Читаю по вечерам• 13 июня 2023
Чи буде вмішуватися в ситуацію якась з країн заходу, коли втрати України зростуть?
Не секрет, що втрати українських воєнних сягають десятків тисяч (це офіційна інформація, і то кількамісячної давності, а є такі блогери, які припускають, що може бути і сто з чималим гаком).
Ну і поранених теж ніхто не відміняв.
Однак не так важливо скільки саме та й навряд чи хтось знає дуже точну цю цифру.
Важливо, що ця цифра поповнюється щодня і в разі великої тривалості конфлікту (кілька років) може стати досить суттєвою.
Як Ви думаєте, чи в разі такого розвитку подій вмішається якась зарубіжна країна? Або ж просто такі цифри будуть перекриватися за рахунок мобілізації?
Можливо, є якісь офіційні заяви?
Ну і поранених теж ніхто не відміняв.
Можливо, є якісь офіційні заяви?
Ответ дляЛеска
Знову у вас віктимні думки. Влада 100500 раз може торгувати, ігнорувати, красти і т.д. це стосунки між владою та народом, який її обрав, але аж ніяк не виправдання зовнішньої агресії і початку війни.
вірно, але держава сприймається як одне ціле ’влада+ народ’, тому у нас якась гуляща дівка виходить, як Зеленський казав: порноактриса
Ответ дляKsu160576
Ще раз. Яка б не була держава чи то дівка гуляща ніхто не має права її гвалтувати. Ніхто. І дітей своїх навчіть, особливо якщо хлопці у вас.
Пригадайте трагедію Оксани Макар. Невже той злочин можна виправдати що дівчина була неблагополучна?
Ответ дляЛеска
повторю ще раз: гвалтувати ніхто не має права, але повію і порноактрису від гвалтівника не спасають, і це факт із кримінальної хроніки