Області пітьми• 13 июня 2023

Позавтракала сладким с кофе и сердце в горле стучит и руки трясутся

Обычно завтракаю не так, а сегодня захотелось с утра сладкого ну и кофе с молоком, теперь сердце выскакивает. Что делать?
Русні здаПи• 13 июня 2023
Швидку викликайте

Я така бойова• 13 июня 2023
Дыхание ’по квадрату’ найдите в интернете и корвалол выпейте, если есть.
ТочноБудет• 13 июня 2023
Приготовить что то типа вермишели с мясом и плотно покушать
Трактор Віка• 13 июня 2023
Возьмите анаприлин под язык 10мл,тахикардия пройдёт очень быстро
Проработник• 13 июня 2023
Молоко посилює дію кофеїну. Якщо пульс більше 100 в стані спокою, то випийте корвалол або валокардін. Ще є така штука як анаприлін, але це якщо вже зовсім погано.
Малая еще та• 13 июня 2023
Я завжди кавою снідала, брала ще до неї якийсь батончик чи макарун. До цього звикнути треба, і пройде
Проработник• 13 июня 2023
Ще забула додати, що після кави потрібно випивати багато води. Тобто чашку.
Кружите меня,кружите• 13 июня 2023
1 табл Корвалтаб и 2 таблетки ношпы, запить мелкими глотками прохладной водой. Сделать глубокий вдох и медленно с усилием выдохнуть.
Обнимашкина• 13 июня 2023
Ответ дляМалая еще та
Тут нужно не привыкнуть, а вообще забыть о таком завтраке, если мы говорим о здоровье.

Анютины ласки• 13 июня 2023
Якщо ви такою цукрово-кавовою бомбою снідаєте, то візьміть за правило скільки випили кави - стільки треба випити води після.
Точная копия плова• 13 июня 2023
Який у Вас пульс і АТ? Чи є тахікардія?
Кава може спровокувати виникнення тахікардії, аритмії, може дещо підвищити АТ, може з´явитися і тремор. Кофеїн стимулює центральну нервову систему, тому і виникають симптоми. У мене так буває, тому каву вилучила з раціону.