Вчора нічого особливого не їв гострого, випив ввечері можливо 100 мл шампанського, а опівночі різко почала крутитися голова, трясти, руки-ноги холодні, попив води, ляг , вночі було легше, а зранку різко погано і не зміг говорити, викликали швидку, збили тиск. Планую йти до сімейного, контролюємо гормони щитовидки, що ще варто перевірити? нирки? серце недавно перевіряли..
Пухнаста лапка• 13 июня 2023
Наднирники не завадить перевірити. При підвищенні кортизолу або метанефринів підіймається тиск.
Ответ дляveiksme
Это очень высокое давление для подростка, говорю как гипертоник со стажем, у меня гипертония с 22 лет, проверяйте почки и сердце, так же что пьет и курит, или принимает, особенно вейп
Дякую, точно нічого не приймає, вчора були разом цілий день і вечір, серце постійно контролюємо, а от нирки перевіримо
Ответ дляПухнаста лапка
Дякую
Ответ дляНе_в_вашем_вкусе
енергетики не вживає? можливо вони таку реакцію дають
ні, точно
Ответ дляSo_so
Исключайте опухоль надпочечников. Если Вы киевляне, то сходите к профессору Черенько, это эндокринолог.
Нажаль ні, на УЗД підемо в нас, дякую за пораду, просто це вперше так. А в Києві плануємо бути, звернемося при потребі.
Ответ дляПросто Галюня
УЗД вряд ли ответит на этот вопрос. Я помню он анализы назначал и КТ с контрастом. Но думаю, что не только он разбирается.
Обязательно проверьте уровень креатинина и ренин-альдостероновое соотношение.
Ответ дляSo_so
дякую за детальну відповідь
o.shalneva• 13 июня 2023
У сина тнж схожі симптоми..педіатр назначила консультації невролога та кардіолога,аналізи крові і сечі,узі серця та судин шиї та голови,екг.
Ответ дляo.shalneva
Я вже проконсультувалась з педіатром, дає також направлення до кардіолога і невролога, дякую. Ви ще не виявили причину? У сина так часто? У мого зараз також ще пульс 97
o.shalneva• 13 июня 2023
Ответ дляПросто Галюня
У мого проблеми з тиском,але навпаки- низький. Поки все в нормі. Записалась на узі в суботу ...може тоді щось виявлять. Виписали заспокійливе і для судин краплі.