В гости звали?• 13 июня 2023
Ви годували би дитину до року Гербалайфом
Спостерігаю ситуацію у родичів.
Двоє діток. 1 рочок і три рочки
У меншого анемія
Старшій діагностували гастрит нещодавно.
Обидва починали прикорм з коктейлю гербалайф
Двоє діток. 1 рочок і три рочки
У меншого анемія
В гости звали?
• 13 июня 2023
Я думаєте, це може бути пов´язано, проблеми зі здоров´ям із вживанням на регулярній основі продукції, яка не розрахована на дітей?
Вільний митець• 13 июня 2023
What?? а что этот гербалайф стал выпускать детские смеси?? Гастрит в 3 года? нуууу...это надо оочень постараться)
Намазюкана нішою• 13 июня 2023
оно там как наркотик, я молчу за ингредиенты. запрещённая во многих странах секта
В гости звали?
• 13 июня 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
А мне кажется, что тема - выдумка.
на жаль, не видумка
В гости звали?
• 13 июня 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
В яких странах заборонений він?
В гости звали?
• 13 июня 2023
Ответ дляContento
Нет я бы точно не стала кормить детей Гербалайфом. Для этого есть детские смеси.
Мама вважає, що в звичайній їжі, навіть в дитячій недостатньо корисних нутрієнтів.
Вільний митець• 13 июня 2023
Ответ дляВ гости звали?
гербалайф это яд.Точка
Вільний митець• 13 июня 2023
Ответ дляВ гости звали?
В яких странах заборонений він?
гугл в помощь. ну можно еще тайские таблетки добавить,чтоб наверняка
Мама Мышонка• 13 июня 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Я пила колись в студентські роки їхній коктейль та чай, дійсно схудла добре, вага не повернулася. Але дитині не давала б однозначно...
В гости звали?
• 13 июня 2023
Ответ дляВільний митець
Я не нагуглила в яких країнах заборонений.
Якщо маєте таку інформацію, то надайте будь ласка, хочу підняти питання з родичкою
В гости звали?
• 13 июня 2023
Ответ дляContento
Дитина на ГВ + Гербалайф, ліфтоп, алое, яблучний колаген і ще шось
В гости звали?
• 13 июня 2023
Ответ дляUebersetzerin
Как вообще до такого можно додуматься?
Їм в клубі гербалайф розповідають, що всі так роблять і нормально, це вже не перша тема тут. Створила і нагуглила раніше були
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1272777
Ось наприклад
Uebersetzerin• 13 июня 2023
Ответ дляВ гости звали?
Ось наприклад
Ужас(((
Uebersetzerin• 13 июня 2023
Ответ дляВ гости звали?
Ось наприклад
Ну ладно им там что-то рассказывают. Но у них самих же есть голова на плечах? Или совсем с головой не дружат?
В гости звали?
• 13 июня 2023
Ответ дляUebersetzerin
Ужас(((
Старша тепер на дієті, нічого ж не можна з тим гастритом і доза гербалайфу подвоїлася, тепер дитина харчується гербалайфом на воді.
Раніше було на молоці
Uebersetzerin• 13 июня 2023
Ответ дляВ гости звали?
Раніше було на молоці
(((
Так можно и угробить детей(((
Но это их жизнь. Я бы не вмешивалась
Так можно и угробить детей(((
Но это их жизнь. Я бы не вмешивалась
В гости звали?
• 13 июня 2023
Ответ дляUebersetzerin
(((
Так можно и угробить детей(((
Но это их жизнь. Я бы не вмешивалась
Так можно и угробить детей(((
Но это их жизнь. Я бы не вмешивалась
навіть якщо дитина вам рідна по крові?
Ви б мовчки на це дивились?
Дитина це ж не власність і не сумка, не річ, не домашній цуцик, правда?
Ви б мовчки на це дивились?
ИзЮмрудная• 13 июня 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
А мне кажется, что тема - выдумка.
И мне.
В гости звали?
• 13 июня 2023
Ответ дляИзЮмрудная
И мне.
Ось будь ласка така сама тема.
Вільний митець• 13 июня 2023
Ответ дляUebersetzerin
(((
Так можно и угробить детей(((
Но это их жизнь. Я бы не вмешивалась
Так можно и угробить детей(((
Но это их жизнь. Я бы не вмешивалась
может,у нее цель получить детей-инвалидов.Тогда объяснимо.Сколько там хим добавок(( Действительно секта..чтобы покупали
В гости звали?
• 13 июня 2023
Ответ дляВільний митець
Не можу сказати, що сім´я дуже заможна. АЛе 10 тисяч гривнень на місяць на гербалайф- це обов´язкова стаття витрат
Uebersetzerin• 13 июня 2023
Ответ дляВ гости звали?
навіть якщо дитина вам рідна по крові?
Ви б мовчки на це дивились?
Вы же не мама и не папа. Свои мозги им не сможете вложить, к сожалению.
Ну поговорите с ними и что? Если они доверяют своей секте, то вас все равно не станут слушать(
В гости звали?
• 13 июня 2023
Ответ дляUebersetzerin
Так, буду говорити, звичайно, ось тему створила, щоб аргументи зібрати