В одній з тем про літні сукні показувала яке плаття замовила з Шейну за 9 євро. Просили показати що приїде, бо картинка красива. Показую!
Це той випадок коли очікування повністю співпали з реальністю)
Із мінусів - скляний поліестер і нитки стирчать.
Випереджаючі коментарі про взуття - це кімнатні тапки. Випереджаючі коментарі про спас - ну вибачте)
Стрекоза любви• 12 июня 2023
Сіло наче непогано. Якщо не відчуваєте дискомфорту від тканини, носіть з задоволенням.
Ответ для__Jane__
Автор, я похожее покупала для купания в роднике святой Анны. Там же на месте, возле родника. Не живите по принципу ’ хорошая фигура выглядит прекрасно даже в мешке из- под угля’. Оно- то да....но лучше уж голой,чем в этом
Согласна, на модели прекрасно смотрится, на авторе нет, хоть автор и худенькая
Перемога 2022• 12 июня 2023
Ответ дляКаллипсо
Ну вот оно большое по размеру на автора, как выше писали
А мне расцветка какая то постельная. Хотя на фото 1 ярче.
Автор, у Вас струнка фігура і сукню прикрашаєте Ви. Не знаю яка у Вас якість, але останнім часом цієї марки почали попадатись речі в секондах, то там такі тканини неякісні, що і 9 євро на них шкода. Є поліестр тоненький, а у цих наче брезент. Прикольні моделі, кольори але їх лишають на вішаку, бо якість 0
Перемога 2022• 12 июня 2023
Ответ дляAnnaOst
Блін, що я вже тут пропустила?)
Питання до тих хто на шейні замовляє, а якщо взяти річ де склад котон, буде дійсно котон?
Ну смотрите, ваша задача выяснить состав на шейн, наша задача все обосрать и поругаться между собой. Мы со своей задачей справились)))
princess of wonderland• 12 июня 2023
Ответ дляNata2907
Дамы, не ссорьтесь )) расскажите лучше, что это за сайт и как на нем заказ сделать ? Доставка платная ?
Автор, платье симпатичное. По талии ок, по груди великовато. Может пуш ап ? Ну и еножко подзагорите и ок будет. Самой этим летом хочется белого чего то
Воооот! Автору просто не хватает загара. А я смотрю и не могу понять что к чему.
Strelka_007• 12 июня 2023
Авторе, ви дуже гарна, але воно вас не прикрашає. Це з тих речей, які треба прикрашати собою. )