ОП хочуть зняти з посади Кличка, але поки не мають юридичної можливості.
нагадаю що районні голови це десь 80% слуг народу
Результат:
вже голосів:
593 (55.42%)
ні
309 (28.88%)
дивитися результат
168 (15.7%)
так
Алекс-1022• 14 июня 2023
Ответ дляІнно4каа
навіть незнаю хто це
Ну так это ваши проблемы что вы не интересовались политикой.
СвітланкаОК• 14 июня 2023
Не підтримую, бо мер - виборна посада. За нього проголосували кияни, тож і знімати будемо ми, а не чиновники. Нічого такого надто страшного він не втворив, щоб прям його знімати. Те що дерибанять гроші - ну то покажіть мені мера будь-якого міста, який не краде.
СвітланкаОК• 14 июня 2023
Ответ дляFlower Girl23
Никакие выборы невозможны в период ВП.:. Возможно дадут проголосовать в ’Дії’ для галочки, и скажут киевляне выбрали...
Це не є законним. Позов в суд - і відновлять Віталю дуже швидко.
СвітланкаОК• 14 июня 2023
Ответ дляЛерусикП
Є дуже багато питань до кличка, з новобудовами які як гриби на містах де їх не повинно бути, з мостами які ніяк не добудуються. АЛЕ, він хоч щось робить, майданчики, дороги, парки, сквери, зелені насадження, місто чисте. Є багато питань, але обрати мера можливо ТІЛЬКИ ВИБОРАМИ. Що це за самоуправство!
Щодо чистого міста - посперечаюсь. Такі срачельники куди не глянь.... I роками оте все валяється. Щодо будування - так, багато чого поремонтували. Зокрема зараз мій двір почали робити. Віталю знімуть - все на стоп піде, тому я проти. Але от щодо сміття - ну куди правду сховати. Місто ДДДДУУУУУЖЕЕЕЕ бруднюче. В усіх районах.
Irina-5d24• 14 июня 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Голосуйте за таких, я не забороню вам)
Але прикро
Ну так наголосували ж вже. Коли ще голосувати дозволять то ще питання.... Вітьок плаче в сторонці від цих ’мастерів’
Blinking_Star• 14 июня 2023
Ответ дляVittoria66
Авжеж, судячи з Вашого допису про чудових мерів, які обіймали цю посаду до Кличка. Ні один киянин не скаже, що його попередники були ліпшими на своїх посадах, які крім розкрадання місцевого бюджету та розділу ділянок в місті для своїх поплічників, нічим не займались. Землю в Києві давно, ще за Омельченка та Чорновецько, приватизували на різні юридичні та фізичні особи.
А я думаю, шо то ви понаїхавша, бо інакше пристрасть до цього покидька пояснити не можна. З ним порівняти тільки Космоса можна по кількості зашкварів.
SunshineDiamond• 14 июня 2023
Ответ дляТруп нареченої
повірте це ще квіточки, побачите що його таки приберуть і буде зекоманда, буде ще гірше і в більших масштабах
Нет! ))) Зная Виталия лично, ещё с 2000 года, когда он ещё был просто чемпионом по боксу, я могу сказать, что не уберут его.
Никто не допустит.
Тогда начнётся ещё один Мвйдан.
У него серьёзные покровители среди ’своих’ и никто не даст его сместить.
Кстати, как коренная киевлянка скажу, что он мне импонирует больше всех из тех, что были. А воруют все! Это не новость.
Никто не допустит.
Тогда начнётся ещё один Мвйдан.
Rina_europa• 14 июня 2023
Ответ дляFearlessN
Нет, он нам метро обещал. Клялся. Уже вовремя войны - повторил. Так что пока метро не достроит, пусть будет
Та да, метро уже третий раз обещает построить.
Ждём-с.
Lena24101987• 14 июня 2023
Проти!!!
Людина досягла чогось у спорті, а що зелені досягли ?
Кого поставити? - Притулу з його ухмилочкою? Чи Алінку дівчину Да Вінчі?
Я думаю, що Кличко з початку війни «виріс» на очах, він змужнів і Київ вважає честю захищати.
Rabbit2012• 14 июня 2023
Я киянка в багатьох поколіннях. Бісить, коли долю міста вирішують понаїхавші особи. Вони вулиці перейменовують, їм же видніше. Місяць-два побули і вже тут господарюють, а якщо прожили рік то вже все, давай їм нові назви вулиць, те не те, то не подобається- господарі життя Звільнити хочуть, щоб своє рило якесь поставити всі знають вже, що хтось буде від ахмєткі . Війна показала, що крадуть усі. Але є такі як мер Маріуполя , якій змотався, як мер Бучі чи Гостгмеля, якій теж зліняв, а є нормальі люди, які не забули, що за ними місто. Я проти будь-якого зальотноно слугі. Нехай у себе твм знімають і призначають мерів, а ми вибираємо.
Ответ дляBlinking_Star
На мій погляд, гірше боксера бути не може. Якщо новий мер хоча б прибере ці дебільні стовбчики по всьому місту, то уже добре.
Уже було.Гірше Пороха бути не може.Вибрали молоді,нові обличчя і.... війну.Ще мало ходили по граблях ?Ми на шляху росії і Кореї.
Ще не всі пости в зелеслугах?
woman Warrior• 14 июня 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
того, за кого проголосують кияни?
вы хотели сказать-за кого дорисуют их голоса?
у нас же все прозрачно, ага
у нас же народ, горожане, в приоритете, ага
ага, мнение народа очень важно для них
у нас же все прозрачно, ага
ага, мнение народа очень важно для них
Ответ дляkarinaanik
Я за снятия Кличка. Но если бы мы жили без войны.
За 9 лет его мерства было разграблено куча земли, отмыто полно денег, исторические памятники переданы в аренду его дружкам, где школы, учреждения социальной инфраструктуры?
Другое дело, что сейчас война и особо кандидатов на замену нет.
Грабили землю якраз люди Коломойського,вона на них і записана.
Ответ дляТруп нареченої
якщо знімуть Кличка вгадайте кого поставлять на його місце?
У Чернігові за надуманим приводом зняли мера, якого вибрали 82% містян. Але ж він не був з партії СН ( а мав коаліцію з Кличком), тому заважав. Поставили військового, який положив купу наших хлопців, але є дуже лояльним до ОП. Нещодавно серед місцевих змі провели голосування і визначили найзакритішого керівника серед місцевих. Ним, звичайно, виявився новий керівник ВА міста, бо він не йде на контакт з журналістами, уникає відповідей, а займається лише зведенням рахунків з попередником. Так він настільки образився, що тепер вимагає оприлюднити конфіденційні дані опитування, щоб дізнатись, хто голосував проти нього.
Свобода слова, демократія - ні, не чув такого
Ответ дляBlinking_Star
А мер тоді шо, погулять вийшов? Це його відповідальність також, бо він керівник міста. Чому не тримав на контролі?
Це не відповідальність мера.
Це обовязок для цього створених военних адміністрацій,яким з бюджету виділили шалені кошти.
Хватить з людей робить дурнів
Ответ дляBlinking_Star
Черновецкий не застраивал центр,развивал сеть метро,коммуникации.С приходом регионалов он стал свадебным генералом.