Майская киска• 14 июня 2023

Сковорода ikea

Хочу велику сковорідку, 32 см, щоб швидше готувати. Знайшла в ікеа такого розміру.
Там є три - 70, 80 і 130 злотих. В когось може є якась з них, цікавить чи варто купувати і яку.
Амелі на мілені• 14 июня 2023
А чого саме икеа?

автор Майская киска • 14 июня 2023
Ответ дляАмелі на мілені
А чого саме икеа?
Була в Епіцентрі, там найбільші 28 см. Випадково зайшла в ікеа, а там є великі. Може ще є десь такого розміру, то підкажіть.
Ганцю в кєдах• 14 июня 2023
Мелкая, не люблю с низкими бортами, жир летит во все стороны
Пусин Кукин• 14 июня 2023
А в смислі ’швидше готувати’ ?
пу_пугренчик• 14 июня 2023
Ответ дляПусин Кукин
А в смислі ’швидше готувати’ ?
Типу більше влізе, мабуть
автор Майская киска • 14 июня 2023
Ответ дляПусин Кукин
А в смислі ’швидше готувати’ ?
Ну, відбивні понакладати, чи інше що смажу, багато поміщається, перевернула і готово, а не оце на маленькій стояти годину над нею.
Пусин Кукин• 14 июня 2023
Ответ дляМайская киска
То 28см вистачає
автор Майская киска • 14 июня 2023
Ответ дляПусин Кукин
То 28см вистачає
Вам вистачає, а мені ні)
В мене є Amway 32, я її обожнюю, але вже міняти треба, а нова дорога дуже.

Що за дивна манера на цьому сайті - коли що не спитаю, по темі не радять, а до іншого доколупуються.
Губи з філером• 14 июня 2023
Швидше за все, що ніхто не пробував саме ці або ще не прийшов сюди той, хто пробував)))
Автор, у вас яка плита? вибір типу сковороди від цього залежить теж.
Як писали вище, сковорода з низькими бортами - розлітається все (це як у №1).
№3 - тонка, навіть по фото видно.
№2 - дно потовщене і борти трохи вищі, якщо під ваш тип плити підходить, то я вибрала би цю із трьох.

Оновлена версія• 14 июня 2023
Я бачила вживу пару пателень Ікеа. Ну таке собі.
Краще вже тефаль, у них є на 32 см.

Собі взяла на 28 сталь, мега задоволена .
navariya• 14 июня 2023
Ширпотреб
автор Майская киска • 14 июня 2023
Ответ дляОновлена версія
Краще вже тефаль, у них є на 32 см.

Тефаль 32 см? Дайте посилання, я не знаходжу ніде.
Барбітта• 14 июня 2023
Берите, сейчас все сковородки на год,
З понеділка на дієті• 14 июня 2023
Обирайте по формі, яка більше до вподоби. По якості вони однакові.
Оновлена версія• 14 июня 2023
Ответ дляМайская киска
Я в Польщі,на аллегро є.
Тут не можна лінки давати, бо забанити можуть.
автор Майская киска • 14 июня 2023
Ответ дляОновлена версія
Я в Польщі,на аллегро є.
Ну, я за сковородою в Польщу не їхатиму)