Пасти Ла• 13 июня 2023

Укрзалізниця

А чи знали ви ,що укрзалізниця це окрема організація, яка не підпорядковується міністерству транспорту?
Вони вирішують всі питання і скарги самостійно.
Тому в них такий безлад ! Бо сам собі режисер !
Ля-ля-ля• 13 июня 2023
А в чому ви бачите безлад? Як на мене, це одне з небагатьох, що в нас працює нормально

ША! я прийшла!• 13 июня 2023
Це загальновідомо, бо в Україні немає міністерства транспорту.
Душа компанії• 13 июня 2023
Мене влаштовує.
Бо в тривогу -це єдиний спосіб (міською або приміською) електричкою дістатися з берега на берег.
Працюю на Видубічах,живу в Старій Дарниці.
20 хв і 15 грн.
Альтернатива-лише таксі від 300 грн в тривогу.
Горня капучіно• 13 июня 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
Наприклад, купую квитки на двох, щоб разом сидіти, але виявляється, що схема вагону хибна та я сиджу зовсім з іншою людиною, таке було вже три рази
Кручу хвости• 13 июня 2023
Мене все влаштовує в їхній роботі. І на початку війни вони показали, які вони молодці
автор Пасти Ла • 13 июня 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
Наведу приклад: я з прифронтового міста ,щоб дістатися до Києва маю купувати квиток в купе або св
Плацкартних вагонів не має .
Дзвонила на гарячу лінію, кажуть є але Ви не встигаєте викупити квиток .Їду на вокзал от 7 ранку ,з 8 години оновлення квитків - в касі кажуть плацкарту до Києва не має взагалі .
автор Пасти Ла • 13 июня 2023
Ответ дляША! я прийшла!
Є ,і є гаряча лінія

автор Пасти Ла • 13 июня 2023
Ответ дляША! я прийшла!
Міністерство інфраструктури, якщо бути точною
ША! я прийшла!• 13 июня 2023
Ответ дляПасти Ла
п 55. Статуту АТ ’Українська залізниця’ - Вищим органом товариства є загальні збори. Функції загальних зборів виконує Кабінет Міністрів України.
п. 27 Статуту - Єдиним акціонером товариства є держава в особі Кабінету Міністрів України.
автор Пасти Ла • 13 июня 2023
Ответ дляША! я прийшла!
Так я це знаю .
Ви гадаєте кабінет міністрів України буде розглядати скарги громадян?
автор Пасти Ла • 13 июня 2023
Ответ дляША! я прийшла!
ША! я прийшла!• 13 июня 2023
Ответ дляПасти Ла
фото
Державна політика в сфері транспорту, якою займається Міністерство інфраструктури, не є управління поточною діяльністю ’Укрзалізниці’, чи Ви хочете щоб сам міністр Вам квитки продавав в касі? Чи до чого вся тема? З яким безладом Ви зіткнулися? Звертались на гарячу лінію?
ША! я прийшла!• 13 июня 2023
Якщо провідник вагона не реагує на ваше звернення по курінню в тамбурах або туалетах вагонів, то звертайтеся негайно (прямо під час поїздки) на гарячу лінію Укрзалізниці за телефоном 0800-503-111 або ☎044 465 33 44 або через особисті повідомлення у Фейсбук-мессенжері.
автор Пасти Ла • 13 июня 2023
Ответ дляША! я прийшла!
Так тепер я вже знаю що це міністерство не займається укрзалізницєю
Про свій випадок писала вище
ША! я прийшла!• 13 июня 2023
Ответ дляПасти Ла
Плацкартних вагонів не має .
На який номер поїзда Ви хотіли придбати квитки?
ИМХОля• 13 июня 2023
Війна війною
А Укрзалізниця працює і буде працювати
Робота є людям
ДолькиКабана• 13 июня 2023
Звичайно є складності і певні претензії щодо їх роботи,проте з початком вторгення Укрзалізниця показала себе якнайкраще.Низьки уклін всім,хто організовував евакуацію і невтомно працював без відпочинку під обстрілами,рятуючи людей.
Ля-ля-ля• 13 июня 2023
Ответ дляГорня капучіно
Це, звісно, жах
Крем для арбуза• 13 июня 2023
Ответ дляГорня капучіно
А шо, языка нет с людьми договориться поменяться?

А на третий раз еще не запомнили какие места брать чтоб правилтно сесть?

Анет2000• 13 июня 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
Поверь мне ,как бывшему работнику ЖД там такой бардак...работала на вокзале от Харькова 20 км ,а относились в свое время к сумской дирекции ,а потом,когда ЖД стала ПАТ и выкупил ее яйценюк ,потом продал то ли поляку не помню короче ЖД это сейчас не ГОС,а частная лавочка..
автор Пасти Ла • 14 июня 2023
Ответ дляША! я прийшла!
Запоріжжя- Київ пасажирський
Горня капучіно• 19 июня 2023
Ответ дляКрем для арбуза

Мм, какая позиция терпилы у вас)
С чего я должна договариваться, а Укрзалізниця не должна правдивую информацию предоставлять?
И нет, нельзя это запомнить, каждый раз разные направления и разная рассадка.