Дикая Роза• 12 июня 2023

Кому віддати одяг? Збирала для Херсону, а вже не треба

Зібрала пакетик одягу, кілька на підлітка речей (курточка осіння, спортивний костюм, джинси), кілька речей жіночих та чоловічих. Ще думала плед, рушник великий покласти. Поки випрала та попрасувала все, то вже запізнилась. Мала на НП віднести, вони відправляли волонтерам. Але вже бачу СТОП, вже не потрібні речі.

Можливо знаєте, в кого є потреба у затоплених регіонах? Можливо якісь волонтери є?
Говорю-балакаю• 12 июня 2023
в церковь занесите, или в любой волонтерский пункт
Захекалася читать• 12 июня 2023
Вы не в Киеве случайно?
В Киеве Ласка еще собирают, вчера отвозила
автор Дикая Роза • 12 июня 2023
Ответ дляЗахекалася читать
Вы не в Киеве случайно?
Київ, так. А куди відвозити?
Захекалася читать• 12 июня 2023
Ответ дляДикая Роза
Київ, так. А куди відвозити?
На малоподвальной у них магазин, посмотрите в гугле. Только скажите, что это для Херсона, они отдельно складывают
Красота неземная• 12 июня 2023
Віддайте до церкви. Речей дійсно дуже багато, в п’ятницю сама ходила допомагала сортирувати одяг та віднесла гігієну людям. Так мене тягнуло допомогти, навіть спати не могла, тягнуло. Розумію їх, як ніхто інший бо ми поряд - Ніко. Зранку пішла купила ліків, засоби гігієни та залишилась допомагати. Аж легше на душі стало.
ЖивунаБагамах• 12 июня 2023
У банк одягу занесіть, теж зібрала, сказали, що не треба, закинула в банк одягу.
Ушла и Пришла• 12 июня 2023
https://t.me/wanttohelp_ua є група взаємодопомоги
Намазюкана нішою• 12 июня 2023
Нова пошта приймає безкоштовно посилки гуманітарку на Харків і на Донецьку обл. Так само, як приймала на Херсон. Вчора взнавала
Намазюкана нішою• 12 июня 2023
Ответ дляДикая Роза
Київ, так. А куди відвозити?
автор Дикая Роза • 12 июня 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
О дякую, спитаю
Я тут Живу• 12 июня 2023
Девочки, а не знаете случайно куда отправляются вещи из контейнеров для одежды? Которые по городу стоят. Я для Херсона передала уже, а тут насобирала немного еще детского летнего. Думала закинуть в тот приемник.
Намазюкана нішою• 12 июня 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Я тут Живу• 12 июня 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Дякую!
12 галюцинаций• 12 июня 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
А хто отримувач у Харкові?
Доньку сьогодні з коробкою ліків для Херсону завернули з Нової Пошти. Про інші варіанти промовчали.
Красавица писяная• 12 июня 2023
Ответ дляДикая Роза
Київ, так. А куди відвозити?
Есть список городов где нужна помощь , на самой почте есть адреса распечатанные
Анютины ласки• 12 июня 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Киев, зеленые контейнеры? Организация, которая их содержит, на своем сайте пишет. Что сортируют, отличные вещи продают, выручку на помощь нуждающимся, хорошие вещи просто раздают нуждающимся, плохие вещи передают куда-то на утилизацию.