13 июня 2023

Укрзалізниця

А чи знали ви ,що укрзалізниця це окрема організація, яка не підпорядковується міністерству транспорту?
Вони вирішують всі питання і скарги самостійно.
Тому в них такий безлад ! Бо сам собі режисер !
Ля-ля-ля 13 июня 2023
А в чому ви бачите безлад? Як на мене, це одне з небагатьох, що в нас працює нормально
1 6
ША! я прийшла! 13 июня 2023
Це загальновідомо, бо в Україні немає міністерства транспорту.
Душа компанії 13 июня 2023
Мене влаштовує.
Бо в тривогу -це єдиний спосіб (міською або приміською) електричкою дістатися з берега на берег.
Працюю на Видубічах,живу в Старій Дарниці.
20 хв і 15 грн.
Альтернатива-лише таксі від 300 грн в тривогу.
Горня капучіно 13 июня 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
А в чому ви бачите безлад? Як на мене, це одне з небагатьох, що в нас працює нормально
Наприклад, купую квитки на двох, щоб разом сидіти, але виявляється, що схема вагону хибна та я сиджу зовсім з іншою людиною, таке було вже три рази
1 3
Кручу хвости 13 июня 2023
Мене все влаштовує в їхній роботі. І на початку війни вони показали, які вони молодці
автор Пасти Ла 13 июня 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
А в чому ви бачите безлад? Як на мене, це одне з небагатьох, що в нас працює нормально
Наведу приклад: я з прифронтового міста ,щоб дістатися до Києва маю купувати квиток в купе або св
Плацкартних вагонів не має .
Дзвонила на гарячу лінію, кажуть є але Ви не встигаєте викупити квиток .Їду на вокзал от 7 ранку ,з 8 години оновлення квитків - в касі кажуть плацкарту до Києва не має взагалі .
автор Пасти Ла 13 июня 2023
Ответ дляША! я прийшла!
Це загальновідомо, бо в Україні немає міністерства транспорту.
Є ,і є гаряча лінія
автор Пасти Ла 13 июня 2023
Ответ дляША! я прийшла!
Це загальновідомо, бо в Україні немає міністерства транспорту.
Міністерство інфраструктури, якщо бути точною
ША! я прийшла! 13 июня 2023
Ответ дляПасти Ла
Міністерство інфраструктури, якщо бути точною
п 55. Статуту АТ ’Українська залізниця’ - Вищим органом товариства є загальні збори. Функції загальних зборів виконує Кабінет Міністрів України.
п. 27 Статуту - Єдиним акціонером товариства є держава в особі Кабінету Міністрів України.
автор Пасти Ла 13 июня 2023
Ответ дляША! я прийшла!
п 55. Статуту АТ ’Українська залізниця’ - Вищим органом товариства є загальні збори. Функції загальних зборів виконує Кабінет Міністрів України.
п. 27 Статуту - Єдиним акціонером товариства є держава в особі Кабінету Міністрів України.
Так я це знаю .
Ви гадаєте кабінет міністрів України буде розглядати скарги громадян?
автор Пасти Ла 13 июня 2023
Ответ дляША! я прийшла!
п 55. Статуту АТ ’Українська залізниця’ - Вищим органом товариства є загальні збори. Функції загальних зборів виконує Кабінет Міністрів України.
п. 27 Статуту - Єдиним акціонером товариства є держава в особі Кабінету Міністрів України.
ША! я прийшла! 13 июня 2023
Ответ дляПасти Ла
фото
Державна політика в сфері транспорту, якою займається Міністерство інфраструктури, не є управління поточною діяльністю ’Укрзалізниці’, чи Ви хочете щоб сам міністр Вам квитки продавав в касі? Чи до чого вся тема? З яким безладом Ви зіткнулися? Звертались на гарячу лінію?
ША! я прийшла! 13 июня 2023
Якщо провідник вагона не реагує на ваше звернення по курінню в тамбурах або туалетах вагонів, то звертайтеся негайно (прямо під час поїздки) на гарячу лінію Укрзалізниці за телефоном 0800-503-111 або ☎044 465 33 44 або через особисті повідомлення у Фейсбук-мессенжері.
автор Пасти Ла 13 июня 2023
Ответ дляША! я прийшла!
Державна політика в сфері транспорту, якою займається Міністерство інфраструктури, не є управління поточною діяльністю ’Укрзалізниці’, чи Ви хочете щоб сам міністр Вам квитки продавав в касі? Чи до чого вся тема? З яким безладом Ви зіткнулися? Звертались на гарячу лінію?
Так тепер я вже знаю що це міністерство не займається укрзалізницєю
Про свій випадок писала вище
ША! я прийшла! 13 июня 2023
Ответ дляПасти Ла
Наведу приклад: я з прифронтового міста ,щоб дістатися до Києва маю купувати квиток в купе або св
Плацкартних вагонів не має .
Дзвонила на гарячу лінію, кажуть є але Ви не встигаєте викупити квиток .Їду на вокзал от 7 ранку ,з 8 години оновлення квитків - в касі кажуть плацкарту до Києва не має взагалі .
На який номер поїзда Ви хотіли придбати квитки?
ИМХОля 13 июня 2023
Війна війною
А Укрзалізниця працює і буде працювати
Робота є людям
ДолькиКабана 13 июня 2023
Звичайно є складності і певні претензії щодо їх роботи,проте з початком вторгення Укрзалізниця показала себе якнайкраще.Низьки уклін всім,хто організовував евакуацію і невтомно працював без відпочинку під обстрілами,рятуючи людей.
Ля-ля-ля 13 июня 2023
Ответ дляГорня капучіно
Наприклад, купую квитки на двох, щоб разом сидіти, але виявляється, що схема вагону хибна та я сиджу зовсім з іншою людиною, таке було вже три рази
Це, звісно, жах
Крем для арбуза 13 июня 2023
Ответ дляГорня капучіно
Наприклад, купую квитки на двох, щоб разом сидіти, але виявляється, що схема вагону хибна та я сиджу зовсім з іншою людиною, таке було вже три рази
А шо, языка нет с людьми договориться поменяться?

А на третий раз еще не запомнили какие места брать чтоб правилтно сесть?
Анет2000 13 июня 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
А в чому ви бачите безлад? Як на мене, це одне з небагатьох, що в нас працює нормально
Поверь мне ,как бывшему работнику ЖД там такой бардак...работала на вокзале от Харькова 20 км ,а относились в свое время к сумской дирекции ,а потом,когда ЖД стала ПАТ и выкупил ее яйценюк ,потом продал то ли поляку не помню короче ЖД это сейчас не ГОС,а частная лавочка..
автор Пасти Ла 14 июня 2023
Ответ дляША! я прийшла!
На який номер поїзда Ви хотіли придбати квитки?
Запоріжжя- Київ пасажирський
Горня капучіно 19 июня 2023
Ответ дляКрем для арбуза
А шо, языка нет с людьми договориться поменяться?

А на третий раз еще не запомнили какие места брать чтоб правилтно сесть?
Мм, какая позиция терпилы у вас)
С чего я должна договариваться, а Укрзалізниця не должна правдивую информацию предоставлять?
И нет, нельзя это запомнить, каждый раз разные направления и разная рассадка.