Вакцениро Вона• 12 июня 2023
Їдуть в гості родичі з за кордону. А в мене нема сил їх зустрічати.
Родичі близькі. Чоловікові. До війни кожен рік до нас приїзджали в Херсон.
Зараз ми впо на західній. Живемо в будиночку без умов в селі.
Вони кажуть не переймайся, ми винаймемо окремий особняк поруч. Раніше я дуже радо приймала їх вдома. Столи, прогулянки. А зараз я не уявляю що то буде. Гуманітаркою їх пригощати? Навіть не це головне.
Підрив ГЕС вбив мене вдруге після 24 лютого. В зоні підтоплення мої батьки (до них метр не дійшла вода) безліч знайомих безвісті пропали. Мені хочеться тільки плакати в подушку. Щоб не зійти з розуму я працюю 16 годин на день. А мені так радісно - поїдемо в Яремче, Буковель, підемо в ресторан.
В мене таке враження як наче Анджеліна Джолі приїзджає в Африку.
Виправте мені мозги. Мені реально не хочеться щоб вони приїхали.
Викасикрет• 12 июня 2023
Почему вы им откровенно не скажете о своем состоянии? Это же издевательство над собой.
Любовь Калистратовна• 12 июня 2023
Не потрібно себе силувати. Поговоріть з ними відкрито. Як варіант перенесіть їх візит на деякий час, наприклад, восени нехай приїздять.
Вакцениро Вона
• 12 июня 2023
Ответ дляВикасикрет
Це родичі чоловіка. Я чоловікові озвучила свою позицію. Він обезцінив мої почуття. Каже прортимайся.
Снідаю авокадо• 12 июня 2023
Да…..
Жалію Вас.
Родичі адекватні взагалі???
Невже не розуміють вашу ситуацію ? Та і взагалі….
Жалію Вас.
Родичі адекватні взагалі???
Просто Галюня• 12 июня 2023
Я вас так розумію, і ці посмішки скрізь зуби нікому не потрібні, от при зустрічі я б себе і не стримувала, плювати.... зможете-ідіть, ні-лишайтесь вдома і не накручуйте себе, ви не зобов´язані...
Вакцениро Вона
• 12 июня 2023
Ответ дляКров з молоком
а что думает об этом приезде ваш муж?
Він радіє. Брата не бачив 2 роки.
Любовь Калистратовна• 12 июня 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Він радіє. Брата не бачив 2 роки.
Чоловік не з Херсону?
Умничка-помощничка• 12 июня 2023
Очень сомневаюсь в вашем рассказе. Никому из наших родственников не приходит в голову ехать в страну, где война, да еще я бы выехала из опасной территории и тут они с Америки - ой, и мы к вам по Яремче гулять. Нафига она им нужна? Молчу уже, как добираться, цены. И такое.
Форточка• 12 июня 2023
Я Вас розумію, Ви можете все пояснити їм, якщо нормальні, то зрозуміють, Ви нікому нічого не винні
жижифреймут• 12 июня 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Він радіє. Брата не бачив 2 роки.
Ну то хай розважає їх.
Просто Галюня• 12 июня 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Він радіє. Брата не бачив 2 роки.
чоловіки цього не розуміють, не всі -точно...цінуйте себе...
Сиренькая• 12 июня 2023
Поводьтеся так, як ви відчуваєте. Хочуть, зайдуть, поговорите біля хати, ви абсолютно не зобов´язані зараз накривати столи чи кудись їхати, чи, тим більше їх веселити. Якщо люди адекватні, вони все зрозуміють. Не хвилюйтесь... Дуже шкода, що вам доводиться таке переживати...
Ответ дляУмничка-помощничка
Ага
Вакцениро Вона
• 12 июня 2023
Ответ дляжижифреймут
Все откровенно и расскажете, не стоит скрывать чувства.
Я писала невісткі. Кажу в мене кукушка не витримує всього що сталось. В них сильно не освітлюють події з ГЕС. Я накидала скріншотіа з телеграму як у нас люди тонуть.
Вона - ужас!
Ось тобі відео як смішно Роберт (племінник) грає на піаніно.
Вона - ужас!
Любовь Калистратовна• 12 июня 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
Тю, люди дивні бувають. Мої знайомі з Вишгорода відправляли своїх дітей до бабусі в окуповану Донецьку область кожне літо з 2015 року.
Умничка-помощничка• 12 июня 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Это я бы сейчас в Сирию к родственникам намылилась. Погулять, развеется.
Вакцениро Вона
• 12 июня 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
Да…..
Жалію Вас.
Родичі адекватні взагалі???
Жалію Вас.
Родичі адекватні взагалі???
Я не знаю. В мене таке враження що вони їдуть в Україну як на атракціон. Попросили карту де розташовані сирени щоб дитина тривоги не злякалась.
жижифреймут• 12 июня 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Ну вот тут я вам не верю.
Тема трольная.
Любовь Калистратовна• 12 июня 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Вона - ужас!
Нажаль, від них то все далеко і вони вас не зрозуміють. Ну приїдуть на ЗУ, а там війна не відчувається, то ще більше вас не зрозуміють. Але вам казати їм обов´язково потрібно.
Вакцениро Вона
• 12 июня 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Чоловік не з Херсону?
Я родом з лівобережжя, Олешківський район, 20 років прожила в Херсоні, а чоловік родом не з Херсонщини, по суті у нього рідних там нема крім нас.
Вакцениро Вона
• 12 июня 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
Скажіть? Да? Ще й дитину з собою тягти.
Просто Галюня• 12 июня 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Вона - ужас!
Любовь Калистратовна• 12 июня 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Тоді понятно, йому воно не так болить. В мене чоловік з Херсону і дача в нього біля Коханів. Затопило дачу, він на спав два дні, дуже переживав.
Вакцениро Вона
• 12 июня 2023
Умничка-помощничка• 12 июня 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Скажіть? Да? Ще й дитину з собою тягти.
Ну так если они жить будут отдельно, вам то что до них? Пусть едут. Добро пожаловать им
Вакцениро Вона
• 12 июня 2023
Ответ дляПросто каралева
З якої вони країни , що їм так цікаво на західній?
Ізраїль