Читаю по вечерам• 13 июня 2023

Чи буде вмішуватися в ситуацію якась з країн заходу, коли втрати України зростуть?

Не секрет, що втрати українських воєнних сягають десятків тисяч (це офіційна інформація, і то кількамісячної давності, а є такі блогери, які припускають, що може бути і сто з чималим гаком).
Ну і поранених теж ніхто не відміняв.
Однак не так важливо скільки саме та й навряд чи хтось знає дуже точну цю цифру.
Важливо, що ця цифра поповнюється щодня і в разі великої тривалості конфлікту (кілька років) може стати досить суттєвою.
Як Ви думаєте, чи в разі такого розвитку подій вмішається якась зарубіжна країна? Або ж просто такі цифри будуть перекриватися за рахунок мобілізації?
Можливо, є якісь офіційні заяви?
Kot_v_meshke• 13 июня 2023
Нет
tolyu• 13 июня 2023
Звісно ні.
Nadine23• 13 июня 2023
Ви ще сподіваєтеся,що хтось втрутиться і нам допоможе? Ні, такого не буде. Тільки зброя та гроші і то не безкінечно.
Стрекоза любви• 13 июня 2023
Резерви є. Для нас від західних країн все ж актуальна більше зброя, літаки, навчання наших хлопців.
автор Читаю по вечерам • 13 июня 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Резервами Ви назвали людей, населення?!
Pink Swan• 13 июня 2023
Ні, звичайно. Європа не готова жертвувати життям своїх людей, навіть якщо для цього прийдеться поступитися Україною(((
andria• 13 июня 2023
Нет. Вы реально думаете, что люди кому то нужны?
Вкусныйпончик• 13 июня 2023
Кого хвилює чуже горе. Це ми не знаємо реалтних втрат, а вони знають. Мобіліщація триває, в нас учора в передмісті влаштували рейд, купа військових, спочптку подумала, що когось шукають, потім побачили як щось виптсують на блакитних бланках. То батько навіть їздив спасать знайомого, вивозить обходними путями з міста, бо того угораздило поїхать в магазин :)
Pink Swan• 13 июня 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Резервами Ви назвали людей, населення?!
Що ви хочете почути? Чи шкода світу мирних українців? Так, трохи. Чи готові вони втратити якусь частину своїх військових, захищаючи нас? Ні, не готові і не будуть.
автор Читаю по вечерам • 13 июня 2023
Ответ дляPink Swan
Господь нас сотворив і вся земля була одна країна і ніхто нікого не чіпляв, всі від Адама і Єви. І дасть бог, колись буде спокій.
tarveldy• 13 июня 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
то добре почитайте біблію, вже діти їх почали віж собою воювати
Pink Swan• 13 июня 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Обов´язково буде мир і спокій 🕊️
Тож тримаймося і віримо.
Чашечка кофе• 13 июня 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Так чому умовний Господь дозволяє таке творити?
Prervana• 13 июня 2023
Людей своих никто на этот убой не подгонит. Им оно зачем? А мы в лице правительства вольны делать со своим населением что хотим.
Чашечка кофе• 13 июня 2023
Ні, цього сценарію розвитку події ніколи не буде
Киев_Елена• 13 июня 2023
Конечно нет, никакая из стран посылать своих военных не будет. Единственно - если будет ядерка (не дай Бог конечно) и действительно прямая угроза Европе, и то...скорее всего обнесут колючей проволокой загрязненную территорию и никого в Европу пускать не будут из загрязненных мест чтоб не разносили радиацию(
Елена 2016• 13 июня 2023
спасибо всем странам, кто нам помогает. Хочу спросит у автора темы, а вас волновала война в Сирии? и взрывы в Ашкелоне (Израиль)? в конце мая в Ашкелоне было 240 ракет в сутки, давайте будем честны перед собой, мы спали, ели, путешествовали и нам было плевать...
Конкордія• 13 июня 2023
Ні, навіть коли на їх територію випадково впаде щось
spain2406• 13 июня 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Резервами Ви назвали людей, населення?!
Это их (людей наших) считают наши власти. Это ресурс и резерв,а не люди
Ksu160576• 13 июня 2023
ну ви дивна, зараз втрати уже сотні тисяч військових, і це не ТРО, але це наша війна, наша незалежність, наша земля, дякувати за таку допомогу яку маємо
P. Halliwell• 13 июня 2023
Ахахаха, нет, конечно. Они не идиоты своих граждан в расход пускать ради Украины.
Нас просто заставят пойти на переговоры да и все
Киев_Елена• 13 июня 2023
Ответ дляЕлена 2016
Да, это так( и я представляю как бы отреагировала украинская общественность на новость о том, что украинских военных будут посылать в те горячие точки. Никому бы это не понравилось) Так почему автор думает что военные с других стран побегут воевать в нашу мясорубку?
dnc• 13 июня 2023
врядли ,я думаю побоятся
lisenok_8282• 13 июня 2023
Тю. Якби хтось хотів втрутитися, то зробили б це відразу. І не довелось би їм передавати нам стільки техніки, витрачати кошти на навчання наших військових і т.д. А так, моя думка, шо весь світ наблюдає експертимент - скільки тортур і мук може витримати людина.
Киев_Елена• 13 июня 2023
Ответ дляP. Halliwell
Конечно, политиков которые на это пойдут (теоретически) не выберут во власть никогда
lisenok_8282• 13 июня 2023
Ответ дляKsu160576
знаєте , Україна зараз як дівчина, яку гвалтують на центральній площі міста, а навкурги зібралася купа народу, всі охають, ахають і махають руками ’так не можна’. Але насильнику на те плювать, він гвалтує далі і сміється. Потім кожен з натовпу став кидати тій дівчині невеличку палицю для оборони від гвалтівника, але при цьому махають головою і кажуть ’не дай бог та палиця хоч поцарапає його’ ’захищайся, але у відповідь не смій бити’. А вона стоїть вся згвалтована і ’дякує’ хоч за таку допомогу......
Елена 2016• 13 июня 2023
Ответ дляКиев_Елена
ну зачем так глубоко... разве не мы запретили двум поездам из Сирии постоять у нас три часа, а потом кИшнули ... мы!!
чаревна• 13 июня 2023
Ответ дляlisenok_8282
Я думаю они ещё получат удовольствие смотря, как открывается раша в некоторых ситуациях. На сколько она обороноспособная, экономически устойчивая. Та раша, которая всегда старалась навести страх своей величеством.
А здесь, маленькая Украина, сбросила такую ширму и показала её наготу уродливую
brenda2305• 13 июня 2023
Конечно, нет
Автор, вы чего
А война и будет несколько лет. Сегодня в Офисе Преза сказали, что это не последнее наступление ВСУ. А осенью и зимой никто не наступает. Короче, нет уже веры, что война закончится в этом году

Следственно, потери наши будут еще больше (
Jave• 13 июня 2023
Слухала Марію Бервінську, так от її слова війна це проста математика, мобілізаційний ресурс росії в 5-6 раз більше ніж України, щоб ми виграли цю війну, треба щоб на одного загиблого українського військового приходилось 7-8, а краще 10 загиблих рос військових.. зараз, судячи з інформації офіційної, на 1 нашого це 2-3 загиблих рос військових ..тому єдинний шанс для нас це дууже багато дронів, які БЕРЕЖУТЬ життя наших військових
Її фонд ’ Люті пташки’ пост збирають на дрони, тей же Мадяр і багато частин збирають на дрони .тому всім треба донатити волонтерам на дрони