Впораюсь зі всим• 12 июня 2023
Дівчата, хто розбирається в підрахунках калорій
Якось не йде схуднення, хоча виключила майже вуглеводи. Сьогодні вирішила забити в програмку першу-ліпшу, що зїла за день. От що вийшло. Не розумію чому так мало ккал, може воно неправильно рахує. І не розумію чим додавати волокна і вуглеводи. Жирів багато, побачила. Люблю домашній сир і кисляк, а вони жирні/зараза. Інший мені не смачний. Іноді зранку 2 яйця, побачила ще більше жиру буде. Сир такий купую через тиждень або два, тобто не постійно. Часто 100 гречки і овочі або просто гречка 150г. Замінила в грограмі, але вона погоди не робить. Вечеря може бути риба хек смажена і салат з капусти або яйце якщо зранку була гречка-замість полуниці і кисляка.
Бронетапці• 12 июня 2023
Рахувати треба сирі продукти, а не варену і тушковану їжу
Або самому складати рецепт в програмі і ділити на порції
Бронетапці• 12 июня 2023
Вага 70 кг, при такій вазі до 70 грм жирів норм , чому воно Вам пише перебор я не знаю
Губки-уточкой• 12 июня 2023
Ответ дляБронетапці
Підкажіть в якій програмі це краще робити.
Тантрический кекс• 12 июня 2023
Сколько времени вы худеете? Может вы ждёте слишком быстрый результат?
Впораюсь зі всим
• 12 июня 2023
Я не знаю як треба рахувати, але в програмі є сире яйце і варене, я обираю варене. І тушкована капуста. В мене дуже мало збірної солянки. Відварена телятина і гречка теж є в програмі. Я хочу хоча б орієнтуватися де прогалини.
Бронетапці• 12 июня 2023
Ответ дляГубки-уточкой
Програма ця ідеальна. Вам треба порахувати ваші кбжу і на них дивитися,а не кбжу програми
До речі, саме після такого харчування приходить розстройство харчової поведінки. Тому не розумію нафік воно треба. Сама це проходила і знаю
Порахувати вам кбжу можу , пишіть вагу, вік, активність
Але вважаю, що прорахунком кбжу в програмі треба займатися не більше 2 тижднів, щоб розбиратися в розмірі своїх порцій
Вуглеводів 60 грм замало
Впораюсь зі всим
• 12 июня 2023
Ответ дляГубки-уточкой
Так само дівчата, підкажіть програму яка без заморочок. Я вже навіть намагаюся не харчуватися складними стравами. Яйця овочі гречка мясо риба. Їм борщ без олії, бульйону і без картоплі, зараз думаю і його не їсти, щоб було легше рахувати.
Впораюсь зі всим
• 12 июня 2023
Ответ дляТантрический кекс
Місяць на вагах ніяких зрушень. Звісно не завжди таке харчування, дитина спече печиво-я 1 спробую, але це раз в тиждень. Або можу капучино випити на вихідних.
Тантрический кекс• 12 июня 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
Это так не работает…. Вы один раз посчитали, по факту. Нужна динамика, подсчет хотя бы 1,5-2 недели каждый день!!!, чтоб видеть точно, а не навскидку, сколько вы едите и чем грешите.
Впораюсь зі всим
• 12 июня 2023
Ответ дляБронетапці
Вуглеводів 60 грм замало
168 зріст, 70кг, 42 роки, активність ніяка,працюю вдома за компом, сил нема після роботи ні на що, витягую себе щоденно на прогулянку на годину в середньому темпі, проходжу приблизно 3км.
Впораюсь зі всим
• 12 июня 2023
Ответ дляТантрический кекс
От і хочу почати рахувати все. Але не розумію чим добирати вуглеводи, щоб задоволення було, ситість і вага йшла вниз. Поки що зрозуміла, що жирів багато. Дуже погано сплю. Засинаю десь у 1-2 ночі, прокидаюсь о 7.30
Тантрический кекс• 12 июня 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
Для начала ведете этот дневник, записываете все вплоть до: доела ложку за ребенком. Через пару недель уже анализируете: смотрите, что лишнее, что можно исключить, что добавить, начинаете выстраивать норму бжу. Один день не показатель
Красавица писяная• 12 июня 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
Мне кажется у вас с весами что-то. Вы реально едите 15 грамм хлеба? Или 130грамм мяса? Откуда тогда в вас 70кг взялось?
Есть такой сайт ’калоризатор’ там очень обширное меню и бжу хорошо считает. Правда сейчас через впн нужно заходить.
Пы.сы. и в домашнем молоке жирность минимум 8% а вы кисляк на 5% выбрали
ПоЧуХонтес• 12 июня 2023
А вы правильно вес продуктов считаете, меня хлеб смутил 10 г.
Я просто ем тоже темный заварной хлеб, но он тяжёлый даже половинка кусочка тянет грамм на 30-40 как минимум
1.слишком урезали рацион (1026 в день это для Вас мало, срывы гарантированы). Я бы рекомендовала исключить/минимизировать сдобу, сахар, отдавать предпочтение блюдам запеченым , вареным, на пару.Контролировать порции.
2. Добавить физ активность однозначно, при похудении без физ активности тело будет дряблым
3 км в день неспешной ходьбы мало
Выберите то, что Вам по душе ( возможно танцы, аэробика, зумба…)
Сначала будет сложно , куча отговорок( нет времени, сил, денег) , потом войдете во вкус
Главное систематичность
И увидите результат обязательно
3 км в день неспешной ходьбы мало
Главное систематичность
И увидите результат обязательно
Губки-уточкой• 12 июня 2023
Ответ дляБронетапці
Вуглеводів 60 грм замало
Зріст 168, вага 67, вік 39
Але я наразі годую грудьми, дитині 10 місяців
Прогулянки з дитячим візочком в день по 4-5 годин
Чорнобаївка• 12 июня 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
Ну вот рыбу Вы жарите. Посмотрите калорийность масла и прикиньте сколько используете. Это ооочень много калорий. Если много чего жарите, то понятно почему не худеете.
Впораюсь зі всим
• 12 июня 2023
Ответ дляПоЧуХонтес
З вагами все гуд, переважила
Впораюсь зі всим
• 12 июня 2023
Ответ дляКрасавица писяная
Звісно не завжди так їла, я можу зʼїсти багато, і різного в тому числі висококалорійного.
Впораюсь зі всим
• 12 июня 2023
Ответ дляКрасавица писяная
Не було можливості вибрати іншу жирність. Але я зрозуміла, що домашнє молоко, сметана і сир мають велику жирність, тому сплавила кисляк чоловіку на оладки.
Впораюсь зі всим
• 12 июня 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Ні, смажу тільки рибу, вона мені відварена фу. Тільки сьомгу можу їсти відварену і запечену скумбрію. Але сьомга дорога зараз, а скумбрія теж не радує своїм специфічним смаком.Мʼясо, супи , каші без олії. Олія тільки в салат, звісно, що чудес не буває, хочу зрозуміти де перебор, а в чому недобор.
Бронетапці• 12 июня 2023
Ответ дляГубки-уточкой
Зріст 168, вага 67, вік 39
Я вже Вам завтра порахую і сюди напишу. Забігалась сьогодні в справах
Красавица писяная• 12 июня 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
Можно еще снимать сливки хотя бы. Тогда будет меньше.
А вот на том сайте, что я писала можно также свои добавлять ’продукты и блюда’. Поэтому и удобно
Впораюсь зі всим
• 13 июня 2023
Ответ дляКрасавица писяная
Сметану я збираю зверху, але воно все одно жирне. Але те, що в магазині, то не молочні продукти.
Міс Всесвіт• 14 июня 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
спробуйте скумбрію ще на пару напр. в мультыварці