Солоденька цукОрка• 13 июня 2023
Скільки часу можна давати нурофен дитині?
При прорізуванні зубів даю вже 2 тижні, дитині 9 місяців. Чи не занадто це?
+ у дитини закреп, даю Дуфалак, чи може від нього боліти животик? Бо вже нічого не розумію, дууже неспокійна стала 😵💫
Дякую.
Наверняка• 13 июня 2023
Вы прочтите, что от него могут быть внутренние кровотечения! Нельзя давать столько!!!
Люблю джаз• 13 июня 2023
При прорезывании зубов мажьте лучше десна специальным гелем. Не надо так долго давать нурофен.
Солоденька цукОрка
• 13 июня 2023
Ответ дляEmeriez
І дуфалак зараз не найкращий варіант, краще легколакс. Воно все дуже солодке і дуфалак і нурофен. Не треба в 9 міс дитину цим пічкати.
У дитини температури немає, просто зняти больовий синдром від зубів, лікар радила без проблем давати скільки треба по 2 мл. Це просто мене турбує, що вже стільки днів, тому таке питання
Нам Дуфалак щось і не допомагає, лікар сказала збільшити дозу. Спробували дати більше, взагалі толком не спить. Тому думаю може це вже через нього неспокійна, а не зуби 😑
Солоденька цукОрка
• 13 июня 2023
Ответ дляЛюблю джаз
Мазала, ефекту 0
Без QR коду• 13 июня 2023
Мама, ви що, максимум 5 днів. Нурофен дуже розріджує кров, можуть бути внутрішні кровотечі.
Ответ дляСолоденька цукОрка
Я не лікар, а мама 4 річної дитини. Для мене давати нурофен більш 3 днів, то трагедія, і таке було 1 раз за весь час. Розумієте там хімія, красители, підсолоджувачі, консерванти. Додаткове навантаження на печінку. Навіщо воно вам.
Я своїй малій купила дуфалак, бо раніше його рекомендували педіатри. А зараз гастроентеролог сказала, що він викликає залежність і що його треба більше і більше , щоб він працював.
Як на мене, якщо плаче то краще соску, почухати ясна, дати груди , прорізувач, массаж.
А нурофен у вас ще буде дати безліч можливостей.
Роздратована шкіра• 13 июня 2023
Вы уверены, что это зубы? Там же ещё скачки роста есть
От закрепа может лучше питание наладить прикорм давать например чернослив и больше воды пить
Гели есть разные
Есть камилия, многие хвалят
Но 2 недели пить нурофен это уже куку
Гели есть разные
Есть камилия, многие хвалят
Но 2 недели пить нурофен это уже куку
Ответ дляСолоденька цукОрка
Ви всім лікарям довіряєте одразу?
Помогалочка• 13 июня 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
Мазала, ефекту 0
Дэнтокинд - отличная вещь. И ребенку давала, когда у него зубы лезли, и сама пила (у меня тоже зубы мудрости периодами лезли)
Эффект не после первого приёма, накопительный. Но реально помогает.
С животом пообщайтесь с педиатром (может с каким то другим)