Пес Патрон• 13 июня 2023
НМТ результат
Доброго дня!
Підкажіть, будь ласка, дитина здавала нмт, витратила повністю весь час і каже що не було на екрані : завершити роботу над тестом. І результата не було на екрані.
Це означає що нічого не збереглось?
Пес Патрон
• 13 июня 2023
Консультант підійшов потім і сказав що результати будуть через тиждень. Але дитина перенервувалася і забула що та кнопка повинна бути. Це ми тільки зараз зрозуміли що пройшов весь час тесту і тому кнопка не була натиснута
Просто Галюня• 13 июня 2023
Ответ дляПес Патрон
На електронну адресу прийде результат
...аяприкольная• 13 июня 2023
Ответ дляПес Патрон
Тобто результат буде збережений? В кого була така ситуація?
Він автоматично не зберігається . Треба тиснути кнопку.
Пес Патрон
• 13 июня 2023
Так але сервіс не нагадав що треба зберегти, просто вийшов час і все(((
СКИБИДЫШь• 13 июня 2023
Ответ дляПес Патрон
У мене минулого разу так було. Все зберігається, я теж не встигла натиснути. Але результат все одно було видно по закінченню. Може цього року якісь інші налаштування.
Гл. Амурная• 13 июня 2023
12 числа- 75 % детей не зашли вообще в программу , 25 % сдали кое как ((( все кто не сдал отправлены на июль 🤦♀️
Пес Патрон
• 13 июня 2023
Ответ дляГл. Амурная
Але ж на перездачу можливо лише якщо поважна причина є.
Гл. Амурная• 13 июня 2023
Ответ дляПес Патрон
Ну она как бы и есть ))) долбо 🤬.. кто обслуживает программу .. знают что такие проблемы возникают могли б раз 100 починить .
Пес Патрон
• 13 июня 2023
Ответ дляГл. Амурная
Це точно!
пАлАвинкА• 13 июня 2023
Ответ дляПес Патрон
Син не натиснув ’зберегти’,бо час вийшов, аналогічно як у вас,наглядач сказав, що результати можна буде глянути в особистому кабінеті,також переживала дуже,телефонувала,уточнювала чи збереглися результати.
Джага-джага• 13 июня 2023
Ответ дляГл. Амурная
Моему повезло. С техническими проблемами, но сдал нормально
Гл. Амурная• 13 июня 2023
Ответ дляДжага-джага
Нормально это сколько ?
Гл. Амурная• 13 июня 2023
Ответ дляДжага-джага
🙂 Он у меня способный пофигистический удав. Все 11 лет так было.
Гм .. нужно срочно знакомить с моей дочкой она тоже пофигист , но по-моему в другую сторону ))) нужен баланс 😹
В кого тако було• 14 июня 2023
Ответ дляДжага-джага
А результати в балах відображаються? Не в 200-бальній системі? Бо знайомий вже назва бали 178,183,196 ( вчора здавав). Звідки він взяв це? Перерахунок ( в 200 бальну), наскільки знаю, вже після здачі всіх робіт робиться ( по ЗНО так було 2 роки тому)
Кучерявочка• 14 июня 2023
У меня сын тоже не знает своего результата. Он помнит, что ему высветилось сколько он ответов дал (все),а баллов не было :(
Сдавал неделю назад.
Кажется, эту кнопку ’Закінчити’ нужно было нажимать 2-3 раза :(
Я уже накрутила себя, что он не отправил работу, и ему не засчитали.
Сдавал неделю назад.
Джага-джага• 14 июня 2023
Ответ дляВ кого тако було
На екрані після завершення роботи відображається у тестових балах вірна відповідь/усього питань. Потім у кабінет мають прийти бали у перерахунку 100-200. Кому як пощастить, моєму й досі не прийшли, здавав 12.06 на вечірній сесії.
Але ж оприлюднені таблиці переводу, можна самим глянути, поки чекаєшь офіційної відповіді
Просто Фіфа• 14 июня 2023
Ответ дляКучерявочка
Сдавал неделю назад.
Так баллы приходят в кабинет. Есть таблицы пересчёта. А в конце теста только правильные ответы показаны.
Ему высветилось, что у него все правильные ответы? Не очень понятно...
Просто Фіфа• 14 июня 2023
Ответ дляВ кого тако було
На оф.сайте, за и везде уже в инете есть таблицы перевода в баллы. Например:
Ответ дляКучерявочка
Сдавал неделю назад.
Напевно, висвітилось не скільки відповідей дав, а скільки правильних відповідей з усіх завдань (наприклад, математика 25/32). Берете цих умовних 25 і дивитеся по таблиці, скільки це за 200- бальною шкалою.
Ответ дляГл. Амурная
О, моя теж пофігіст.
Вийшла з нмт з такою посмішкою, неначе всі 200 заробила. А у мене від тих цифр шок(( Я йшла підтримати дитину, а підтримувати довелося мене.
Гл. Амурная• 15 июня 2023
Ответ дляPole
О, моя теж пофігіст.
Та все равно бюджет забьют « своими « и льготниками . Так что
Кучерявочка• 15 июня 2023
Ответ дляPole
Син каже ’все правільно’, але ж так не буває. Є діти, які складають на 200, про них пишуть у ЗМІ :)
Кучерявочка• 15 июня 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Он плохо помнит, потому мне тоже не оч.понятно.
Говорит, показало, что все правильные ответы.
ЯниЯ• 15 июня 2023
Ответ дляКучерявочка
Це ж клас, і про вашого сина напишуть у ЗМІ))