Реверанс• 13 июня 2023

Кохання чисте, як сльоза. Або про прайс на послуги. Навіть не соромиться

Хто там захищав недо-вдову?
LegendaZ• 13 июня 2023
Хто ці всі люди?

medlar• 13 июня 2023
Це мабуть жарт??? Як таке можливо?? Я не розумію.
Інно4каа• 13 июня 2023
можливо підставна сторінка?
автор Реверанс • 13 июня 2023
Ответ дляLegendaZ
Хто ці всі люди?
Депутат міськради Аліна Михайлова вважає,що покійний Герой України Дмитро Коцюбайло з нею не розрахувався,коли помер.Тепер подає до суду на його матір і сестер( батька нема) що б забрати Зірку Героя, посмертні виплати і квартиру покійного Дмитра
автор Реверанс • 13 июня 2023
Ответ дляmedlar
Сторінку зломили?
Kristal2013• 13 июня 2023
Ответ дляІнно4каа
можливо підставна сторінка?
Щас настрочит, что ее взломали и такого высера она не писала
Marty• 13 июня 2023
Ответ дляKristal2013
Я думаю, что действительно страницыа фейк. Она не на столько глупа.
автор Реверанс • 13 июня 2023
Ответ дляІнно4каа
можливо підставна сторінка?
Звичайно підставна, Алінка не така.Наречена ’Да Вінчі’ пішла в суд після його смерті: що сталося і як пояснює позов адвокат

Больше информации на портале Антикор: https://antikor.com.ua/articles/634613-nevesta_da_...
StelllaA• 13 июня 2023
Не зрозуміло яке вона має право всіх називати порохоскотами, як і зе скотами і ще якимись скотами. Горе не горе, але бути бидлом не привід. Ніякої поваги немає, порохоскот як вона каже воює поряд з ними, також гине , отримує травми . Придурашна і гидотна баба , не дивлячись на всі її заслуги

Krasotka-d9fd• 13 июня 2023
Удалено администрацией...
автор Реверанс • 13 июня 2023
Ответ дляMarty
Не настільки?
Сьогодні по її проханню облили і вкинули в сміттезбірник Тараса Чорновола.У Арьевих спалили машину разом з гаражем.
Так,що полювання на порохоскот,як вона висловилася розпочато
medlar• 13 июня 2023
Ответ дляРеверанс
Сторінку зломили?
Мабуть так. Вважаю, що не може людина в здравому глузді такого написати
Marty• 13 июня 2023
Ответ дляРеверанс
Не настільки?
Так воона вже давно топила проти... Це не новина. Я кажу, що вона не буде казати таке про ЛаВінчі. Ій треба квартира і частина 15 млн.
автор Реверанс • 13 июня 2023
Ответ дляStelllaA
Заслуги там розпіарені.А коли вона розвазувала ,що на Аскольдовій могилі треба перепоховати Бандеру і інших визначних героїв,які вже поховані в інших країнах,я впевнилась ,що вона повністю неадекватна.
В тих героїв своя рідня є, і не цій їх викопувати і везти до Києва.
Alena.i• 13 июня 2023
Удалено администрацией...
Інно4каа• 13 июня 2023
Ответ дляРеверанс

мрак якийсь, дівка дійсно зглузду зїхала
StelllaA• 13 июня 2023
Ответ дляmedlar
Може. Згадайте Васілісу Мазурчук, що воно писало. Нормальна була, потім просто або попало або лайно прорвало
автор Реверанс • 13 июня 2023
Ответ дляmedlar
Сходіть подивиться,як вона радіє,що ’покарала ’Чорновола.
автор Реверанс • 13 июня 2023
Ответ дляMarty
А мамі Дмитра,яка залишилась без чоловіка і сина,з сестрами Дмитра нічого не потрібно?

Marty• 13 июня 2023
Ответ дляРеверанс
Я думаю шо їй все одно, вона хитра і жадібна.
чаревна• 13 июня 2023
Я читала, что она обратилась в суд, потому что жила с ним более 5 лет гражданским браком. Я не вкурсе, как там по нашим законам, есть такое?
автор Реверанс • 13 июня 2023
Ответ длячаревна
Як вона з ним жила,якщо вчилась в цей час в Америці ?
Адвокат Пономаренко• 13 июня 2023
Ответ длячаревна
Є. Але, якщо брати квартиру, то вона спадкоємець четвертої черги
Адвокат Пономаренко• 13 июня 2023
Ответ дляРеверанс
Має доказати, що то були саме подружні стосунки.
Екатерина27• 13 июня 2023
Ответ длячаревна
Я так понимаю, ей нужно доказать совместное проживание через суд, столы получить часть от 15млн. Но к квартире она какое отношение имеет?
чаревна• 13 июня 2023
Ответ дляРеверанс
Этих подробностей я не знаю, пишу, что читала в СМИ.
Интересно, если ли у нас действительно закон, позволяющий претендовать на имущество, после его смерти, если прожил в человеком более 5 лет?
Екатерина27• 13 июня 2023
Ответ длячаревна
Это будет 4 ступень родства
Адвокат Пономаренко• 13 июня 2023
Ответ дляЕкатерина27
Это будет 4 ступень родства
4 черга спадкування
чаревна• 13 июня 2023
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Спасибо, было интересно знать это
Алекс-1022• 13 июня 2023
Фу… изолировать от общество неадекватов.