Свекруня• 13 июня 2023
Тараса Чорновола облили зеленкою та викинули у смітник за Аліну
А що за історія? Бо в мене нема тг
Ответ дляstr.v
это противоречит ЗУ о коррупции. Тем более, малина была в прямом подчинении Коцюбайла. Теперь, очевидно, каким образом она стала главой мед службы, без всякого опыта и образования.
з.ы. теперь в нашем государстве можно все, законы не работают, титушки и правовой беспредел. Какая , блин, Европа.
С вами согласна, как мог стать главой мед службы человек без мед образования.
Нісенітниця• 13 июня 2023
Ответ дляstr.v
Та да... любого другого командира роты за ’назначил свою девушку начмедом’ с грязью бы смешали . А тут ничего, нормально
Нісенітниця• 13 июня 2023
Ответ дляstr.v
благо, что она никого не лечит, ее роль это медиапространство..пиаразм чистой воды.
Могла бы быть пресс-офицером.
А так на одного профессионального медика в роте меньше
Ответ дляНісенітниця
И если бы она на протяжении трех месяцев не рассказывала из каждого утюга, какая у них была неземная любовь.
Сначала активно выставляет свою личную жизнь на всеобщее обозрение, потом удивляется, что люди интересуются и осуждают
Ви помітили, як її всюди піарили? Героїв різних в наш час є багато, у них є дівчата, дружини. Але піарили конкретно її. Я ще тоді подумала- так позує і виставляє своє горе, обсмоктує всі подробиці, бігає по ток-шоу та інтерв´ю...І лице в неї дуже неприємне- якась штучна перекривлена міміка вічно. Може я й не права, але мені вона просто дуже неприємна..брр
Русні здаПи• 13 июня 2023
Ответ дляMelon-20c3
Копирую сюда.
вот другая тема https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3350390-9
Тред не мій, але цікавий
’В реєстрі зʼявилась ухвала суду, якою Михайловій Аліні відмовлено у відкритті провадження щодо встановлення факту проживання спільно з Дмитром Коцюбайлом.
Це взагалі камінгаут року
Так, вона стверджує, що познайомилася із командиром першої окремої штурмової роти Добровольчого Українського Корпусу «Правий Сектор» Диитром Коцюбайлом в травні 2017 року, а в червні почали жити разом. І тоді ж, в червні, він призначає її на посаду начальника медичної служби
цієї ж роти, тобто собі в пряме підпорядкування. При цьому з її слів вони жили однією сімʼєю «на базі роти, де вели спільне господарство, мали спільний бюджет, харчування, спільні витрати. Вони завжди були разом, як на позиціях на фронті, на базі роти, так і в цивільному житті»
Враховуючи те, що вона не мала медичної освіти, складається враження, що призначення було повʼязане саме з проживанням «однією сімʼєю». Пряме підпорядкування близьких родичів заборонене, тим більше спільне їх проживання «у військовій частині та на бойових позиціях»
«Пара неодноразово їздила на відпочинок по Україні та закордон».Тобто їхнє керівництво знало про їхні стосунки «на базі та на бойових позиціях», оскільки одночасно відпускали їх у відпустку та знали про їх одночасні подорожі закордон. Тобто зверненням до суду Михайлова розкриває порушення вимог Закону про запобігання корупції, як своїми діями, так і свого співмешканця, а також його командира. Останнього навіть за невжиття заходів реагування можна притягнути до адміністративної відповідальності та внести в реєстр корупціонерів.
Суд відмовив у задоволенні заяви Михайлової з тієї причини, що така справа має розглядатись за позовом до батьків загиблого, а не в порядку окремого провадження (без їх залучення). Тобто Михайлова має звертатися іще раз до суду.
Цікаво й те, що квартира в Києві (зазвичай нові квартири коштують мільйони гривень) була придбана в кінці 2019 року, тобто вже після приходу до влади Зеленського. Тобто в той період, коли серйозні люди дали гарантії, що ніхто не буде задавати лишніх питань щодо походження коштів.
«В кінці 2019 році вони придбали квартиру в м. Києві, разом планували дизайн, зробили ремонт». Але в декларації за 2019 рік вона не показала ні квартиру, ні факт її придбання, ні витрати на ремонт, ні достатніх для цього доходів, ні … Дмитра Коцюбайла.
Це кримінал, ст. 366-2 КК
Але: в заяві до суду вона зазначила, що:
1. вклала кошти в квартиру (це мало бути показано в декларації як витрата).
2. Да Вінчі був її співмешканцем. Мала показати його як члена сімʼї.
3. Жила в квартирі. Мала показати, факт проживання незалежно хто є власником
Це не тільки камінгаут року.
Маліна через свою зажерливість почала в суді вивалювати брудну білизну, що ще й посмертно зробить з Да Вінчі корупціонера року, який порушив Устав в усіх можливих місцях.
Це те, що навіть не в переносному сенсі називається ’пішла до успіху по трупах’
Тред не мій, але цікавий
Це взагалі камінгаут року
Це кримінал, ст. 366-2 КК
Це не тільки камінгаут року.
Я скопіювала, залишила коментар в її телеграмі під відео з чорноволом. Мене було заблоковано і 200 з 500 коментарів видалено😂😂😂
Русні здаПи• 13 июня 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ви знаєте багатьох, хто пише заповіти в такому віці? А зареєструвати шлюб могли планувати після Перемоги.
Її проблеми. Обоє знали що таке війна. Закон один для всіх.
Русні здаПи• 13 июня 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Прикриватися? Їй не треба нічим прикриватися. Ті, хто на неї ллє бруд і знецінює, не врятувавши жодного життя, чим прикриваються, до речі?
Кожна людина зробила якісь добрі справи , то тепер можна порушувати закон?
Русні здаПи• 13 июня 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Вам смішно ?
А ви до речі зовсім не передбачувані, бо я досі не очікую від нормальних людей такого цинізму і глуму над пам´яттю Героя.
Глумиться лиш Аліна яка вирішила напитись на його смерті. А на що їй донатити доречі після його загибелі?
Чашечка кофе• 13 июня 2023
Реверанс тут як тут. Певно, вам на військових з теплих диванів наїзджати дуже легко
Тарас Чорновіл це яскравий приклад відсутності будь - яких принципів та інститути репутацію. Чорновіл такий же представник влади Януковича, як і Портнов з Медведчуком. Але чомусь порохоботи забувають за цю сторінку його життя
Ответ дляLena-Lena12
Дуже сумно, ще ім’я Героя тепер зміщується з оцим безладом, з приплітанням всього до купи. Уже б і журналісти могли би з поваги до Героя писати якось окремо про ці всі перепетіі. Людина стільки років на передовій була, життя віддала. І тут коршуни налетіли, ім‘я колихають. Хоч всі добре знають, там, де політика, вічно якісь брудні піарні історії, гроші, також часто стрьомні, безлад та маніпуляція. Сумно:-( Слава Герою да Вінчі. Герої не вмирають!
Коли вмирають Герої,алінки судяться з мамою загиблого за його майно,виплату і зірку
Mrs.Ochmonek• 13 июня 2023
Ответ дляРусні здаПи
Вона рятує життя. А всі інші глумляться над його пам´яттю, обговорюючи її. Яка вона - це її справа, і справа суду.
Mrs.Ochmonek• 13 июня 2023
Ответ дляРусні здаПи
Якісь добрі справи - це дуже далеко відповідно рятування життів, з ризиком для свого. А чи порушення закону чи ні нехай розбираються суди.
Русні здаПи• 13 июня 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
От нехай суд і розбирається. Але сумніваюся що її справедливо покарають за приховування коштів або в іншому випадку як аферистку
Mariya Prokhorova• 13 июня 2023
Ответ дляПавлик Равлик
Якби він цим переймався, то зареєстрував би з нею шлюб, або написав заповіт на її користь. За 6 чи 7 років відносин можна було знайти час. Нє?
В нашом суспільстві заповіти старі люди не пишуть , бо бояться накликати біду , а ви про молодь ! Не виховане наше суспільство до поваги к приватної власності (
МАМА НИКИТКИ-2• 13 июня 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Той Тарас гівнюк, та й Аліна напевно не біла та пухнаста.
Це зміїне порошенківське кодло цькує її з усіх сторін. Я б тоже була не біла і пухнаста.
Он Ренесанс сьогодні тему склепала і навіть батька Да Вінчи поховала, щоб більше гімна на Аліну натягнути.
Mariya Prokhorova• 13 июня 2023
Ответ дляmar minor
Сейчас все пойдут браткам платить чтоб в мусорку засовывали , это че реклама нового бизнеса по украински ((( дермократы блин западные (((
А от этой дамы что то уже 🤢
не розгоняйте про братків , тарасик давно заслуговує на смітник
МАМА НИКИТКИ-2• 13 июня 2023
Ответ дляUebersetzerin
История такая: Алина была гражданской женой убитого военного. И теперь претендует на квартиру его родителей. Кто прав, кто виноват непонятно, но раздули из этого громкую историю)
Вона поки що ні на що не претендує. Встановлює факт подружнього життя С Да Вінчі.
Пороховня в цій історії дно пробило остаточно.
Mariya Prokhorova• 13 июня 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Всіх заблокувала і теми створює без опоннентів , все як любить сивочолий (
Mariya Prokhorova• 13 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А ФБ який гармидер вони здійняли ( Тьфу гидоти
МАМА НИКИТКИ-2• 13 июня 2023
Ответ дляБезникая
По букве закона, ей ничего не положено
Да ніт. Вона може довести факт спільного проживання і буде визнана законною дружиною.
Мені ось що цікаво, якби забиблий був невідомим Василем з села, наприклад, Тернопільщини, чи підвязалась пороховня до цього?