Kristine123• 13 июня 2023

Девчата, подскажите, раскиньте на картах

Всем привет! После войны потеряла работу, сейчас не могу найти достойную работу, руки постоянно опускаются, не знаю чего хочу и куда хочу устроиться. Подскажите, удастся ли мне устроиться на хорошую работу либо может стоит открыть что то свое? Или вообще как быть???
Ку ка ку ка ку• 13 июня 2023
Можливо спочатку знайдіть просто роботу, а достойну вам запропонують!!! Зараз більшість не має ні робог,ні дому... треба вірити, надіятися... ніхто інший вам не скаже,що потрібно робити...

Вэнди Стар• 13 июня 2023
ниже вашей темы промо публикация, человек старается, кроликов ищет, а вы не видите
Русланка з гілки• 13 июня 2023
Ответ дляВэнди Стар
Та де там
Нижче тема
Що в неї 3 тищі баксів зарпл
Вона консультує і рівень життя високий
Руда ліса• 13 июня 2023
Ответ дляВэнди Стар
А чому кроликів? Люди ж питаються про допомогу
Я не вона, якщо що) я б і собі знайшла, бо заплуталась вже, але не знаю кому вірити,кого обрати
Покорительная• 13 июня 2023
на хорошую работу , по ваши желания гнт -5 пент
на просто работу, которая закроет -минимальные потребности -да 6 пент
свое дело открыть 6 жезлов 2 пентакл...порыв есть , но ’неоднозначно’, у вас нет четкого плана
Вэнди Стар• 13 июня 2023
Ответ дляРуда ліса
потому что это не панацея, а даже вред.
https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-78658412
Руда ліса• 13 июня 2023
.
Руда ліса• 13 июня 2023
Ответ дляВэнди Стар
потому что это не панацея, а даже вред.
Дякую! А можна Вас спитати? Хочу розібратися для себе. Питання розлучення - підозрюю зраду. Странна поведінка чоловіка. Слідів не знаходила, але інтуітивно відчуваю. Прямо само йде в голову. Розмови з ним не допомагають - він все заперечує. Як у такому випадку буде, якщо гадати на минуле? Це ж не на майбутнє? Чи на його почуття зараз. І обманутою бути не хочеться. Якщо бреше. А може і не бреше,як таке буває у таких випадках,бо я не знаю.
SvetLanka80• 13 июня 2023
Ответ дляВэнди Стар
потому что это не панацея, а даже вред.
Доброго вечора. Можна попросити Вас глянути питання про відносини ? Буду дуже вдячна, так як геть заплуталась.