Ласунка• 1 час назад
Где покупаете купальники?
Обычный купальник, раздельный, с твёрдой чашкой, невозможно найти.
Ни на Косте ничего уже нет, ни на Алиэксрресс. Что то выбрала на Темю, не знаю что пройдёт.
Дама с собачкой• 56 минут назад
Останні у мене з Кальцедоніі.
Раніше з Вікторії сікрет замовляла, зараз щось моделі не подобаються
Ласунка
• 54 минуты назад
Ответ дляЧумацький Шлях
Seafolly в магазине
Это там, где одни трусы, стоят больше 5 000?
Спасибо, моя задница не такая балованая)))
Чумацький Шлях• 53 минуты назад
Ответ дляЛасунка
Беру в июле по скидкам, где-то 100€ комплект выходит. Полная ткань. У дешевых купальников стала почти везде совсем тонкая
Іноді Да• 50 минут назад
Я останні роки 3-4 не купляла нових відкритих купальників. Минулого року закритий в Сінсеі знайшла, дешевий але на диво вдалий. До цього майже кожен рік купувала новий роздільний в Кальцедонії. Зараз хочу подивитись бандо на Нексті. Люблю щоб не було слідів бретелей на засмаглій шкірі
Перша леді колгоспу• 50 минут назад
В Баулі собі (так-так, в секонді, великий вібір, різні світові бренди), донці на Тему.
Іноді Да• 48 минут назад
Ответ дляПравильно_Валерчик
На сайті Америка Вікторія сікрет
О, раніше в них були офігенні купальники і зручно було купляти верх та низ окремо. Якість звісно не альо, вигоріли за 2 сезони, але моделі бомбезні. В мене безліч було VS. Але це було років 10-12 тому
Іноді Да• 46 минут назад
Ответ дляПерша леді колгоспу
Перепрошую, але це ж зовсім негігієнічно після когось вдягати труселя. Навіть за умови що їх обробили та попрати. Все одно якось не добре
Бегущаяпо• 46 минут назад
Я в этом году заказала с Тему, хотя есть и Кальцидония, и Триумф.. Оказались такими классными купальниками. Сели отлично и цена радует.
Ласунка
• 45 минут назад
Ответ дляБегущаяпо
Я всегда покупала у китайцев. В этом году, еле нашла.
Психологічка• 44 минуты назад
Жінка на ринку возить сток з Італії, Франції, Німеччини.
Нове все.
Беру в неї
Нове все.
Беру в неї
празники не помню• 40 минут назад
Ответ дляЛасунка
У мене, наприклад, верх 80G.
Дешевих купальників на цей розмір в принципі не існує.
Від 1500, якщо дуже пощастить піймати знижку.
Купую на intimo, бо там є можливість примірки у шоурумі.
празники не помню• 38 минут назад
Ответ дляІноді Да
Там бувають з бірками і навіть з гігієнічними наклейками.
Просто треба відіпрати від запаху секонда.
Від мене Баул дуже далеко, але і в інших секондах так.
Мюллерная• 36 минут назад
Вибираю собі на Тему купальник суцільний. Один купила вже там - якість хороша, хоча коштував до 400, але не вгадала з розміром - великий, віддала мамі, на неї сів ідеально. Собі продовжую вибирати. Але в мене питання: чому вони взяли моду всі купальники робити зі зборками на животі? Хіба воно так приховує? Воно ж навпаки додає об´єму, мабуть
Всі купальники ніби для вагітних - купа складок на животі. Не знаю,як воно сидітиме. Хтось пробував?
празники не помню• 36 минут назад
Ответ дляПсихологічка
Нове все.
Беру в неї
Нове все.
Беру в неї
У нас теж є невеликий магазинчик стоку. Іноді можна недорого купити реально класні речі.
Мінус лише у тому, що не завжди є потрібний розмір.
празники не помню• 33 минуты назад
Ответ дляМюллерная
Не скажу про цей, але бачила у Декатлоні з такими складками.
Під ними ще сіточка, виглядає пристойно. Сіточка щільна і працює як утяжка.
Мюллерная• 31 минуту назад
Ответ дляпразники не помню
Так виходить, що підкладка утягує, а зверху брижать оті складки - я не допру, нашо вони, яка в них задумка))
празники не помню• 29 минут назад
Ответ дляМюллерная
Щоб приховати утяжку, мабуть. Не знаю.
Идеальная оптимистка• 24 минуты назад
Ответ дляМюллерная
Меньше випираючий живіт видно.
Шикаю і викаю• 20 минут назад
Ответ дляІноді Да
там нові є, необовязково бу брать.
жінка незаміжня• 19 минут назад
Ответ дляМюллерная
Я беру схожу модель в Некст, там досить сильна утяжка, то в такому купальнику живіт має вигляд кращий, ніж без складок і без утяжки