kristi_ana• 13 июня 2023

Куда поехать отдыхать с ребенком

Посоветуйте пожалуйста базу отдыха возле озера или речки на ЗУ, с полным пансионом на 7-10 дней. Бюджет на двоих 25 тыс. максимум.
marata• 13 июня 2023
Краще вже з басейном тоді шукайте. На ЗУ у водоймах навряд чи купатиметеся з дитиною
Neweve• 13 июня 2023
Подивіться в Буковелі якийсь готель з басейном
автор kristi_ana • 13 июня 2023
Ответ дляNeweve
Уложимся в бюджет с питанием?
Калиопа• 13 июня 2023
Якщо симпатичний готель чи база відпочинку, то це не дуже реальне.
2000-2500-3000 доба максимум із сніданками, на території басейн, як раз обираю.
Липень у багатьох вже зайнятий.
автор kristi_ana • 13 июня 2023
Ответ дляКалиопа
Липень у багатьох вже зайнятий.
Дорого((
Kudlay_• 13 июня 2023
Рейкарц Поляна. Мы были весной, все отлично. Бассейн, спа, питание включено. Для детей аниматоры на территории.В суму за 7-8 дней уложитесь.
Калиопа• 13 июня 2023
Ответ дляkristi_ana
Дорого((
Дорого.
За Вашим запитом з 3-разовим харчуванням можливо знайти гостиний двір у хазяїв і вони пропонуью харчування за нормальну ціну.
автор kristi_ana • 13 июня 2023
Ответ дляKudlay_
Там водоема нет рядом никакого?
Ladxy• 13 июня 2023
По ціні доступніше за трускавець 365 не знайшла, але там басейн -одна назва і гір в місті не видно.
автор kristi_ana • 13 июня 2023
Ответ дляКалиопа
Дорого.
В какую сторону хоть смотреть? Никогда не были в тех краях. Забыла добавить, добираться на машине нет возможности.
Kudlay_• 13 июня 2023
Ответ дляkristi_ana
Там водоема нет рядом никакого?
Там есть горная речка, но не уверена, что там купаются. Но рядом лес, и на территории открытый и закрытый бассейны
автор kristi_ana • 13 июня 2023
Ответ дляLadxy
Трускавец не хочется, ребенку скучно там будет.
Ladxy• 13 июня 2023
Ответ дляkristi_ana
З минулого року у них табір для діток
Калиопа• 13 июня 2023
Ответ дляkristi_ana
Я не підкажу, я також новачок, завжди за кордон літали.
Ми обрали тиждень Велятино, хочемо термальні басейни і тиждень Славське, гори і красоти навколо.
автор kristi_ana • 13 июня 2023
Ответ дляКалиопа
А який готель в Велятино? Скільки коштує?
Neweve• 13 июня 2023
Ответ дляkristi_ana
Уложимся в бюджет с питанием?
Ну як на мене - то так
Ось перші ліпші готелі з басейном і сніданками. Ну мабудь не лакшері, але як на мене то норм, можна обрати.
Ну і там різні кафе-ресторанчики, гуцулленд, дінозаври якісь... тобто розваги є для дітей. На під´йомнику підніметесь на гору, сходете на озеро.
автор kristi_ana • 24 июня 2023
Ответ дляKudlay_
Подскажите пожалуйста бассейн там есть открытый?
Kudlay_• 24 июня 2023
Ответ дляkristi_ana
Там есть крытый, и летом ставят каркасный на улице