Ашотакоя• 13 июня 2023

Дівчатка, це так маля б’ється в животику??

Привіт))) матусі, скажіть, це що, маля так б‘є в животику, що віддає і в низ живота і наче в промежину і навіть в задній прохід ( пробачте за ці подробиці )🤪
Яйцеголовая• 13 июня 2023
Який термін?

МинерАлочка• 13 июня 2023
Який у вас тиждень вагітності? Вже гарно відчуваєте рухи малюка?
автор Ашотакоя • 13 июня 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Який термін?
21 тиждень
автор Ашотакоя • 13 июня 2023
Ответ дляМинерАлочка
21ТВ
Раніше їла солоденьке щоб почути поштовхи
А зараз вечорами цікаве все
Ну можливо я надто чутлива 😀
Яйцеголовая• 13 июня 2023
Ответ дляАшотакоя
21 тиждень
Дитина занадто маленька , щоб ви її так відчували
автор Ашотакоя • 13 июня 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Справді? Тоді що це може бути?)
Можливо з коліками відчувається трохи сильніше
МинерАлочка• 13 июня 2023
21 тиждень - ще зарано, щоб дитина ’завдавала’ болю. У вас щось інше)
автор Ашотакоя • 13 июня 2023
Ответ дляМинерАлочка
Зрозуміла
Дякую❤️
З бісиками• 13 июня 2023
У меня так не бил, бьет в ребра и легкие и сильно начал бить позже. В 21 неделю он просто плавал (не знаю как это ощущение еще описать) или легкие толчки

Запасная спина• 13 июня 2023
33 недели, двойня. Вот это шевеления, будто сейчас ноши вылезут через пуп и это очень больно(((
21 неделя, да я и не чувствовала шевелений, хотя не первый раз))
автор Ашотакоя • 13 июня 2023
Ответ дляЗапасная спина
Ого
Ви молодець ❤️🙏
То можливо в мене коліки і трохи сильніше відчувається все це
Або занадто прислухаюсь )))))
автор Ашотакоя • 13 июня 2023
Ответ дляЗ бісиками
Дякую за Вашу відповідь 🙏
постою_послушаю• 13 июня 2023
Ответ дляАшотакоя
Справді? Тоді що це може бути?)
Кишківник
ЧупакабраЗеБест• 13 июня 2023
Ответ дляАшотакоя
21 тиждень
у меня были толчки аж во влагалище, простите за подробности, очень низкое располоежние плода. а прямую кишку тоже.
Запасная спина• 13 июня 2023
Ответ дляАшотакоя
Ого
Ви молодець ❤️🙏
Або занадто прислухаюсь )))))
Ещё дождётесь ))) у меня один копается внизу, будто ход нарыть хочет, а верхний в рёбрах. Ляжешь на один бок - одному плохо и бьет, на второй - второму(((
Сейчас каждый по 2 кг, набрала не много, визуально не поправилась кроме живота и груди. Это дико тяжело, завидую белой завистью что у вас одна)))
Но уже не изменить ничего))))
ЧупакабраЗеБест• 13 июня 2023
Ответ дляЯйцеголовая
да конечно, от 20 до 24 недели - самые активные и мощные шевеления. потом будут утихать изза тесноты
Яйцеголовая• 13 июня 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Ні, якраз потім живіт ходить ходуном і дитина товче всі органи
ЧупакабраЗеБест• 13 июня 2023
Ответ дляЯйцеголовая
да пусть топчет соклько влезет, лишь бы не курил.
Гага Газу• 13 июня 2023
Автор, если ребенок низко в тазу расположен то вполне может быть что это движения ребенка

автор Ашотакоя • 13 июня 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Дякую за Вашу відповідь🙏
автор Ашотакоя • 13 июня 2023
Ответ дляЗапасная спина
Но уже не изменить ничего))))
Ви дуже щаслива
Хай Боженька допоможе Вам пройти це все ❤️
Все добре буде
Всі матусі героїні, а такі як Ви то вдвічі ❤️❤️
автор Ашотакоя • 13 июня 2023
Ответ дляГага Газу
Ну мені наче такого не говорили
Але шевелюхи завжди в районі лобка
Вище я не відчувала
Запасная спина• 13 июня 2023
Ответ дляАшотакоя
Ви дуже щаслива
Все добре буде
Дякую))))❤️
Аленький носочек• 13 июня 2023
Це може бути симфізит, він якраз «прострілює» в промежину
Лапка• 13 июня 2023
У мене бували такі поштовхи якраз десь на 20-22 тижні🙈 Не постійно, але раз в кілька днів міг такі цікаві точки зачепити😅
А вище піднявся десь з тижня 25-ого - і тепер всі танці в районі пупка))
автор Ашотакоя • 13 июня 2023
Ответ дляЛапка
Дякую за Вашу відповідь 🙏❤️
Янка-угомонись• 13 июня 2023
Ответ дляАшотакоя
Справді? Тоді що це може бути?)
Десь нерв здавлюється