Засомневаю• 13 июня 2023

Затримка статевого дозрівання

Доброго дня, переживаю через затримку розвитку сина, 14.5 років, зріст 166см, голос не ламався ще,плечі не широкі. Педіатр каже все в межах норми,аналізи крові нормальні,ттг, глюкоза теж,до ендокринолога не направляє, каже чекати до 15,5років. А я переживаю,що це занадто довго. Розкажіть як у кого було? Може є контакти дитячого ендокринолога? Буду вдячна. Київ.
миссАрфография• 13 июня 2023
Мальчики созревают позднее девочек. Потерпите.

Без Баяна• 13 июня 2023
при чем ттг и глюкоза, когда стоит сдать половые гормоны и рентген на костный возраст
Не любовница• 13 июня 2023
сходите сами к эндокринологу. в чем проблема
Пекельнi Борошна• 13 июня 2023
Автор,моєму 15 виповнилось у квітні. Теж переживала. Але вже і голос інший, і зріст пішов, і розмір ноги...
МастерЮля• 13 июня 2023
автор в суботу у сина був випускний в 11 класі. так от, хлопці коли вийшли на сцену, то різниця вражає: шо в рості, шо в голосі, шо в щетині і т.д. То шо, там половина ’недозрілих’? все нормально, виросте ваш хлопець.
ЧупакабраЗеБест• 13 июня 2023
у меня была такая штука, и что. пришло и мое время.
Леся Українка• 13 июня 2023
Давайте йому нормальні вітаміни з мікроелементами. Не вистачає.

Перловая Кашка• 13 июня 2023
З лікарем не допоможу, але вам терміново треба перевірити дитину нікого не слухаючи.
Моя мама соромилася і чекала, а в підсумку наробила шкоди.
МастерЮля• 13 июня 2023
Ответ дляПерловая Кашка
то перевірили ж. мало? шо за мода шукати болячки там, де їх нема.
Перловая Кашка• 13 июня 2023
Ответ дляМастерЮля
Що перевірили? Загальний аналіз крові?
МастерЮля• 13 июня 2023
’Педіатр каже все в межах норми,аналізи крові нормальні,ттг, глюкоза теж,до ендокринолога не направляє’
Знаєте, як каже мій знайомий лікар, для кожної маніпуляції або звернення, має бути підстава. Яка тут підстава? Бо мамі так показалося, шо дитина недозріла? А де написано, шо в 14 років голос ’зобов´язаний’ вже змінитися?
Дюагональ• 13 июня 2023
Плечі - то такоє... А з ванни проганяє Вас, коли миється? А ранкові ерекції як?
Мій вчора (11 років) сказал, що його пісюн відреагував на жарти, бо ми шось смішне дивились і реготали
Кредитная• 13 июня 2023
У пасынка началось 17-18 лет, дальше с развитием все нормально, позднее созревание ни на чем не отразилось.
автор Засомневаю • 13 июня 2023
Ответ длямиссАрфография
Усі в класі вже вище на голову і низьким голосом
автор Засомневаю • 13 июня 2023
Ответ дляБез Баяна
Нам призначали ці дослідження
автор Засомневаю • 13 июня 2023
Ответ дляМастерЮля
Дякую
автор Засомневаю • 13 июня 2023
Ответ дляЛеся Українка
Даю постійно
автор Засомневаю • 13 июня 2023
Ответ дляДюагональ
Ванна зачинена,про ерекції не питала
автор Засомневаю • 13 июня 2023
Ответ дляБез Баяна
Це тільки за направленням лікаря?

Без Баяна• 13 июня 2023
Ответ дляЗасомневаю
Це тільки за направленням лікаря?
гормоны можете и сами сдать, но для расшифровки всё равно эндокринолог нужен. Рентген по направлению. Если хотите перебдеть - частный эндокринолог в помощь, всё выпишет, если сочтет. что проблема есть.
автор Засомневаю • 13 июня 2023
Ответ дляБез Баяна
Дякую
Перловая Кашка• 13 июня 2023
Ответ дляДюагональ
Ерекція і у місячних малюків буває, то не аргумент