Силиконочка• 13 июня 2023

Свалява, Поляна, Солочин?

Хочу с детьми хоть недельку-две пожить в спокойном красивом месте. Вот присматриваюсь к району Свалявы.
Жду от советчиц полезных советов :)) Где лучше жить, что делать, на что обратить внимание?
Садоводница• 13 июня 2023
ну из этого я бы выбрала Поляну, отель с басейном или рядом
ПолБатона• 13 июня 2023
Лучше не надо, все варианты мимо.
Так точно!• 13 июня 2023
Поляна.
Це декілька км від ж/д Свалява.
В самій Сваляві нема що робити.
А взагалі,з дітьми краще у Ворохту.
Там і краєвиди,і розваги різні для дітей.
В Поляні лише басейн та ,можливо, екскурсії (якщо цікаво)
пицунда• 13 июня 2023
свалява попить водичку... а так везде скукотища базар еда комары дождь в поляне тоже самое болото коттеджи не отапливают влажность комары. да предложили залезть мне в чан с водой но честно я побрезговала ну бассейн
автор Силиконочка • 13 июня 2023
Ответ дляТак точно!
Поляна.
Це декілька км від ж/д Свалява.
В самій Сваляві нема що робити.
А взагалі,з дітьми краще у Ворохту.
я без мужа и без машины. В Ворохте вроде жилье почти все в лесу, думала Яремче, но там уже была, и в августе сложно найти жилье
автор Силиконочка • 13 июня 2023
Ответ дляпицунда
дома мы тоже гуляем 2 часа в день и сидим дома, а там хоть на воздухе.
Фантазерша• 13 июня 2023
Особисто я на 15днів їду в Моршин з дочкою. Тихо.дешево.гарно. будь-які екскурсіїї куди хочеш. І підлікуємо печінку і підшлункову. Плхожу до масажиста. Природа.парки і т.д
автор Силиконочка • 13 июня 2023
Ответ дляФантазерша
там не та природа совершенно. И все таки город, а хочется именно чистый воздух, горы
пицунда• 13 июня 2023
Ответ дляСиликоночка
берите что то от комаров и клещей и теплые вещи
natadr• 13 июня 2023
Я за Солочин
Фантазерша• 13 июня 2023
Ответ дляСиликоночка
Я туда 8 лет езжу.там чистое место..воздух аж пахнет.а вот Шаяны мне вообще не понравились. Хоть и горы. Не пахнет воздух свежестью.даже дочь сказала, что Шаяны не пахнут.а вот Моршин пахнет кристальной свежестью. В Шаянах была 21 день. Второй раз ни за что бы не поехала.
troya87• 13 июня 2023
Свалява.Кришталеве джерело- санаторій з високим рівнем сервісу і послуг.Дуже добре підлікувались і відпочили(2021 р.). Санаторій знаходиться прямо біля гірської річки серед гір, повітря дуже чисте і хвойне.Недалеко є термальні джерела.Рекомендую!
автор Силиконочка • 13 июня 2023
Ответ дляФантазерша
я была в Моршине, приятное место, но вот воздуха там как раз не оценила.
автор Силиконочка • 13 июня 2023
Ответ дляtroya87
красиво, но цены не потяну. буду искать частный сектор
melodi• 14 июня 2023
Ответ дляСиликоночка
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3352461
Я писала в этой теме про Солочин, Квитка Полонины впритык к Крышталевому Джерелу
автор Силиконочка • 15 июня 2023
Ответ дляmelodi
так, я про це і писала, хочу знайти приватний сектор біля санаторіїв, але ду їх контакти шукати? в інтернеті всі ті самі Оксана, Антоніна...
melodi• 15 июня 2023
Ответ дляСиликоночка
https://www.karpaty.info/ua/uk/zk/mk/solochyn/hous...
https://www.karpaty.info/ru/uk/zk/mk/solochyn/hous...
В кінці оголошення телефони. Треба раз поїхати, походите, подивитесь, там на кожному котеджі номери телефонів, завдете всередину подивитись. Якщо приїжджати щорічно, то господарі вам роблять знижки. Там одна вулиця з цими котеджами, десь по 10 з кожної сторони , саме село Солочин далі по центральній дорозі. Вулиця з котеджами має перехід до самого санаторію з однієї сторони, а з іншої вулиця починається магазином та бюветом з Лужанською 7
melodi• 15 июня 2023
ось, обзор котеджа ’У Люби’

ост територія санаторію
автор Силиконочка • 15 июня 2023
Ответ дляmelodi
https://www.youtube.com/watch?v=bR4BfteHDTM
як складно забронювати на серпень? мабуть якраз в серпні багато народу їде?
melodi• 15 июня 2023
Ответ дляСиликоночка
тут чисто дзвонити і взнавати, які є номери. У кожної сім’ї свої умови: хтось питає найдешевший номер (такий котедж і ’У Еріки’ з недорогими номерами, бо 2 санвузли на 5 кімнат ), комусь обов’язково власна кухня треба
автор Силиконочка • 16 июня 2023
Ответ дляmelodi
підкажіть будь ласка як там переміщатись по селу, наприклад в Сваляву, Поляну чи підїхати до санаторіїв?
melodi• 16 июня 2023
Ответ дляСиликоночка
За огорожею санаторію ’Квітка Полонини’ є зупинки і в сторону Сваляви(10 хв. їхати, їздили кілька раз на тиждень на базар за фруктами, м’ясом) і в сторону Полонини, там гуляти нема де, бо готель на готелі, але є базар з продуктами з Європи, стоковим взуттям, а ще ближче до Квітки в сторону не доїжджаючи до села Полонина є сільський супермаркет, по іншу сторону фруктово-овочевий кіоск. В обидві сторони іздять маршрутки, рейсові автобуси
Я Тина• 21 июня 2023
Ответ дляТак точно!
Поляна.
Це декілька км від ж/д Свалява.
В самій Сваляві нема що робити.
А взагалі,з дітьми краще у Ворохту.
А що у Ворохті. Село і все
автор Силиконочка • 21 июня 2023
Ответ дляЯ Тина
А що у Ворохті. Село і все
в Карпати їздять за природою, і в селі вона гарніше.