Natali81-aa18• 12 июня 2023

Вчора хлопця збила машина на переході

У дніпровському районі. Побачила вчора відео, це жахливо, дитина їхала на зелене світло і тут летить ця машина.
Не йде ніяк з голови, в новинах нічого толком немає. Може хто знає, що з дитиною?
vetka• 12 июня 2023
Ответ дляNathalie27
З водія ніхто вини не знімає.
Можливо, якби хлопець переходив перехід з велосипедом в руках, а не переїзжав, то і новини не було б.
подивіться відео і зрозумієте, що там без різниці йшов чи їхав хлопець. авто на шаленій швидкості їхало на червоний.

сладкий_ноябрь• 12 июня 2023
Ответ дляksyuha831
Якщо немає велодоріжки, їхати через пішохідний перехід не можна, почитайте уважно ПДР.
У нас нигде их пригороду в Киеве нет.
Что читать? Может на Позняках и то не факт
Басина• 12 июня 2023
Ответ дляиркин
Ні, мова про те, що дітей треба вчити, що серед водіїв є прибацнуті, треба дивитися по сторонам навіть на зеоене світло+ переходити переходи пішки.
Це все зрозуміло. Але і дорослі часом гав ловлять і не дотримуються рекомендацій. А тут дитина... Ще й винуватим його роблять і ’єслі би да каби’ тут розписують...
сладкий_ноябрь• 12 июня 2023
Ответ дляksyuha831
И еще раз, если переход без поворота, то обязаны стоять машины все, так как у них красный.
сладкий_ноябрь• 12 июня 2023
Ответ дляиркин
Вы не видели видео
Загадочная• 12 июня 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну это не совсем так.
На нерегулируемом нельзя ехать. Только идти.
На регулируемом - на зеленый без поворотов тоже идти надо.
На регулируемом, где нет поворотов можно ехать.
Видео вчерашнее видела.
Там просто с большой скоростью летела машина. Что иди, что едь, исход будет одинаковым.
За такое нужно сажать пожизненно
Вы это сами придумали? В пдд все однозначно
сладкий_ноябрь• 12 июня 2023
Ответ дляksyuha831
Я не про відео, а про те, що правила для всіх, а не тільки для водіїв.
Человек двигался на зеленый свет, автомобиль летел
Это Зайцева номер 2.
Nathalie27• 12 июня 2023
Ответ дляNatali81-aa18
Ви мабуть не бачили те відео, всі машини стояли і тут вилітає та машина, там не було значення їхав би він чи ішов
Бачила. Пішки з велосипедом він би і не дійшов до точки зіткнення з авто.
иркин• 12 июня 2023
Ответ дляБасина
Ні, хто бачив відео, хлопця ніхто винуватим не робить. Тут половина дописувачок взагалі не розуміє, про яку ситуацію мова. Хочеться просто від подібного вберегти своїх дітей...

сладкий_ноябрь• 12 июня 2023
Ответ дляЗагадочная
:)
сладкий_ноябрь• 12 июня 2023
Ответ дляNathalie27
:)))ну естественно.
Авто б пронзало быстрее не зацепив его.
Виноват велосипедист
иркин• 12 июня 2023
Ответ дляNathalie27
Так його збили в правій крайній смузі, тільки він викотився з тротуару, одразу ж. Пішки це один крок
vetka• 12 июня 2023
Ответ дляNathalie27
він міг переходити посеред дороги. чи ви думаєте, що таке мурло не бачило червоного, а побачило б пішохода?
TSveti4ka• 12 июня 2023
Водитель виноват однозначно. НО реально и объективно из-за пешеходов возникает очень много ситуаций аварийных. И не всегда виноват водитель. Из самого запомнившегося за последнее время: Т-образный перекресток, одна из дорог двойная (разделена клумбой), перекресток неровный, есть правая зеленая стрелка при повороте направо. Наблюдаю картину как мамочка собралась переходить дорогу с коляской, при этом коляска фактически полностью уже стоит на проезжей части! При этом она сама стоит на тротуаре и ей горит красный. Ну это КАПЕЦ! Что в голове у этой женщины? Кто-то из водителей не расчитает габариты или занесет прицеп... Вот объясните, чем надо думать, чтобы так поступать? И это взрослый человек...
Загадочная• 12 июня 2023
Не знаю, я с наших водителей оборзевших давно в шоке, в Днепре все летают на красный вообще не стесняясь. Зеленый для пешеходов вообще не гарантирует сохранность жизни и здоровья, именно потому переезжать на велосипеде очень очень опасно, тут надо идти медленно и крутить головой во все стороны, еще и вверх посмотреть
МаргаритаЛьвовна• 12 июня 2023
Ответ дляksyuha831
І якщо він їхав на велосипеді, то по правилам повинен був стояти у крайній правій смузі і чекати зелене світло і їхати разом з автомобілями.
это правило же только для взрослых.
или сколько лет той дитині?
Nathalie27• 12 июня 2023
Ответ дляvetka
Є різниця в швидкості велосипедиста і швидкості пішохода з велосипедом
иркин• 12 июня 2023
Ответ дляksyuha831
Ви в якій реальності? :)))
сладкий_ноябрь• 12 июня 2023
Ответ дляЗагадочная
Я в польше была поражена тому, что как только человек появляется на горизонте пешеходного, машины останавливаются за секунды.
Ни разу не было со мной такого, что мне приходилось ждать больше 5 секунд, чтоб перейти дорогу

сладкий_ноябрь• 12 июня 2023
Ответ дляksyuha831
Ребёнок, по дороге, с машинами.
Вы сейчас серьезно?
Nathalie27• 12 июня 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
:)))ну естественно.
Авто б пронзало быстрее не зацепив его.
Виноват велосипедист
Велосипедиста ніхто не звинувачує
сладкий_ноябрь• 12 июня 2023
Ответ дляNathalie27
Велосипедиста ніхто не звинувачує
:)
А что делает?
vetka• 12 июня 2023
Ответ дляNathalie27
в конкретному випадку щоб це змінило?
Загадочная• 12 июня 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Не говорите, сама недавно вернулась из Праги, там даже на нерегулируемых переходах можно идти не особо глядя по сторонам, не говоря про регулируемые
Вернулась в Днепр меня первые два дня чуть не раскатали несколько раз на пешеходный зеленый, пока в себя пришла
Nathalie27• 12 июня 2023
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
это правило же только для взрослых.
или сколько лет той дитині?
Правила для всіх. Виконання ПДР дітьми покладається на їх батьків
Nathalie27• 12 июня 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
:)
А что делает?
Нагадуємо правила руху по пішохідному переходу
Nathalie27• 12 июня 2023
Ответ дляvetka
в конкретному випадку щоб це змінило?
Теоретично, він би не дійшов до точки зіткнення
МаргаритаЛьвовна• 12 июня 2023
Ответ дляNathalie27
нет, я спросила про конкретное правило - Велосипеды должны двигаться только по крайней правой полосе проезжей части.......
оно для людей от 14 лет. а дети младше на проезжую часть вообще не должны выезжать по идее.
TSveti4ka• 12 июня 2023
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
это правило же только для взрослых.
или сколько лет той дитині?
Ребенок НА велосипеде малолетний вообще не должен находится на проезжей части. Об этом речь. Никто не снимает вины с водителя. Но... садясь на велосипед, велосипедист превращается в водителя
VA 11• 12 июня 2023
Ответ дляNatali81-aa18
Загорілось зелене світло і він переїжджав на велосипеді.
Повинен був переходити, і подивитися на дорогу перед цим .