Natali81-aa18• 12 июня 2023

Вчора хлопця збила машина на переході

У дніпровському районі. Побачила вчора відео, це жахливо, дитина їхала на зелене світло і тут летить ця машина.
Не йде ніяк з голови, в новинах нічого толком немає. Може хто знає, що з дитиною?
Басина• 12 июня 2023
Ответ дляЗагадочная
Не знаю, я с наших водителей оборзевших давно в шоке, в Днепре все летают на красный вообще не стесняясь. Зеленый для пешеходов вообще не гарантирует сохранность жизни и здоровья, именно потому переезжать на велосипеде очень очень опасно, тут надо идти медленно и крутить головой во все стороны, еще и вверх посмотреть
То ви, мабуть, в Туреччині дорогу не переходили... Там взагалі жесть. Вони і на червоний пруть...

МаргаритаЛьвовна• 12 июня 2023
Ответ дляTSveti4ka
Ребенок НА велосипеде малолетний вообще не должен находится на проезжей части. Об этом речь. Никто не снимает вины с водителя. Но... садясь на велосипед, велосипедист превращается в водителя
я ж чи спорю. самой хотелось бы настучать по лбу тем родителям, которые детей учат переезжать по переходу. это и для них небезопасно, и другим пешеходам они могут наехать тем колесом на ногу.
VA 11• 12 июня 2023
Ответ дляvetka
так і водій летів на шаленій швидкості на червоний.
Так, а кому гірше тепер?( Придурків хватає за кермом, тому треба впевнитись, що перехід безпечний. А не їхати, забравши голову . Я коли їду за кермом, то дивуюсь пішоходам. Навіть голову ніколи не повернуть подивитись, чи зупинилась машина. Я завжди сто раз дивлюся, як переходжу дорогу. Велосипед в руках, якщо катаюсь з дітьми .
МАМА НИКИТКИ-2• 12 июня 2023
Ответ дляиркин
Тільки що читала, дитина в лікарні.
Мораль з цього така. Батькі, вчіть дітей дотримуватись правил дорожнього руху і як казав мені колись мій водій, завжди будь впевнена в тому, що за кермом іншої машини сидить дебіл, який може будь-що утнути. Тому дій так, щоб обезпечити собі власну безпеку і завжди будь максимально уважна.
_Lary_• 12 июня 2023
Сподіваюсь, водій, який летів на червоне світло, понесене покарання.
Так, дитина повинна була переходити пішохідний перехід,. Але знову ж таки, в правилах чітко прописано, що водію потрібно бути обережним, коли поблизу діти та люди похилого віку, адже, їх дії можуть бути непередбачувані.
Задовбали літуни, які летять на червоне світло. Важко почекати 1-2 хв? Це ж не швидка допомога
VA 11• 12 июня 2023
Ответ дляksyuha831
Водія не виправдовую, але велосипедисти та самокатчики задовбали вже. Мені нещодавно на нерегульованому переході під колеса вилетіла дура на електросамокаті, добре, що я їхала кілометрів 20 і встигла притормозити, сантиметрів 5 до неї залишилося.
Мені у дворах на велосипеді малий із-за машини вискочив. Добре, що я швидко не їзджу взагалі в місті. Малий злякався, з велосипеда впав. Ясне ж діло, без шолома .
Оленёнок• 12 июня 2023
Ответ дляbespe4na_mavpa
А яка вам різниця, якщо світлофор с червоним для вас. Мені як водію наприклад немає різниці, ідуть вони там собі на зелений чи їдуть
На перекрёстках при зелёном сигнале светофора для пешеходов автомобили с другой дороги могут поворачивать на эту самую дорогу. И вот едущие велосипедисты и самокатчики могут оказаться под колёсами этих самых поворачивающих машин. Часто они едут быстро и буквально появляются неоткуда. Да, обычно на повороте все притормаживаю, что спасёт велосипедиста. Но проблемы все равно будут ((
автор Natali81-aa18 • 12 июня 2023
Ответ дляVA 11
Повинен був переходити, і подивитися на дорогу перед цим .
Так він повинен був подивитись перед цим, що летить якесь неадекватне але мабуть дивився на світлофор.
МаргаритаЛьвовна• 12 июня 2023
Ответ дляVA 11
ну внутри дворов, наверное, другие правила движения? ограничение скорости и пр.

VA 11• 12 июня 2023
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
Понятное дело. Но если бы деть мне на скорости из-за угла вылупился на велике, я бы потом долго рассказывала, что не осёл.
Марія В• 12 июня 2023
Ответ дляvetka
в коме до сих пор.
Скільки років йому?
Марія В• 12 июня 2023
Ответ дляksyuha831
Не мав права він їхати на велосипеді, я б таких їздунів сама лупила на переходах, задовбали.
Ну по правилам так,але якщо дитина то шкода звісно
VA 11• 12 июня 2023
Ответ дляNatali81-aa18
Шкода хлопця.( Нехай одужує.
Завжди дітям наголошую, сто раз подивитися, потім переходити, і сама так роблю . Але ж то діти. Можуть зробити навпаки .( Нажаль. І обов´язково треба в шоломі їздити на велосипедах і самокатах. У нас всі нехтують цим.
vetka• 12 июня 2023
Ответ дляМарія В
Скільки років йому?
МаргаритаЛьвовна• 12 июня 2023
Ответ дляVA 11
согласна.
еще бывает на обочинах понаставят машин вблизи зебры, из-за этого нарушен обзор и пешеходу, и водителю. бесит такое
VA 11• 12 июня 2023
Я дітей з першого транспорту їх привчала до шоломів. Що це їх безпека.
Марія В• 12 июня 2023
Ответ дляvetka
Дай Боже,щоб обійшлося
автор Natali81-aa18 • 12 июня 2023
Ответ дляVA 11
Шкода хлопця.( Нехай одужує.
А я, уявляєте, майже ніколи не дивлюсь по сторонам, завжди довіряю світлофору. Звичайно це не стосується нерегульованих переходів і тих випадків де є поворот. Але після того відео розумію, що треба весь перехід крутити головою не зважаючи на те, що горить зелене світло.
vetka• 12 июня 2023
Ответ дляМарія В
Дай Боже,щоб обійшлося
теж шкода хлопця. в мене син такого ж віку. вчу його завжди бути уважним, але....

Alve• 12 июня 2023
Ответ дляNatali81-aa18
Загорілось зелене світло і він переїжджав на велосипеді.
А скільки років дитині і чому батьки не пояснили йому, що на переході йдуть, а не їдуть

П.си : водія не виправдовую.
TSveti4ka• 12 июня 2023
Ответ дляNatali81-aa18
ТАК! всюди потрібно крутити головою! я доньці 9 років, коли вона сидить поруч завжди показую, що водію НЕ видно із-за машин поруч чи йде (тим паче їде) хтось по переходу! І завжди говорю, що перш ніж ступити на наступну полосу руху, якщо їх 2 чи 3, завжди треба ВПЕВНИТИСЯ! що машина там ВЖЕ зупинилася та водій її бачить! Дуже добре пам´ятаю що сказав син після першої самостійної поїздки за кермом коли отримав права... ’мама, я не думав, що так важко зупинити машину...’
prosto_aisha• 12 июня 2023
Ответ дляNathalie27
Правила для всіх. Виконання ПДР дітьми покладається на їх батьків
Діти на дорозі їхати там де машини мають право з певного віку.
Alve• 12 июня 2023
Ответ дляbespe4na_mavpa
Тому що спочатку, вони їдуть на пішоходному, потім в темряві в чорному, без ліхтарика, ще й трюки викидає, а освітлення відсутнє, а далі котиться чудо по розділовій смузі . Таке враження, що безсмертні
автор Natali81-aa18 • 12 июня 2023
Ответ дляTSveti4ka
І ще коли загорається червоне світло для водіїв, вони повинні зупинятись.
Argesha• 12 июня 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
:)))ну естественно.
Авто б пронзало быстрее не зацепив его.
Виноват велосипедист
Винуваті всі і завжди, коли порушують правила. Крапка.
Юлия_Юлия-2175• 12 июня 2023
Ответ дляbespe4na_mavpa
Для водія немає різниці.
А для пішохода є, тепер його теж винуватцем оголосять, а не постраждалим.
Хоча розумію, що навіть якби йшов, а не їхав, то навряд чи уникнули би аварії.
Argesha• 12 июня 2023
Ответ дляvetka
в конкретному випадку щоб це змінило?
В конкретному, може, й не змінило б. А може, й змінило б.
А у загальній статистиці - так, багато б що змінилося, якби правила намагалися виконувати усі учасники дорожнього руху.
diamond_shop• 12 июня 2023
Ответ дляShaan
Так он нарушал, вы на приколе?
Через пешеходный переход нужно идти, это написано в пдд. Если на велосипеде, он должен с него слезть и везти рядом.
а чим би йому це допомогло, якщо водій нісся на червоний на повній швидкості?
annac• 12 июня 2023
Даже если б он переходил дорогу, его это не спасло б
Он не выехал неожиданно, ехал медленно, а водила по транспортной полосе летел на красный. Какие могут быть оправдания? ребенок не вылетел неожиданно на не регулируемый переход, он переезжал медленно на глубоко зеленый для пешеходов
TSveti4ka• 12 июня 2023
Ответ дляNatali81-aa18
Це стосується всих видів переходів! вчу дитину, що вона повинна впевнитися, що машина СТОЇТЬ та водій її бачить! За кермом теж їздять люди... які роблять помилки. Водію може стати плохо... і т.д. Мене колись ще трохи і збили б на переході. Тому тільки так. Особливо це стосується дітей. Бо дорослому легше прорахувати відстань до машини і те, з якою швидкістю вона рухається. Дитина це не розуміє. Показую, що коли на нерегулюваному переході водій здалеку блимає фарами, він говорить тобі, що він тебе бачить. Що ти можеш йти, але якщо є ще полоса, то треба впенвитися що на другій теж нема машин. Дітям все це треба пояснювати і не один раз. Не можна покладатися тільки на світлофор. Не раз бачила, як діти перебігали на красний, коли машин не було... А ще колись стала учасником гри ’хто швидше перебіжить дорогу...’ у приватному секторі. Враження були дуже ’гострі’.