Я_з_Франека• 12 июня 2023

Сколіоз, хто стикався є питання

Діагностували рік тому сколіоз поперекового відділу хребта
Донька, майже 12 років.
Було 13 градусів, сьогодні переробляли рентген - також 13 градусів.
Донька займається плаванням ( знаю що сколіоз воно не лікує, але вона ним займається ще до сколіозу) , + шрот вправи але онлайн.
Зараз літом хочу поводити її на шрот вправи офлайн.
Хто стикався зі сколіозом , що ще можете порадити
Мааарковная• 12 июня 2023
Лфк, массаж, плавание это основное при сколиозе

автор Я_з_Франека • 12 июня 2023
Ответ дляМааарковная
Масаж доньці не можна з інших причин.
Мааарковная• 12 июня 2023
Что такое шрот не знаю, кроме как корм какой-то
Из Виа-гры• 12 июня 2023
плавання щодня в спортивній групі укріпило мені мязи спини і зі сколіозу лишилось порушення постави, також ЛФК щодня і ще , тоді Крим був наш, отже там можна було отримати лікування грязями - дуже дієва штука
Мааарковная• 12 июня 2023
У меня сильный сколиоз был. Я делала лфк, ходила на плавание, массаж и електрофорез
+ корсет носила
Життє Бентежне• 12 июня 2023
Зверніться до Курільця Ігора Ігоровича. Міжнародний центр нейрохірургії. Все решта - пуста трата часу. Пройшла через все
МастерЮля• 12 июня 2023
Який ви робили рентген?

Життє Бентежне• 12 июня 2023
Якщо є ’прогин’ в попереку, то ніяк не виправляється, навіть хірургічно. То генетика. Можна лише трішки скоректувати шрот-терапією. Але, зі слів лікаря, то треба бачити, чи є ефект. Якщо немає - не варто продовжувати. Вам варто зробити панорамний рентген в ріст дитини хребта в двух проекціях. І на консультацію.
автор Я_з_Франека • 12 июня 2023
Ответ дляМастерЮля
Який ви робили рентген?
Стоячи, лежачи, цифровий
автор Я_з_Франека • 12 июня 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Так і родила такий рентген сьогодні, попередній був рік тому. 13 градусів.
Без образів• 12 июня 2023
Плавание не страхует от сколиоза. У нашего массажиста дочь синхронистка - говорит спина - жесть. Укрепление мышц спины, это главное. Физиопроцедуры, массаж, лфк. Корсет, но это должен врач смотреть, не так критично, чтоб корсет носить. Шрот - хорошая гимнастика, но главное правильно делать.
автор Я_з_Франека • 12 июня 2023
Ответ дляБез образів
Корсет при 13 градусах ніхто не носить, на скільки я знаю
Життє Бентежне• 12 июня 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
я також думаю, що ні. до 21 градуса не критично взагалі. вам потрібна лише консультація профільного лікаря.
МастерЮля• 12 июня 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
Стоячи, лежачи, цифровий
Одразу всіх відділів?
flatershain2010• 12 июня 2023
У сына кифоз 2 степени 45 градусов .Корсет под вопросом ,мы только сегодня рентген сделали
Життє Бентежне• 12 июня 2023
https://www.instagram.com/reel/CrNTLESAWk-/?igshid... - dr_kurilets