Вакцениро Вона• 12 июня 2023

Їдуть в гості родичі з за кордону. А в мене нема сил їх зустрічати.

Родичі близькі. Чоловікові. До війни кожен рік до нас приїзджали в Херсон.
Зараз ми впо на західній. Живемо в будиночку без умов в селі.
Вони кажуть не переймайся, ми винаймемо окремий особняк поруч. Раніше я дуже радо приймала їх вдома. Столи, прогулянки. А зараз я не уявляю що то буде. Гуманітаркою їх пригощати? Навіть не це головне.
Підрив ГЕС вбив мене вдруге після 24 лютого. В зоні підтоплення мої батьки (до них метр не дійшла вода) безліч знайомих безвісті пропали. Мені хочеться тільки плакати в подушку. Щоб не зійти з розуму я працюю 16 годин на день. А мені так радісно - поїдемо в Яремче, Буковель, підемо в ресторан.
В мене таке враження як наче Анджеліна Джолі приїзджає в Африку.
Виправте мені мозги. Мені реально не хочеться щоб вони приїхали.
ghefilte_fish• 12 июня 2023
Ответ дляМотористка
Может тут пришло х*йло и устроило войну? Не?
Израиль воюет 75 дет и ни на час не закрывал границы, не?

Огірок та Помідорчик• 12 июня 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Мені дійсно цікаво. Я з братом чоловіка не спілкуюсь (у вайбері) але він весь такий обережний, продуманий я була впевнена що він достеменно знає що його випустять назад
Так пусть ваш муж тактично спросит у брата, уверен ли он, что его выпустят? В стране военное положение и законы несколько изменились.
ghefilte_fish• 12 июня 2023
Ответ дляАдминко
Удалено администрацией...
Нет закона, обязующего отказываться от гражданства. Нет.

Война не означает нарушение конституции. Израиль воюет 75 лет, границы не закрывал ни на час
ghefilte_fish• 12 июня 2023
Ответ дляФенте Фря
Розумні не вступають в перепалки з незнайомими людьми, намагаючись їх і чомусь викрити. Просто не витрачають на це свій ресурс. Тому ви себе трохи переоцінили.
Удалено администрацией...
Сижуревувшоке• 12 июня 2023
Ответ дляghefilte_fish
Удалено администрацией...
у мене брат в Канаді. Також сюди ні ногою, бо знайомий недавно ’з’їздив’ до нас. Так і сидить тепер тут.
СкрипяСердцем• 12 июня 2023
Ответ дляghefilte_fish
Удалено администрацией...
Ого, яку huйню наваляли
Стетоскопуло• 12 июня 2023
Ответ дляСижуревувшоке
а в цього знайомого був паспорт якої країни?
ghefilte_fish• 12 июня 2023
Ответ дляСижуревувшоке
як,а Коломойському та Медведчуку???
Удалено администрацией...
черная мамба• 12 июня 2023
Ответ дляghefilte_fish
И прям ваши родственники из Израиля тоже говорят ’особняк’? Ну-ну
В об´явках тут так пишуть.
І шо?

черная мамба• 12 июня 2023
Ответ дляghefilte_fish
Не верю. В Израиле при получении теудат зеута и даркона не требуется отказ от украинского гражданства, поэтому украинское гражданство у родственников-мужчин осталось и из Украины их не выпустят, и мобилизуют аж бегом. Никто добровольно на эту чухню не пойдёт
Та якось їздять по Ізраїльським паспортам. І все окей
Сижуревувшоке• 12 июня 2023
Ответ дляСтетоскопуло
не виясняла. Брать двоюродний,якось не сильно допитаєшся. сказав,що не приїде.
Kusalochka• 12 июня 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Він радіє. Брата не бачив 2 роки.
Вот и Вы порадуйтесь. Муж устал жить в постоянном стрессе и траурн. Хочет радости. Поезжайте в Яремче, сходите в ресторан. Все будет хорошо.
Бандитка Сью• 12 июня 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Це родичі чоловіка. Я чоловікові озвучила свою позицію. Він обезцінив мої почуття. Каже прортимайся.
А они уверены, что рядом с вами будет свободный отдельный особняк под кратковременную сдачу?
Kusalochka• 12 июня 2023
Ответ дляghefilte_fish
Нужно быть очень глупым человеком, чтобы сравнивать это 2 войны.
автор Вакцениро Вона • 12 июня 2023
Ответ дляБандитка Сью
Не те щоб прямо через дорогу, але в цих краях дійсно багато будинків подобово.
черная мамба• 12 июня 2023
Ответ дляghefilte_fish
Та такоє. Ну ставити Ізраїль в приклад, я хз. З їхніми внутрішніми проблемами, цінами, оцими сєпарами, тероризмом... В мене був шок на голанських висотах. Два автобуси палестинців, з барабанами ,своїми прапорами всратими ходили і співали пісні. При цьому були досить агресивно налаштовані до доса. Поотримували паспорти і охрініли вкрай. А зараз ще релігійні будуть у влади, то взагалі жесть.
Не думаю, що Ізраїль вдалий приклад чи еталон.
Ми євреї, але ну нафіг) так, подивитись, погуляти, але жити там...хіба десь у закритих кібуцах
Мотористка• 12 июня 2023
Ответ дляghefilte_fish
Мы не израиль. Не нужно никогда нас сравнивать ни с какой страной. У нас своя история и ситуация.
Mira29-c3c3• 12 июня 2023
Ответ дляghefilte_fish
Удалено администрацией...
А про Україну п ....можна?
Забрала і не сказала• 12 июня 2023
Ответ длячерная мамба
налаштовані до доса.-- шо такое дос?

Стетоскопуло• 12 июня 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Неправда .Ніякий будинок ні я,ні моє оточення не називає Особняком
Удалено администрацией...
Колупалочка• 12 июня 2023
автор. у вас траур — так і скажіть . що не до прийому гостей …у мене самої як душу вийняли. виїхала рік назад з окупації. до батьків в нікополь((( а тут свій жах — поневічене місто , обстріли.. а зараз вкрали море(( нем₽ води зовсім. як жити далі??? усе закривається, з усіх боків відрізані жд путі
Mira29-c3c3• 12 июня 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Удалено администрацией...
Пані, не пишіть мені,будь ласка
Стетоскопуло• 12 июня 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Пані, не пишіть мені,будь ласка
я для всіх пишу у цю тему. при чому тут ви.....
Якби Вам писала - то б написала в особисті.
Стетоскопуло• 12 июня 2023
Ответ дляКолупалочка
може, ви виїдете кудись? дуже Вам співчуваю....
Колупалочка• 12 июня 2023
Ответ дляСтетоскопуло
а куди я діну стареньких батьків???? 82 роки… я дуже їм співчуваю.. вони хочуть дожити свій вік у. своєму дворищі
Mira29-c3c3• 12 июня 2023
Ответ дляСтетоскопуло
І справді при чому тут я?
Українська Мрія• 12 июня 2023
Я Вам так скажу, эта боль настолько сильная, что она убивает. В прямом смысле, разрушая организм. И приезд ваших родственников - это ваш спасательный круг. Даже не веселиться, а просто посидеть вместе, поговорить, обсудить все на свете - это кусочек той, довоенной жизни. И за такие моменты сейчас нужно цепляться руками и ногами, потому что они помогают держаться на плаву и справляться со всем этим.
ghefilte_fish• 12 июня 2023
Ответ дляMira29-c3c3
А про Україну п ....можна?
Удалено администрацией...
ghefilte_fish• 12 июня 2023
Ответ дляМотористка
Никакая ситуация не имеет права не соблюдать конституцию.
ghefilte_fish• 12 июня 2023
Ответ длячерная мамба
Не ок если не было отказа от гражданства