Вперше купила каллу для дому, вже через тиждень почали випадати квіти і листочки , було видно що кінчили підгнивають. Дістала із землі, помила, виявилося, що половина цибулини згнила. Чи можна врятували? і Як?
Та не реву я• 14 июня 2023
Срезать пораженные части до чистой ткани, вымочить в крепком растворе протравителя типа максим, витарос и т. п., подсушить, посадить заново.
Поливать умеренно, лучше нижний полив, субстрат должен быть питательным, но воздухопроницаемым и рыхлым.
Ответ дляТа не реву я
Дякую. А вимочувати в Стрептоциді можна?
котопёс• 14 июня 2023
Препарат ’’Максим’’ і пензлик, замалювати весь клубень, але перед цим добре зачистити від гнилого, не шкодуючи.
Оригінальний максим при висиханні дає бронзовий відлив!