В одній з тем про літні сукні показувала яке плаття замовила з Шейну за 9 євро. Просили показати що приїде, бо картинка красива. Показую!
Це той випадок коли очікування повністю співпали з реальністю)
Із мінусів - скляний поліестер і нитки стирчать.
Випереджаючі коментарі про взуття - це кімнатні тапки. Випереджаючі коментарі про спас - ну вибачте)
Девочки, это чудо матерное, которое блочит и потом материт, нажаловалась админам, потом начала строчить мне в личку. А ответить я ей не смогла, потому что она нагадила и опять заблочила. Блин, ну каким человеком противным нужно быть. Это ж надо. Так что имейте это ввиду при столкновении с этой особой )