Natali81-aa18• 12 июня 2023

Вчора хлопця збила машина на переході

У дніпровському районі. Побачила вчора відео, це жахливо, дитина їхала на зелене світло і тут летить ця машина.
Не йде ніяк з голови, в новинах нічого толком немає. Може хто знає, що з дитиною?
ksyuha831• 12 июня 2023
В якому сенсі дитина їхала? По пішоходному переходу потрібно йти, а не їхати.

Galina_vinsport• 12 июня 2023
Ищите новости в тикток. Там хоть все можно узнать
автор Natali81-aa18 • 12 июня 2023
Ответ дляksyuha831
Загорілось зелене світло і він переїжджав на велосипеді.
vetka• 12 июня 2023
в коме до сих пор.
ksyuha831• 12 июня 2023
Не мав права він їхати на велосипеді, я б таких їздунів сама лупила на переходах, задовбали.
vetka• 12 июня 2023
Ответ дляksyuha831
так і водій летів на шаленій швидкості на червоний.
ksyuha831• 12 июня 2023
Ответ дляvetka
Водія не виправдовую, але велосипедисти та самокатчики задовбали вже. Мені нещодавно на нерегульованому переході під колеса вилетіла дура на електросамокаті, добре, що я їхала кілометрів 20 і встигла притормозити, сантиметрів 5 до неї залишилося.
bespe4na_mavpa• 12 июня 2023
Ответ дляksyuha831
А яка вам різниця, якщо світлофор с червоним для вас. Мені як водію наприклад немає різниці, ідуть вони там собі на зелений чи їдуть
ksyuha831• 12 июня 2023
Ответ дляbespe4na_mavpa
Тому що вони потім всюди їздять і на нерегульованих також, є правила і їх потрібно виконувати. Чомусь водії коли не виконують, то їх хаять всюди.

Shaan• 12 июня 2023
Ответ дляNatali81-aa18
Так он нарушал, вы на приколе?
Через пешеходный переход нужно идти, это написано в пдд. Если на велосипеде, он должен с него слезть и везти рядом.
Nathalie27• 12 июня 2023
Ответ дляvetka
З водія ніхто вини не знімає.
Можливо, якби хлопець переходив перехід з велосипедом в руках, а не переїзжав, то і новини не було б.
ksyuha831• 12 июня 2023
Ответ дляNatali81-aa18
І якщо він їхав на велосипеді, то по правилам повинен був стояти у крайній правій смузі і чекати зелене світло і їхати разом з автомобілями.
Басина• 12 июня 2023
Ответ дляNathalie27
З водія ніхто вини не знімає.
Все як завжди... самадуравіновата...
автор Natali81-aa18 • 12 июня 2023
Ответ дляNathalie27
З водія ніхто вини не знімає.
Ви мабуть не бачили те відео, всі машини стояли і тут вилітає та машина, там не було значення їхав би він чи ішов
Nathalie27• 12 июня 2023
Ответ дляbespe4na_mavpa
Це є порушенням ПДР
ksyuha831• 12 июня 2023
Ответ дляNatali81-aa18
Хлопця жалко, але правила порушили обидва і водій і велосипедист.
сладкий_ноябрь• 12 июня 2023
Ответ дляksyuha831
Ну это не совсем так.
На нерегулируемом нельзя ехать. Только идти.
На регулируемом - на зеленый без поворотов тоже идти надо.
На регулируемом, где нет поворотов можно ехать.
Видео вчерашнее видела.
Там просто с большой скоростью летела машина. Что иди, что едь, исход будет одинаковым.
За такое нужно сажать пожизненно
Басина• 12 июня 2023
Ответ дляksyuha831
То вину з водія зняти?
ksyuha831• 12 июня 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну это не совсем так.
Видео вчерашнее видела.
За такое нужно сажать пожизненно
Якщо немає велодоріжки, їхати через пішохідний перехід не можна, почитайте уважно ПДР.

иркин• 12 июня 2023
Тільки що читала, дитина в лікарні.
сладкий_ноябрь• 12 июня 2023
Ответ дляksyuha831
А водитель имел права ехать на зеленый?
ksyuha831• 12 июня 2023
Ответ дляБасина
То вину з водія зняти?
То буде суд вирішувати, я не суддя, я пишу про те, що правила повинні виконувати всі. Зліз би з велосипеда, можливо був би живий і здоровий.
сладкий_ноябрь• 12 июня 2023
Ответ дляksyuha831
Вы видео видели?
иркин• 12 июня 2023
Ответ дляБасина
То вину з водія зняти?
Ні, мова про те, що дітей треба вчити, що серед водіїв є прибацнуті, треба дивитися по сторонам навіть на зеоене світло+ переходити переходи пішки.
Nat-li• 12 июня 2023
Ответ дляNathalie27
З водія ніхто вини не знімає.
Ви відео бачили? Це б нічого не змінило. Там якесь дурло неадекватне валило.
ksyuha831• 12 июня 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Вы видео видели?
Я не про відео, а про те, що правила для всіх, а не тільки для водіїв.
иркин• 12 июня 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
А водитель имел права ехать на зеленый?
Червоний
сладкий_ноябрь• 12 июня 2023
Ответ дляShaan
Так он нарушал, вы на приколе?
А машина, которая летела на красный не нарушила?
сладкий_ноябрь• 12 июня 2023
Ответ дляNathalie27
З водія ніхто вини не знімає.
Нет, машина летела с высокой скоростью
иркин• 12 июня 2023
Ответ дляksyuha831
Тема про конкретний випадок