЙминуло• 12 июня 2023
Ответ дляБіле пальто
Ви, напевно, не мені 😜
Не вам, автору.
успокойте_Меня• 12 июня 2023
Ответ дляIrina_dulgerova
О ні , я тоді буду нікчемною мамою , він і так погрожує що відбере їх
И вы верете
Поросенка• 12 июня 2023
Ответ дляMs. Искренность
Ніхто нічого у вас не відбере)))
Є випадки, на жаль.
Особисто знаю.
Причому мама працювала, дитина була одна.
Але... не мала власного житла (вірніше мала, але спільне з чоловіком, який в ньому жив з новою дружиною і її туди не пускав) і жила в незареєстрованому шлюбі. Це, як не смішно, було чи не основне, чим керувався суд, приймаючи рішення про проживання дитини з батьком. А, у батька була зарплата вища.
Отак.
Так що краще такі моменти продумувати наперед.
В реєстрі судових рішень можна пошукати подібні рішення, щоб знати основні ’напрямки’, які суд бере до уваги.
Ms. Искренность• 12 июня 2023
Ответ дляПоросенка
Є випадки, на жаль.
Особисто знаю.
Отак.
Там батько не працює
Поросенка• 12 июня 2023
Ответ дляMs. Искренность
Там батько не працює
Йому хтось завадить роботу знайти, якщо впреться?
Ms. Искренность• 12 июня 2023
Ответ дляПоросенка
Воєнкомат
автор Irina_dulgerova • 12 июня 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
А яка причина розлучення? Чия ініціатива?
Чи можуть батьки сидіти з дітьми?
Можете покрити розходи на квартиру і няньку?
Якщо ви йдете в нікуди, то це досить ризикований і інвантильник крок.
Хіба що ви дійсно все це тягнете.
Причина розлучення … я багато працюю , мало приділяю часу домашньому побуту , зневажаю його як чоловіка(на його думку )
Насправді своєю бездіяльністю і не бажанням кращого життя він зробив з мене жінку зі сталевими яйцями , тільки раніше я не помічала як йому зручно було , а тепер йому не зручно , бо я вимагаю фінансової стабільності , не тільки даху над головою і що б було що поїсти (скромно) як видалось у мене високі запроси стали , я дуже себе стала любити , більше за собою слідкувати , ходити до спортзалу , манікюр , педикюр , косметолог ….
Він вважає що окрім цього я повинна приносити гроші в сім’ю . А я сказала що жодної копійки не буду вкладати в будинок (який ми купували разом ) але вони зі своєю мамою зробили наче вона його купила і зробила дарування сину , я про це знала , але була молода і наївна … тому й не хочу вкладати тепер принципово . Якось так
автор Irina_dulgerova • 12 июня 2023
Ответ дляДиверсификация
В якому ви регіоні? Дитину геть не варіант здати в садочок?
Геть … не працюють садочки
автор Irina_dulgerova • 12 июня 2023
Ответ дляГл. Амурная
Батьки ваші де?
Мама поряд живе , я моду в неї жити як варіант , але в неї не дуже умови .
автор Irina_dulgerova • 12 июня 2023
Ответ дляБіле пальто
Я пішла від чоловіка з 2 дітьми (3 і 6 років).
Без житла і роботи.
Важко було рік, поки устаканилось з роботою, садками і школами на новому місці.
Ну але то ще до ковіду і війни було.
А де чоловік живе чи то буде жити?
В своєму домі …
автор Irina_dulgerova • 12 июня 2023
Ответ дляBrizLu
Та й хай каже. А ви що справді така? У чому ви винні, не розумію поки що?
За благодатні повинні бути?
Ну типу коли ми познайомились я жила не дуже в хороших умовах , але й у нього нічого не було окрім машини , ми всього нажили разом .
автор Irina_dulgerova • 12 июня 2023
Ответ дляMs. Искренность
Воєнкомат
У нього 3 дітей , є син від попереднього шлюбу
Ms. Искренность• 12 июня 2023
Ответ дляIrina_dulgerova
Омг, то хто йому дітей дасть
Біле пальто• 12 июня 2023
Ответ дляIrina_dulgerova
В своєму домі …
Ну, тобто в нього дім є, а в дітей - ні?
Як знайомо…
Тоді раджу пережити це шляхом освідомлення, що ви могли залишитись сама, на вулиці не зараз - в молодому віці - а років в 45-50. І оце б було вже напряжніше.
Поросенка• 12 июня 2023
Ответ дляMs. Искренность
Воєнкомат
Конкретно зараз може і так.
А далі?
BrizLu• 12 июня 2023
Ответ дляIrina_dulgerova
Ну так а де ваша провинна?
Може я не розумію чогось , але від того що ви колись жили в не дуже хороших умовах, ви поганою не стаєте.