Хачапууури• 13 июня 2023

Дієвий лайфхак економії на продуктах)

Я помітила, коли нікуди не виходиш з дому - знаходиш продукти, з яких можна приготувати і всього вистачає.
А як тільки вийдеш в магазин (особливо з дітьми) і те треба, і це. Набираєш всього, навіть те, чого в списку покупок не було.
Виходиш з магазину з великим чеком. А через два дні знову немає чого їсти.
Ви теж помітили таке?
Почекуха• 13 июня 2023
есть такое
Губной рояль• 13 июня 2023
Я так тиждень можу, і більше. Але є ньюанс невеличкий, спочатку їх треба додому принести, ті продукти.
Телячі ніжноСті• 13 июня 2023
Да, поэтому стала делать закупку на неделю, чтоб было меньше поводов по магазинам шастать
Можу брикнути• 13 июня 2023
Поэтому я не хожу в магазин, а заказываю на дом по списку, продумав меню наперед
Железобетон• 13 июня 2023
Ага. Потому что в магазине хочется чегото вкусного а дома ешь что есть.
автор Хачапууури • 13 июня 2023
Висновок: менше ходити по магазинам. І скоротити покупку харчового сміття
Лепешечка• 13 июня 2023
Потом выходишь и тратишь больше
Янгол в камуфляжі• 13 июня 2023
Замовляю на сайті Фори, забираю самовиносом. Бо як блукаю по магазину, то багато зайвого набираю((
Куда ж без меня• 13 июня 2023
Терпеть не могу ходить по продуктовым магазинам. Делаю это быстро и только при острой необходимости.
А вот реальная экономия на еде, это интервальное голодание. Редко ешь, редко ходишь в магазин.
Последний вагон• 13 июня 2023
Точно, колись і 50000 з ресторанами, тепер в 30000 вкладаємося.
Почекуха• 13 июня 2023
Ответ дляГубной рояль
заказ на дом)
Булькаю• 13 июня 2023
Вот 100%%%
Бачу_майбутнє• 13 июня 2023
Так є таке
Значит надо• 13 июня 2023
Тоже мне новость и великий лайфхак. Я думала, вы расскажите, как из магазинов продукты выносить мимо пищалки…
Каляка маляка• 13 июня 2023
Да. У меня знакомые всегда удивлялись как это что на одну и ту же сумму я покупаю продукты на неделю, а они на 3 дня. А просто я делаю закупку на неделю, а они почти каждый вечер в магазин ходят
БезникаЯ• 13 июня 2023
А на наступний день витрачаєш у два рази більше, бо споживання їжі кожен день однакове, хоч сім разів на тиждень роби закупки по трохи, хоч одна велика закупка. На витратах місяця ніяк це не відобразиться.
Последний вагон• 13 июня 2023
Ответ дляЗначит надо
З´їсти в магазині
Тоскующая• 13 июня 2023
Потом приходится покупать в два раза больше и нести больше.
КучМала• 13 июня 2023
Это давно известная истина: если не покупать вкусняшки, а есть одну гречку - чек будет значительно меньше).
Но жить будет грустно(
Мама фіфті цента• 13 июня 2023
Не покупаю продукты каждый день.
И один раз в неделю выделяется день, когда готовлю из того что осталось в холодильнике)
Поміркована думка• 13 июня 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Замовили,а звертатись до кого, щоб забрати?
мені ось цей момент не ясний.
розкажіть,пліз.
Да_Я_ТакаЯ_• 13 июня 2023
А я помітила, що якщо не виходити з дому, жереш без перестанку. Тому, економія така собі((
Колебля• 13 июня 2023
Ответ дляПоследний вагон
Ніфіга собі! Це, мабуть, на велику сім‘ю! У нас харчування зараз 5500-6000 грн на місяць на двох дорослих людей) і то, думаю, багато витрачаємо, треба якось економніше….
Последний вагон• 13 июня 2023
Ответ дляКолебля
4 людей. Нормальне збалансоване харчування.
Янгол в камуфляжі• 13 июня 2023
Ответ дляПоміркована думка
мені ось цей момент не ясний.
розкажіть,пліз.
У нас 4 каси, підхожу до працюючої, називаю номер замовлення, касир комусь телефонує, замовлення приносять на касу. Якщо щось не потребуюче зберігання в холодильнику, зазвичай лежить у візку біла останньої каси. На касі пробивають всі товари, оплата автоматично знімається з картки, якщо оформити з оплатою онлайн. Можна вибрати пункт оплата на касі, тоді можна розрахуватись хоч карткою, хоч готівкою. Мені зручніше онлайн оплата.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 13 июня 2023
Не могу не выходить из дома днями, тогда вообще ешь постоянно
Поміркована думка• 13 июня 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
дякую за відповідь .
Янгол в камуфляжі• 14 июня 2023
Ответ дляПоміркована думка
дякую за відповідь .
Буль ласка