Белая и пушистая• 24 июня в 21:06

Как обмануть работадателя с рекомнндациями

кнопкодав• 24 июня в 21:08
Давайте мы с советчицами Вас порекомендуем. Но вообще обманывать это айяйяй

66сезон666серия• 24 июня в 21:08
Зачем?
долой_лама• 24 июня в 21:09
Давайте им номера своих подруг..
Кудрі кручу сама• 24 июня в 21:16
Насправді якщо роботодавець вияснить що ви брехали в резюме чи рекомендаціях то вас можуть внести до чорного списку працівників. І якщо ваша сфера діяльності обмежена кількість робочих місць то ви пролітали в цій місцевості повністю з роботою по професії.
Не треба вигадувати велосипед - якщо треба то вам візьмуть і без брехні
Варена цибуля• 24 июня в 21:18
Опишіть ситуацію, що саме не так.
Шотуткоїться?• 24 июня в 21:18
Моя подруга просила, щоб я дала їй рекомендації. Я написала щиро, єдине, що прибріхала - це свою посаду. Організація, в якій ми працювали, закрилась, але ніхто і не перевіряв.
З родзинкою• 24 июня в 21:23
дайте номер подруги. Но они могут и не звонить. Чаще серьезные фирмы сами звонят на предприятие и распрашивают/
Я не Тролль• 24 июня в 21:28
Ответ дляЗ родзинкою
Серьезные фирмы таким и не занимаются
З родзинкою• 24 июня в 21:31
Ответ дляЯ не Тролль
Серьезные фирмы таким и не занимаются
как раз наоборот. У них штат айчарщиков которым нечем заняться вот они сидят и обзванивают

Я не Тролль• 24 июня в 21:33
Ответ дляЗ родзинкою
Нет, они другими методами проверяют.
Таким занимаются в небольших конторах скорее
Пишу з калідору• 24 июня в 21:37
Ответ дляЗ родзинкою
А как они знают куда звонить?
4есотка• 24 июня в 21:39
Обманути, типу ви погана, а сказати, що хороша? - краще не треба.
Трохи прикрасити? - якщо ви в нормальних відносинах з колишнім роботодавцем - попросити зробити акцент на певних скілах, бо вони є вирішальними
Маруська Му• 24 июня в 21:47
Ответ дляЯ не Тролль
Серьезные фирмы таким и не занимаются
Я взагалі від конкурентів прийшла. Ото був би прикол якби звонили)) а взагалі сказали не афішувати куда йду, шоб у попередніх не було істерики
З родзинкою• 24 июня в 22:02
Ответ дляПишу з калідору
А как они знают куда звонить?
вы говорите где вы работали они заходят на их сайт и находят номер телефона.
Ловлю капці• 24 июня в 22:11
Ответ дляКудрі кручу сама
Смішно.
Якщо боятись кожного чиху, то краще сидіть на касі в атб і не висовуйтесь. Бо раптом щось погане про вас скажуть.
Я пані прохана...• 24 июня в 22:13
Вспомнила, как для восстановления в институт руководитель такуууую характеристику на меня на двух страницах написал, что я сидела и плакала от умиления своими достоинствами
Кудрі кручу сама• 24 июня в 22:54
Ответ дляЛовлю капці
Смішно.
Справа не в негативній інформації про вас.
А в тому якщо людина при прийомі на роботу дає неправдиву інформацію = то і в самій роботі така людина може брехати чи спотворювати факти.
Тому чесність на роботі досить важливим елементом на який звертається увага до шукачів роботи.
Якщо сам роботодавець не нехтує брехнею то йому начхати на вашу брехню. Але в такому випадку ви як працівник також маєте велику вірогідність отримати брехню від роботодавця. Якщо вам норм що вас обманюють на роботі бо ви самі обманюєш на роботі- то питання про правила і правдивості не має.
Ловлю капці• 24 июня в 23:14
Ответ дляКудрі кручу сама
При відвертій брехні вас розколють на першому ж питанні. І до рекомендацій не дійде.
А якщо трохи прикрасити чи замовчати - це вміння продати себе (і будь-що). Такі люди - на вагу золота в будь-якому бізнесі. А чесні невротики чешуть свій німб, працюючи за копійки.
Захекалася читать• 25 июня в 07:55
В нас ейчари самі шукають контакти, тому що багато фейкових рекомендацій.